Oxford Sixth Form College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Oxford Sixth Form College در سال 1988 تأسیس شد ، یکی از Oxford Sixth Form College های مستقل ششم ششم انگلستان برای دانشجویان 15 تا 19 ساله است. قبلاً دانشکده آموزش آکسفورد نامیده می شد ، ما این آموزش را از طریق متوسط کلاس از سه دانش آموز و با داشتن بیش از شش دانش آموز در یک کلاس A-Level حفظ می کنیم. ما انعطاف پذیری بیشتری نسبت به مدارس اصلی با بیش از 30 موضوع در سطح A ، سطح GCSE و BTEC ارائه می دهیم. برای دانشجویانی که به دنبال بهبود نتایج خود هستند ، ما همچنین برنامه های تخصصی ، هیئت مدیره آزمون ویژه ، سطح بازآموزی A-سطح را ارائه می دهیم که محیط مناسبی را برای شما فراهم می کند تا فرصتی برای بهبود نتایج خود و امنیت مکانی در دانشگاه برتر داشته باشید.

ما متعهد هستیم كه نه تنها شهریه كارشناسی را در اختیارتان قرار دهیم بلكه از پشتوانه های لازم برای دستیابی به پتانسیل های خود از لحظه ای كه درخواست خود را انجام می دهید ، به شما كمك می كنیم.126537_Oxfordtutorial063a.jpg

یک محیط غنی دانشگاهی در مرکز آکسفورد ، برای دانش آموزان از تمام توانایی ها

سطح

در مورد برنامه های سطح A از ما سؤال کنید! ما طیف وسیعی از انعطاف پذیری را ارائه می دهیم ، از جمله دو سال A-سطح سنتی ، یک تراز پنج ساله A ، یک سال یا بازپرداخت.

نتیجه نتایج شما امسال هرچه باشد ، ما گزینه هایی برای شما داریم.

سال بنیاد بین المللی NCUK

Oxford Sixth Form College با NCUK برای ارائه سال بنیاد بین المللی (IFY) ، یک سال جایگزین برای A-Level ها برای دانشجویان بین المللی ، با دسترسی تضمینی به دانشگاه همکاری کرده است. از 4 Pathways مختلف انتخاب کنید:

  • Pathway پزشکی IFY
  • Pathway تجاری IFY
  • Pathway علمی IFY
  • Pathway مهندسی IFY

برنامه آمادگی دانشگاهی

برنامه عالی برنامه دروازه ای برای استقرار دانشجویان بین المللی در سیستم آموزش انگلستان و آماده سازی آنها برای مرحله بعدی از فعالیت های دانشگاهی آنها است.

هر دوشنبه سال تحصیلی را شروع کنید

فرصت های تحصیلی

آیا می دانید حرفه شما در کدام مسیر است؟ ما به دانشجویان علاقه مند برای پیگیری مسیرهای شغلی خاص ، بورسیه هایی تا 40٪ از شهریه شهریه ارائه می دهیم.

شهری از رویاهای اسپیرز

Oxford Sixth Form College در قلب شهر و تنها چند قدم از دانشگاه باستان و موزه های تاریخی مانند اشمولان واقع شده است.

آموزش متناسب

Oxford Sixth Form College سه برنامه تحصیلی را ارائه می دهد: A-Level ، BTEC و GCSE ، برای اولین بار و بازگرداندن دانشجویان و گزینه های تجدید نظر برای دانشجویانی که با تحصیلات خود به حمایت بیشتری نیاز دارند. با انتخاب بیش از 30 موضوع ، برای سنین 15-19 سال: هر چه علاقه ، امتیازات و سطح زبان شما باشد ، ما دوره ای را برای شما مناسب خواهیم داشت.

غنی سازی محیط دانشگاهی

Oxford Sixth Form College یک آموزش آموزش استثنایی ارائه می دهد تا دانشجویان را برای موفقیت در امتحانات و امنیت مکان های عالی دانشگاهی آماده کند. کلاس های سطح A شامل بیش از شش دانش آموز است و میانگین کلاس نیز سه است. اندازه کلاس کوچک ما دانش آموزان را قادر می سازد تا در مورد کار و تبادل نظر خود بحث کنند. پاسخ ها یا تئوری های آنها را مرور کنید و ایده هایی را که در بحث ایجاد می شوند ، جستجو کنید.

126538_Oxfordtutorial511a.jpg

خوش آمدید مدیر

دانشجویان ما از محیط کالج به عنوان مکانی گرم ، دوستانه و بسیار استقبال صحبت می کنند. چه در کلاس در دانشکده و چه در خانه های شبانه روزی ما ، همه کارکنان راهنمایی و پشتیبانی فوق العاده ای را برای اطمینان از لذت بردن دانش آموزان از وقت خود با ما انجام می دهند و برای دستیابی به اهداف شخصی و دانشگاهی خود به کار خود ادامه می دهند.

در کنار دو سال سطح A ، ما برنامه هایی را ارائه می دهیم که جایگزینی برای جریان اصلی آموزش و پرورش در انگلیس هستند برنامه عالی

دانشجویان ما به طیف گسترده ای از برنامه های درجه در دانشگاه های برتر انگلستان از جمله مدیریت تجارت و اقتصاد پیشرفت می کنند. ریاضیات ، مهندسی و علوم کامپیوتر؛ پزشکی و قانون؛ هنر و رسانه خلاق؛ تاریخ و روابط بین الملل.

موقعیت مکانی ما در قلب شهر آکسفورد ، با همسایگان از جمله کالج های دانشگاه آکسفورد ، اوریل و کریستچرچ ، در تاریخ دانشگاهی پراکنده شده است و به معنای الهام بخش دانشجویان و ما برای ساختن آینده ای موفق است.

من امیدوارم که شما تصمیم بگیرید که به ما بپیوندید و منتظر دیدار شما در آینده نزدیک هستم.

علامت گذاری به عنوان عشق (اصلی) BED PGCLME

محیط یادگیری

اخلاق ما

کالج رویکردی کاملاً متفاوت از روش یک مدرسه سنتی ارائه می دهد. نکته مهم در محیط یادگیری Oxford Sixth Form College این است که هدف ما ارائه جایگزینی برای جریان اصلی است. این بدان معناست که علاوه بر ارائه یک برنامه اصلی ، آکادمیک ، دو ساله A-سطح ، برنامه های تحصیلی A-Level ، BTEC و GCSE را ارائه می دهیم که از نظر طول آنها ، تاریخ شروع و ترکیب موضوعات علمی و حرفه ای به ندرت است موجود در مدارس مستقل اصلی. ما بسیار دانشجویی هستیم که جوانان را برای مسئولیت های زندگی در دانشگاه و فراتر از آن در مدرسه ، آماده می کنیم. فرهنگ دانشکده از جمله مواردی است که کار سخت و احساس مسئولیت رو به رشد را در یک محیط حمایتی تشویق می کند. از اولین ملاقات با یک دانش آموز در مصاحبه پذیرش برای شناسایی اهداف و انگیزه آنها برای ارائه پشتیبانی شفاف ، سازنده از جمله برنامه های یادگیری فردی ، در زمان حضور در کنار ما ، با هر یک از دانشجویان خود به عنوان یک فرد رفتار می کنیم.

روش تدریس

رویکرد تدریس ما با طراوت تعاملی و غیررسمی است. پشتیبانی ارائه شده توسط مدرسان موضوعی متفکرانه و خلاقانه است و به طور خاص روی سبکهای یادگیری فردی متمرکز شده است. دانش آموزان تشویق می شوند در هر مرحله نقش فعالی در فرایند یادگیری داشته باشند.

مطالب درسی به صورت روشن و مستقیم و با بررسی دقیق و تمرین مداوم سؤالات کنکور قبلی تدریس می شود. مربیان اطمینان می دهند که دانش آموزان مجموعه خوبی از یادداشت ها را ایجاد کرده و تجدید نظر سیستماتیک را تشویق می کنند. با توجه به رویکرد امتحانات ، زمان لازم برای بررسی کلی موضوع در نظر گرفته شده است تا بررسی شود تا بتوانید تمرین بعدی را درک کرده و فعال کنید.

گروه های آموزشی

بخش اصلی محیط آموزشی Oxford Sixth Form College این است که یک سبک یادگیری فعال ترغیب می شود و ممکن است از هر دانش آموز خواسته شود تا مطالب خود را ارائه و تبادل نظر کند. این به دنبال راهنمایی معلم درباره تفسیر ، دستکاری و تحلیل مطالب است. آماده سازی لازم است.

گروه های آموزشی شامل بیش از شش دانش آموز در گروه های A-سطح و بیش از ده دانش آموز در سایر برنامه های ارائه شده ما هستند. این اندازه گروه کوچک می تواند بحث نزدیک را در مورد هر موضوع ایجاد کند ، در حالی که هنوز هم سطح بالایی از توجه شخصی را فراهم می کند.126536_Oxfordtutorial364a.jpg

تاریخ Oxford Sixth Form College

نزدیک به 30 سال ، Oxford Sixth Form College آموزش و پرورش با کیفیت ، آماده سازی امتحانات مؤثر و پشتیبانی از ورود به دانشگاه را برای دانشجویان انگلستان و بین المللی فراهم کرده است.

هدف ما

این دانشکده در ابتدا برای کمک به دانش آموزان در دستیابی به نتایج با تدریس آنها در گروه های کوچک و آموزش ها تأسیس شده است - و دوره های محبوب ما برای تجدید نظر در عید پاک ، از همان ابتدا بخشی از کالج بودند. موفقیت این رویکرد بدین معنی است که شهریه فردی و آمادگی آزمون متمرکز هر دو بخش اصلی آموزش ما هستند.

تاریخ ما

در زیر جدول زمانی از پیشرفت های مهم ما در 30 سال گذشته آورده شده است:

1988: مدیر مطالعات کالج ولسی هال ، آکسفورد کالج آموزش Wolsey Hall را در گلوستر گرین تأسیس کرد تا روی دوره های بازپرداخت سطح A و استراتژی های تجدید نظر در عید پاک تمرکز کند. میزان دریافت اولیه 40 دانش آموز داخلی است.

دهه 1990: کالج به خیابان كینگ ادوارد منتقل می شود و به دانشكده آموزش آكسفورد تغییر نام داده می شود. در این زمان ، کالج همچنین شروع به جذب دانشجویان بین المللی می کند.

2007: ضمیمه کالج و خیابان آلفرد به منظور پذیرش تعداد رو به رشد دانش آموزان به دانشگاه اضافه می شوند.

2010: کالج آموزش آکسفورد مالکیت را تغییر می دهد و اکنون جزئی از گروه بین المللی آموزش آکسفورد است.

2017: کالج آموزش آکسفورد با تأکید بر تدریس و پشتیبانی با کیفیت ، در حدود 200 دانشجو را در خود جای می دهد ، انواع موضوعات و تاریخ شروع انعطاف پذیر را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

2019: این کالج به کالج Oxford Sixth Form College تغییر نام داده است تا تکامل پیشنهاد خود را نشان دهد.

زندگی در آکسفورد

دانشگاه آکسفورد در بین بهترین های جهان قرار دارد و توسط QS World Rankings® 2016-2017 در رتبه ششم جهانی قرار گرفت. در سده های اخیر ، این دانشگاه 28 برنده جایزه نوبل ، 27 نخست وزیر انگلیس ، و نویسندگان برجسته ای چون CS Lewis و JRR Tolkien را آموزش داده است. جالب اینجاست که آکسفورد همچنین مکان فیلمبرداری فیلمهای مختلفی از جمله "هری پاتر و سنگ فیلسوف" و سریال های تلویزیونی مانند "بازرس مورس" بوده است.

مرکز شهر

مرکز آکسفورد به اندازه کافی کوچک است که بتواند با پای پیاده و در فاصله کمتری از ایستگاه های اتوبوس و راه آهن گشت و گذار کند. آکسفورد شهری جوان و جهان وطنی است که دیدن و انجام کارهای فراوان دارد. ده ها ساختمان تاریخی و نمادین از جمله کتابخانه های بدلی ، موزه اشمولی ، تئاتر شلدونیان ، کلیسای جامع و کالج ها وجود دارد. شما می توانید در اوقات فراغت از کتابفروشی ها ، گالری ها و موزه های آن لذت ببرید - و حتی یک قایق یا قایق قایقرانی را بر فراز رودخانه ای که در داخل شهر جریان دارد ، استخدام کنید.

در مرکز شهر تعداد زیادی مغازه ، کافه ، رستوران ، تئاتر ، سینما ، بارها و کلوپ ها پیدا خواهید کرد. فضای سبز زیادی نیز وجود دارد: پیاده روی های کنار رودخانه ، قدیمی ترین باغ گیاه شناسی انگلیس ، پارک های دانشگاه و باغ های کالج.

در حالی که آکسفورد فرصت های غنی برای پیوستن به باشگاه ها و جوامع دانشجویی فراهم می کند ، زندگی دانشگاهی دانشکده با طیف متنوعی از فعالیتهای خارج از برنامه آموزشی ، از جمله ویزیت های فرهنگی ، موسیقی و ورزش افزایش می یابد.

مکان ها

آکسفورد

Address
12 King Edward Street
OX1 4HT آکسفورد, انگلستان, بریتانیا