توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Oxford International College of Beauty ، School of Beauty UK . Oxford International College of Beauty که در سال 1990 تاسیس شد، یکی از معتبرترین موسسات آموزشی زیبایی در انگلستان است.

Oxford International College of Beauty ارائه دانش آموزان بالاترین مدارک تحصیلی در جهان، دروازه استخدام در برخی از اسپا های پیشرو در جهان و مراکز در مکان های عجیب و غریب، نقش بسیار مهمی در ارائه صنایع زیبایی با تکنسین های بسیار حرفه ای دارد.

OICB از شهرت قابل پیش بینی برای استانداردهای حرفه ای بالا، نتایج آزمون استثنایی و چشم انداز اشتغال برخوردار است. صنعت زیبایی و آبگرم ارائه فرصت های هیجان انگیز به درمانگران حرفه ای و Oxford International College of Beauty است که برای شروع این سفر کشف.

تقاضا برای آموزش زیبایی درمانی، تحریک شده توسط فرصت های شغلی محبوب و هیجان انگیز در صنعت زیبایی، به موفقیت Oxford International College of Beauty .

Oxford International College of Beauty ارائه دانش آموزان بالاترین مدارک تحصیلی در جهان، یک دروازه برای استخدام در برخی از انگلستان و اسپا های پیشرو در جهان و حرفه های در مکان های عجیب و غریب، Oxford International College of Beauty نقش مهمی در ارائه صنایع زیبایی با تکنسین های بسیار حرفه ای دارد.

لذت بردن از شهرت قابل پیش بینی برای استانداردهای حرفه ای بالا، نتایج آزمون های استثنایی و چشم انداز اشتغال، Oxford International College of Beauty آموزش تمرین زیبایی در ویتنی، یکی از شهرهای جذاب ترین نقاط کوتسوولد را ارائه می دهد.

ویتنی یک بازار بازار شلوغ با امکانات عالی برای خرید، اوقات فراغت، سینما، بارها و رستورانها است. ما در دسترس آسان از آکسفورد، کاخ بلنهایم، روستاهای زیبا کتشولد و تنها یک ساعت و نیم از لندن هستیم.

Oxford International College of Beauty به تازگی جایگاه برتر کالج را توسط ASIC دریافت کرده و یک حامی ثبت شده با آژانس مرزی بریتانیا است.

صنعت زیبایی و آبگرم ارائه فرصت های هیجان انگیز را به درمانگران حرفه ای ارائه می دهد و کالج زیبایی های آکسفورد محلی برای شروع این سفر کشف است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Oxford International College of Beauty

دوره درمان زیبایی نهایی، منجر به CIDESCO، CIBTAC است ... [+]

دوره درمان زیبایی نهایی، منجر به CIDESCO، CIBTAC است این دوره 5 روز در هفته (35 ساعت) تدریس می شود و شامل درمان های زیبایی است

دوره تمام وقت ما:

این تمرین زیبایی فشرده CIDESCO / CIBTAC که به طور کامل 10 ماهه تمام شده است، منجر به رعایت استانداردهای CIDESCO می شود که در بیش از 33 کشور به رسمیت شناخته شده است. دیپلم CIBTAC، کنفدراسیون زیبایی درمانی و زیبایی شناسی، یک رتبه بندی بریتانیایی در 19 کشور شناخته شده است؛ و دیپلم کالج ما OICB، به رسمیت شناخته شده برای کار در انگلستان.... [-]

بریتانیا Witney
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Oxford International College of Beauty

این دوره نیمهگاه زیبایی درمانی 1 ساله ایده آل برای کسانی است که مایل به تحصیل در رشته پاره وقت هستند و همچنان دارای مدرک تحصیلی ملی هستند. این دوره منجر به رتبه بندی ITEC ... [+]

این دوره نیمهگاه زیبایی درمانی 1 ساله ایده آل برای کسانی است که مایل به تحصیل در رشته پاره وقت هستند و همچنان دارای مدرک تحصیلی ملی هستند. این دوره منجر به رتبه بندی ITEC NVQ سطح 2 و یک مدرک OICB می شود و شامل درمان های زیبایی شناسی است و 1 روز در هر هفته بیش از یک سال تحصیلی تدریس می شود.

دوره زمان ما NVQ 2 دوره:

یک دوره ایده آل برای کسانی که تعهدات دیگری دارند و گزینه تحصیلی نیمه وقت را ترجیح می دهند. این برنامه به ویژه برای دانش آموزانی که مایل به یادگیری در کنار خانواده و یا کار هستند، مناسب است. مطالعات اضافی در منزل برای مطالعات موردی، پروژه ها، تحقیق و تجدید نظر مورد نیاز است.... [-]

بریتانیا Witney
آگوست 2019
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Oxford International College of Beauty

این دوره های کوتاه که منجر به واجد شرایط CIBTAC می شوند، به شدت برای دانش آموزانی که مایل به رسیدن به بالاترین سطح در زیبایی درمانی هستند، پیوستن به درمانگران نخبه در سرا ... [+]

این دوره های کوتاه که منجر به واجد شرایط CIBTAC می شوند، به شدت برای دانش آموزانی که مایل به رسیدن به بالاترین سطح در زیبایی درمانی هستند، پیوستن به درمانگران نخبه در سراسر جهان توصیه می شود. هر دوره 5 تا 4 هفته در هفته (35 ساعت) به مدت 4 تا 6 ماه آموزش داده می شود. مطالعات اضافی در خانه برای پروژه ها، تحقیق و تجدید نظر نیاز است.

دوره های کامل ما:

این کلاسهای زیبایی CIBTAC 4-6 ماه تمام وقت منجر به ترویج مدارک بین المللی کنفدراسیون زیبایی درمانی و زیبایی شناسی (CIBTAC)، که در بیش از 19 کشور شناخته شده است، و نیز گواهینامه کالج OICB بسیار مورد احترام است.... [-]

بریتانیا Witney
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 - 6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی