Oxford International Juniors

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با بیش از 27 سال تجربه ، ما مفتخریم که به آموزش بیش از 500000 جوان از سراسر جهان کمک کرده ایم

برنامه های بین المللی آکسفورد جزئی از گروه آموزش بین المللی آکسفورد است. آکسفورد بین المللی در سال 1991 با عنوان آموزش و مسافرت داعش توسط دیوید براون و رابرت دارل تاسیس شد.

بنیانگذاران قادر به تأمین هیچگونه کمک مالی از سوی بانکها نبودند ، به اعتماد شاهزاده روی آورد. Trust یک وام 5000 پوندی و دو مربی نیز برای کمک به دیدن مشاغل در طی 18 ماه اول پیشنهاد داده است. آکسفورد بین الملل به یکی از 10 مشاغل برتر تحت حمایت Trust تبدیل شده است ، و هنوز هم تاکنون نزدیک با آن در ارتباط است.

برنامه های تابستانی ما به طور مداوم در اندازه و محبوبیت رشد کرده است و اکنون هر تابستان بیش از 20 مرکز در انگلستان ، کانادا و ایالات متحده اداره می کنیم.

ما تجارب یادگیری تقویت کننده زندگی را ایجاد می کنیم که به دانشجویان در سراسر جهان کمک می کند تا بصورت شخصی و حرفه ای توسعه یابند و فرصتهای آینده آنها را غنی سازند.

ارزشهای اصلی ما

ارزش های اصلی ما در قلب تجارت ما قرار دارد. آنها تعریف می کنند که ما چه کسی هستیم ، چگونه کار می کنیم و نحوه رفتار با یکدیگر و سایر ذینفعان را راهنمایی می کنیم. آنها DNA ما هستند.

 • صداقت: ما روابط را از طریق اعتماد ، صداقت و احترام برقرار می کنیم
 • شور
 • مراقبت: ما دانش آموزان و اهداف آنها را در قلب هر کاری که انجام می دهیم قرار می دهیم
 • خلاقیت: ما نمی ترسیم که متفاوت باشیم و نوآوری را جشن می گیریم

اوه ، و ما معتقدیم که یک SMILE خیلی پیش می رود.

126600_Benenden0515a.jpg

مطالعه و پشتیبانی

ما به طور جدی علاقه مند به برنامه های جوان خود هستیم و بسیار سخت تلاش می کنیم تا دروس جذاب ایجاد کنیم که از زبان آموزان نوجوان در داخل و خارج از کلاس بهره مند شود.

چه انتظاری دارم؟

هر دانشجویی که به یک مرکز برنامه های بین المللی آکسفورد بین المللی مراجعه می کند ، شایسته است اعتماد به نفس کسب کند ، مهارت های ارتباطی خود را بهبود ببخشد ، از خود لذت ببرد و خاطرات و دوستی های ماندگار را ترک کند. کلیه مطالب آموزشی و یادگیری برای دوره های ما توسط تیم علمی بین المللی آکسفورد ما طراحی شده و با توجه به بازخورد دانشجویان و گروه های متمرکز معلمان اصلاح می شود.

همه دانش آموزان در اولین روز از آزمون قرار دادن کتبی و شفاهی قرار می گیرند تا از قرار گرفتن صحیح در کلاس های چالش برانگیز متناسب با سطح خود ، استفاده کنند. هر دانش آموز همچنین یک کتاب درسی بین المللی آکسفورد با کلیه مواد آموزشی لازم برای دوره زبان خود دریافت می کند.

رویکرد ما

نوجوانان علاقه مند به موضوعات گسترده ای هستند که مربوط به زندگی ، علایق و پیشرفت آنها می باشد. هدف ما ارائه درس های جذاب و تشویقی است تا دانش آموزان احساس اطمینان بیشتری داشته باشند. دروس ما به دو دسته تقسیم می شود: مطالعه زبان و زبان برای زندگی.

 • مطالعه زبان بر ساخت و سازهای زبان انگلیسی تمرکز دارد و هدف از این کار ایجاد مهارت های ارتباطی دانش آموزان با تجدید دانش آنها ، بزرگ کردن واژگان آنها ، و عملی کردن آن در زمینه های دنیای واقعی و فعالیت های جذاب است.
 • Language for Life هدف از توسعه مهارتهای قابل انتقال است که دانش آموزان در خارج از کلاس از آن سود خواهند برد. این دروس موضوعات مختلفی را شامل می شود از مهارت های شغلی گرفته تا عددی ، شهروندی ، آگاهی فرهنگی و مهارت های خلاقیت. در جلسه مرور هفتگی ما دانش آموزان زبان جدید را در قالب باشگاه گفتگو (ساختار وابسته به سطوح و توانایی) بازیابی می کنند. پروژه ها روی همکاری و خلاقیت تمرکز دارند.

مواد ما

کلیه مطالب آموزشی و یادگیری برای دوره های ما توسط تیم دانشگاهی آکسفورد بین المللی طراحی شده است. ما با انواع گروههای سنی پذیرایی می کنیم ، بنابراین علاوه بر برنامه درسی نوجوانان استاندارد ، برنامه درسی متناسب با زبان آموزان جوان نیز ارائه می دهیم. محتوای و طراحی مطالب توسط گروههای کانون دانش آموزان و معلمان اطلاع رسانی می شود. ما اغلب برنامه درسی خود را مورد بازنگری قرار می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که نسخه های بعدی دوره های کتاب تازه و متناسب با نیاز دانشجویان است.

معلم های ما

معلمان ما دروس مرتبط و جذاب را ارائه می دهند که دانش آموزان را به شکلی حمایتی به چالش می کشد. هدف ما این است که اعتماد به نفس دانش آموزان را بالا ببریم تا آنها احساس انگیزه و الهام بیشتری نسبت به مشارکت با مطالعات زبان در خانه داشته باشند.

برنامه های زیگزاگ

مسکونی تابستانی ما در انگلستان

 • برنامه های تابستانی و اقامتی تابستان آمریکای شمالی ممکن است مطابق تاریخ های ورود و شماره دانش آموزان روی یک زیگزاگ اجرا شود. در صورت رزرو به شما توصیه می شود.
 • گروههایی که در مدارس سراسر سال ما تحصیل می کنند ، معمولاً در کلاس های بسته ، می توانند درس های AM یا PM را هنگام رزرو ، انتخاب کنند.
 • برنامه Spring ما معمولاً یک برنامه زیگزاگ را اجرا می کند ، اما این بستگی به تاریخ ورود و شماره دانش آموزان دارد. این را می توان در مورد رزرو توصیه کرد.
 • اردوگاه زمستانی ما در ماه ژانویه برنامه هایی را برای صبحانه برگزار می کند که فقط دروس درسی را برگزار می کند ، اما می توان آنها را با شماره های دانشجویی ضبط کرد که این امر را ثبت می کند.

اعتباربخشی

مراکز ما در انگلستان توسط شورای انگلیس معتبر هستند.

126599_Benenden0414a.jpg

ایمنی

رفاه دانشجویی اولویت اول ما است و ما سیستم هایی در دست داریم تا اطمینان حاصل کنیم که همه دانشجویان در هنگام اقامت با ما از آنها پشتیبانی ، ایمن و محافظت می شوند.

امتیاز کلیدی

 • هر یک از اعضای کارمندان ما قبل از اشتغال توسط ما ، سابقه سوء پیشینه کیفری را دارند.
 • به هر یک از کارمندان آموزش های محافظت داده می شود تا تضمین کند که دانش عمیق در مورد سیاست های حمایت از کودک ما دارند.
 • در همه مراکز هماهنگی های فردی وجود دارد.
 • در هر مرکز یک مأمور بهزیستی تعیین شده وجود دارد.

بررسی اجمالی

ارائه یک مدرسه تابستانی مسکونی در سطح جهانی فقط مربوط به دانشگاهیان نیست. این بدان معنی است که به نیازهای عاطفی ، پزشکی و محیطی همه دانش آموزان ما توجه کنیم.

ما نه تنها در هر مركزي به كاركناني كه مسؤول رفاه 24/7 هستيم ، مي دهيم بلكه داراي تعداد اضطراري 24 ساعته اختصاصي براي عوامل ، رهبران گروه ، والدين و دانش آموزان نيز هستيم. به محض ورود به دانش آموزان ، یک دفترچه اقامت دانشجویی مقیم صادر می شود و یک درس القایی کاملی ارائه می شود که برجسته رفاه دانشجویان ، ایمنی دانشگاه و قوانین انگلیس ، آمریکا و کانادا است.

در زیر ما برخی از اطلاعات کلیدی را که بر ماندگاری شما تأثیر می گذارد ، بیان کردیم.

ورود

همه دانش آموزان زیر 18 سال توسط یکی از اعضای کارکنان ملاقات می شوند - که در تی شرت های مارک قرمز روشن ما بسیار مشهود است و یک کلیپ بورد قرمز به وضوح نشان می دهد. آنها اطمینان می دهند که همه چیز در فرودگاه و هنگام انتقال به مرکز آنها به راحتی پیش می رود. در این مرحله به دانش آموزان کارت شناسایی با اطلاعات تماس اضطراری 24 ساعته داده می شود - برای امنیت آنها و به منظور شناسایی سریع آنها به عنوان دانشجوی خردسال ما ، آنها باید همیشه این موارد را با خود نگه دارند.

کارکنان ما

در هر مرکز تابستانی یک مأمور حفاظت ویژه وجود دارد که دانشجویان در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانند با آنها صحبت کنند. این به طور معمول مدیر رفاه یا مدیر مرکز است.

در صورت بروز هرگونه مسائل پزشکی ، همه مراکز دارای کارمندان آموزش دیده در کمک های اولیه هستند.

اجباری است که تمام اعضای کارکنان ما بطور حرفه ای DBS را در زمینه رفاه دانشجویی و حفظ و حراست از آنها آموزش و کنترل کنند. علاوه بر این ، کلیه برنامه های کارکنان باید با حداقل 2 مرجع پشتیبانی شوند.

ارزیابی ریسک

برنامه فعالیت و گشت و گذار ما با دقت برنامه ریزی شده است که از اهمیت ویژه ای برای ایمنی دانش آموزان برخوردار است. برای اطمینان از این مورد ، نه تنها کلیه فعالیتها و گشت و گذارها به طور کامل ریسک ارزیابی می شوند ، بلکه ما همچنین یک کتابخانه ارزیابی ریسک برای جاذبه هایی که در هر شهر از آنها بازدید می کنیم نیز داریم.

اگر مایل به کپی از هر یک از خط مشی ها یا ارزیابی ریسک ما هستید ، با ما تماس بگیرید.

بیمه پزشکی و عمومی

در انگلیس ، معالجه پزشکی رایگان از طریق سرویس بهداشت ملی برای کلیه دانشجویان و دانشجویان اتحادیه اروپا از کشورهایی که موافقتنامه های درمانی متقابل دارند ، انجام می شود. به دانشجویانی که تحت پوشش خدمات درمانی ملی نیستند ، توصیه می شود قبل از عزیمت به کشور خود ، بیمه پزشکی خود را انجام دهند. ما اکیداً به دانشجویان توصیه می کنیم قبل از آمدن به انگلستان ، ایالات متحده یا کانادا ، بیمه شخصی شخصی را برای پوشش دادن وسایل شخصی و غیره اخذ کنند.

سیاست نظارت

ما افراد جوان را زیر 16 سال و هرکسی بین 16 تا 18 سال که بخشی از یک مرکز مسکونی هستند ، تعریف می کنیم. دپارتمان آموزش و علوم نسبت نظارت زیر را در بزرگسالان به دانش آموزان در سنین 8 تا 10 به ترتیب 1: 10-15 و برای 11 به 1: 15-20 توصیه می کند .

رهبران گروه را می توان در نسبتهای فوق به عنوان بزرگسالان مسئول گنجانید. ما هنگام نظارت دانش آموزان بر فعالیت های اوقات فراغت ، به این نسبت ها پایبند هستیم.

همچنین دانش آموزان می توانند وقت آزاد را در سفرهای تفریحی برگزار کنند. میزان آزاد بودن زمان اجازه آنها بستگی به سن آنها دارد.

 • زیر 12 سال - هیچ وقت آزاد بدون نظارت وجود ندارد. باید همیشه در کنار کارکنان OIEG یا رهبر گروه باشد
 • 12-14 سال - یک ساعت آزاد بدون نظارت قبل از بازگشت به محل ملاقات برای ثبت نام (باید در گروه های حداقل 3 دانشجو بمانید)
 • 15-17 سال - دو ساعت آزاد بدون نظارت قبل از بازگشت به محل ملاقات برای ثبت نام (باید در گروه های حداقل 3 دانشجو بمانید)

دانش آموزان فردی

ما دانشجویان تعدادی را در تعدادی از مراکز خود پذیرش می کنیم و به طور خاص به رفاه آنها توجه می کنیم و در حالی که مراکز تابستانی ما باز است.

دانش آموزان فردی به مراقبت مدیر رفاه یا هماهنگ کننده افراد اختصاص می یابد که در طول مدت اقامت مسئولیت مراقبت از آنها را بر عهده خواهد گرفت.

در صورت امکان دانش آموزان انفرادی را در اتاق های مشترک مستقر می کنیم. اگر این امکان پذیر نباشد دانش آموزان در راهروی کارکنان قرار می گیرند.

126602_Benenden0531a.jpg

فعالیت ها و گشت و گذار

در برنامه های بین المللی آکسفورد ، ما به خاطر فعالیتهای منحصر به فرد در محل و گشت و گذارهای هیجان انگیز ما افتخار می کنیم. ما معتقدیم وقتی دانش آموزان کلاس را ترک می کنند ، یادگیری زبان متوقف نمی شود و دانش آموزان را ترغیب می کند تا کاملاً در فرهنگ انگلیس ، فعالیت های عصرانه و معاشرت غوطه ور شوند. دانش آموزان می توانند به دلیل تعامل با انواع ملیت های موجود در دانشگاه ، تمرین زبان انگلیسی خود را به کار ببندند ، دوستانه بسازند و مهارتهای ارتباطی خود را بهبود بخشند.

گشت و گذار در لندن

یک دوره مسکونی بدون مراجعه به یکی از مشهورترین شهرهای جهان کامل نیست. لندن تمام برنامه های ما ، به استثنای مرکز هریوت وات در ادینبورگ ، حداقل یک سفر گشت و گذار را به لندن ارائه می دهیم. برخی پیشنهادات به اندازه 7! دانشجویان می توانند برخی از نمادهای دیدنی لندن از جمله موزه بریتانیا ، موزه تاریخ طبیعی ، موزه علوم ، وست مینستر و میدان پارلمان ، کاخ باکینگهام ، هاید پارک ، پل برج ، گالری ملی و کلیسای جامع سنت پاول را مشاهده کنند. آنچه را که می خواهید ببینید برای ما بگویید و ما آن را عملی خواهیم کرد.

گشت و گذارهای فرهنگی

در كنار چراغهای روشن لندن ، انگلستان دارای چندین شهر و شهر فرهنگی جالب و تاریخی است كه برای گروههای بین المللی چیز مهیج را ارائه می دهد. ما هر مکان تفریحی را برای هر مرکز اختصاص داده ایم تا دانش آموزان بتوانند منطقه محلی را کشف کنند. کلیه برنامه های فرهنگی زمستانی ، بهاری ، تابستانی و فرهنگی ما شامل تورهای پیاده روی ویژه طراحی شده و آموزنده برای هر گشت و گذار است.

گشت و گذارهای اختیاری

گشت و گذارهای اختیاری و ورودی های برنامه های بین المللی خردسال آکسفورد به دانشجویان این امکان را می دهد تا تجربه خود را در انگلستان برای لذت بردن حداکثر تجربه کنند. با هزینه اضافی ، دانش آموزان می توانند از یکی از چهار جزوه اختیاری برخی گزینه های جالب را به برنامه های خود اضافه کنند. یکی برای بسیاری از محبوب ترین جاذبه ها ، مانند مادام Tussauds ، چشم لندن ، پارک Thorpe ، برج لندن ، Edinburgh Dungeons و قلعه ویندزور از جمله بسیاری دیگر طراحی شده است. همچنین یک کتابچه آکادمیک ، یک دفترچه ورزشی و یک دفترچه کسب و کار وجود دارد که دارای تمرکز ویژه ای است و کارگاه ها و بازدیدهای آموزشی ارائه می دهد که امکان استفاده از زبان غیر متعارف و چند موضوعی را فراهم می کند.

گشت و گذارهای اختیاری در آمریکای شمالی

گشت و گذارهای اختیاری به دانشجویان این امکان را می دهد تا تجربه خود را در آمریکای شمالی شخصی کنند. با هزینه اضافی ، دانشجویان می توانند برخی از جاذبه های برتر آمریکای شمالی را به برنامه خود اضافه کنند. ضمن تحصیل در تورنتو ، دانشجویان می توانند به کوه کوه Blue ، فرانسه کانادا (اتاوا ، مونترال ، کبک) سفر کنند

فعالیتهای دانشگاه

هیچ برنامه مسکونی بدون "موارد دلخواه" کامل نخواهد بود. هر هفته انواع فعالیت های کل دانشگاه را شامل دیسکو ، کارائوکه ، نمایش استعداد ، شب های بین المللی ، شب های مسابقه و شکار گنج ارائه می دهیم.

ورزش ها

تیم استخدام ما مشغول استخدام مربیان ورزشی و علاقه مندان برای اجرای طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی ما است. در کنار ورزش های معمولی تر مثل فوتبال ، والیبال و بسکتبال ، برخی از ورزش های کاملاً جدید شامل هندبال ، راگبی برچسب ، یوگا ، زومبا ، ورزش های سنتی انگلیس و کریکت نیز وجود دارد. در کنار فعالیت های سنتی تفریحی ورزشی ، ما تعدادی مربی ورزشی را در تعدادی از مراکز ارائه می دهیم.

چالش های تیم

ما می خواهیم دانش آموزان را ترغیب کنیم تا قالب را بشکنند و از گروه دوستی خود خارج شوند! دانش آموزان را می توان با یک سری چالش های تیم مختلط بین ملیتی از جمله چالش عکس اینستاگرام ، Egg drop Challenge یا Team Challenge Day (روز چالش) در میان آنها قرار داد.

کارگاه ها

در برنامه های بین المللی Junior Oxford می فهمیم که همه عاشق ورزش نیستند! به همین دلیل جلسات کارگاهی خود را برای برنامه های خود معرفی کردیم. جلسات این کارگاه بر مهارت ها و سرگرمی های خاص تمرکز دارد و به دانشجویان این فرصت را می دهد تا خلاقیت خود را نشان دهند. فقط برخی از کارگاه های ارائه شده رقص ، درام ، مد ، هنر زیبا ، ساخت جواهرات ، طراحی طنز استریپ ، عکاسی ، خود پرتره و آواز است.

مکان ها

گرینویچ

Address
Greenwich High Road,259
SE10 8NB گرینویچ, انگلستان, بریتانیا

Horsham

Address
RH13 0LJ Horsham, انگلستان, بریتانیا

London Colney

Address
AL2 1AG London Colney, انگلستان, بریتانیا

Hove

Address
Clarendon Villas,21-23
BN3 3RD Hove, انگلستان, بریتانیا

آکسفورد

Address
آکسفورد, انگلستان, بریتانیا

سن دیگو

Address
سن دیگو, کالیفرنیا, آمریکا

تورنتو

Address
Oxford International Toronto, 281 Richmond St W
تورنتو, انتاریو, کانادا

ونکوور

Address
ونکوور, بریتیش کلمبیا, کانادا

Steep

Address
Church Road
GU32 2DG Steep, انگلستان, بریتانیا

Benenden

Address
TN17 4AA Benenden, انگلستان, بریتانیا

شفیلد

Address
RG7 6AU شفیلد, انگلستان, بریتانیا

اگهام

Address
Royal Holloway, Egham
TW20 0EX اگهام, انگلستان, بریتانیا

New Cross

Address
Lewisham Way,8
SE14 6NW New Cross, انگلستان, بریتانیا

ادینبورگ

Address
Robin Smith Hall Res, 3 Heriot Watt University,
EH14 4AS ادینبورگ, اسکاتلند, بریتانیا

اتحادیه

Address
Morris Avenue,1000
07083 اتحادیه, نیوجرسی, آمریکا

Cirencester

Address
Stroud Road
GL7 6JS Cirencester, انگلستان, بریتانیا

تورنتو

Address
140 Mutual St
M5B 2K3 تورنتو, انتاریو, کانادا

بوستون

Address
Fenway,300
02115 بوستون, ماساچوست, آمریکا

Newhall

Address
The Master's University, 21726 Placerita Canyon Road
91321 Newhall, کالیفرنیا, آمریکا

لندن

Address
Stanstead Road
SE6 4TY لندن, انگلستان, بریتانیا

ایستبورن

Address
Carlisle Road
BN20 7SN ایستبورن, انگلستان, بریتانیا

اسپارسولت

Address
Westley Lane
SO21 2NF اسپارسولت, انگلستان, بریتانیا

گیلدفورد

Address
Stag Hill
GU2 7XH گیلدفورد, انگلستان, بریتانیا

وورسستر

Address
وورسستر, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

دوره های آموزشی
دوره های تابستانی