Portsmouth College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ساختار منحصر به فرد روز

 • یک جدول زمانی با دقت طراحی شده بدون "زمان تسخیر"
 • ارتباطات نزدیک با کارفرمایان مهم محلی
 • پشتیبانی برای کمک به دانش آموزان راه اندازی

برنامه پیشرو E6 ما

برنامه E6 در Portsmouth College یک ابتکار شش رشته از دوره هایی است که بر بهبود شانس شما برای تأمین شغل، کارآموزی و مکان های تحصیلات عالی تمرکز می کنند، با شرکت در یک یا چند مورد زیر:

سازمانی (در همکاری با UNLOC)

کاوش ایده هایی برای ایجاد کسب و کار خود و حمایت در ایجاد این واقعیت است. تحویل از طریق سازمان شریک زندگی ما، Unloc، دانش آموزان خواهد شد سه مرحله ارائه Pathway (جرقه زنی، جرقه و آتش) در طول سال. این برنامه مرحله ای طراحی شده است تا دانش پایه ای (Kindling) را توسعه دهد، دانش را از طریق کسب و کار کالج (Spark) اعمال کند و سپس دانش را با راه اندازی یک شرکت شخصی (Ignite) تحکیم می کند. درباره Enterprise بیشتر بدانید.

قابلیت کارکرد

(مذاکرات PEP - ایجاد بسته خود را، افزایش اشتغال خود، به دنبال خود Pathways ) شرکت طیف وسیعی از مذاکرات و جلسات پشتیبانی توسط حرفه ای در موضوعات تحویل داده مانند درخواست آموزش عالی، نوشتن یک CV، تقاضا برای دوره های کارآموزی، مدیریت زمان خود، گرفتن سازماندهی و بسیاری دیگر. اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت کارکرد را بیابید.

تجربه

بگذارید به شما کمک کنیم تا یک تجربه کاری هفتگی در یک منطقه کاری مرتبط با آرمانهای حرفه ای خود پیدا کنید. ما در حال حاضر دانشجویان را در طیف وسیعی از تنظیمات مانند رسانه ها، بخش داوطلبانه، صنعت ورزش، منابع انسانی، NHS، جراحی های دامپزشکی، شیوه های قانونی و مدارس ابتدایی قرار می دهیم. درباره تجربه بیشتر بدانید.

امتداد

تجربه خود را از کالج با دوره آموزش پیشرفته افزایش دهید. دوستان جدید، یادگیری مهارت های جدید و ایجاد اعتماد به نفس و همچنین CV خود را با شرکت در چیزی مانند: مجله کالج، نیروی کادتی مشترک، کمک های اولیه، دوک ادینبورگ، سفیر اپل، Rock Challenge و یا کوه راک ما! اطلاعات بیشتر در مورد Extension را بیابید.

ورزش

برای یک تیم در ورزشگاه آکادمی ما، برای ورزش هایی مانند فوتبال، راگبی، بسکتبال، توپبالا و بدمینتون بازی کنید. متناوبا، برای به دست آوردن برخی از تمرین و کار بر روی مهارت های ساخت تیم خود، فعالیت های سرگرم کننده کالج ورزشی ماکینز مانند dodgeball، فوتسال، تنیس روی میز، والیبال، ورزشگاه، رقص در خیابان و boxercise را امتحان کنید. اطلاعات بیشتر در مورد ورزش را بیابید

کاوش

Portsmouth College در حال همکاری با NCS و ماجراجویی واقعی برای ارائه دوره ها و فرصت های داوطلبانه است که افزایش درک دانش آموزان و آگاهی از اجرای تغییرات اجتماعی است. این رشته یک بینش و شانس را برای به دست آوردن دانش در بهداشت روان، محیط زیست، آگاهی فرهنگی و برابری ارائه می دهد

کنجکاوی ما

کنجکاو هستیم

ابتدا در سال 2014/15 معرفی شد، این ابتکار عمل بسیار ارزشمند است و شیوه ای را که دانشجویان در کالج می آموزند، تبدیل می کند. این پروژه به طور انحصاری بر روی فناوری اپل اپل متمرکز شده و تجربه و تعامل دانش آموزان در کلاس را افزایش داده است. کارکنان آموزش گسترده ای در استفاده از این فن آوری قدرتمند دریافت کرده اند و تکنیک های تحویل تخیلی را به شیوهای متفاوت درگیر کرده اند.

iPads به طور گسترده توسط کارکنان و دانش آموزان در Portsmouth College و بسیاری از مزایای یادگیری روزانه را اضافه می کند:

 • تغییر شیوه یادگیری دانش آموزان
 • تحقیق مستقل آسان انجام شد
 • تکمیل و ارسال کار سریعتر و آسانتر است
 • به اشتراک گذاری ایده ها و همکاری در درس ساده است
 • سازماندهی هرگز به هیچ وجه ساده تر نبوده است
 • خلاقیت و نوآوری با استفاده از برنامه های متعدد راه ایده آل برای ارتقای مهارت های دیجیتالی شماست

دانش آموزان دسترسی به:

 • هزاران برنامه آموزشی، ترکیب متن، ویدئو و صوتی در هر موضوع و پوشش هر سبک آموزش و یادگیری
 • iBooks های قابل دانلود، بسیاری از آنها رایگان هستند - یک کتابخانه کامل در نوک انگشتان شما
 • کلاس درس Google برای دسترسی به کارهای کلاس و منابع آنلاین
 • سیستم های یکپارچه و تعاملی در هر کلاس درس
 • ارتباط برقرار کردن با معلم و دانش آموز یک به یک، ارزیابی و بازخورد
 • صفحه نمایش اپل "آینه" به تخته سفید
 • اتصالات Wi-Fi قابل اطمینان، جامع و همزمان در همه محوطه دانشگاه

اپل شما می تواند یک آزمایشگاه علمی، یک ایستگاه تحقیقاتی، یک آرشیو تاریخی، یک استودیوی موسیقی، یک مجموعه ویدیویی ویرایش، یک بوم هنری، یک آزمایشگاه زبان، یک کارگاه آموزشی ریاضی تعاملی و ... باشد.

سرمایه گذاری های جدید در کالج های مختلف در حال حاضر اجازه می دهد تا برای اتصالات Wi-Fi قابل اعتماد، جامع و همزمان در تمام مناطق پردیس.

برای سال آینده، پیشرفت برنامه یادگیری خلاقانه ما در کالج روزانه کالج همچنان از قدرت به قدرت در آینده ای که سواد اطلاعاتی دیجیتال حیاتی است، ادامه می یابد. این طرح در حال حاضر برخی از انعطاف پذیری های اضافی را ارائه می دهد، به دانشجویان اجازه می دهد تا اپل خود را در صورت تمایل به ارمغان آورد

مکان ها

پورتسموث

Address
Tangier Road, Copnor
PO3 6PZ پورتسموث, انگلستان, بریتانیا