توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی پذیرش در سال 2008 با هدف اصلی از ارائه هتل ها با کارکنان فوق العاده ماهر در تمام گروه ها تاسیس شد. از آنجا که ارائه دوره های مبتنی بر کلاس درس خود را به عموم مردم در سال 2010، ما دانشجویان پرشور بی شماری آموزش دیده، که مایل به کار در هتل. با میزان موفقیت بالایی از فارغ التحصیلان ما به دست آوردن اشتغال در صنعت، ما نقش مهمی را در بهبود زندگی افراد متعهد را بازی کرده اند و ساخته شده نمرات از رویاهای به حقیقت می پیوندند.

ما در حال حاضر بیش از 500 هتل ها که از نزدیک با ما کار می کنند و تشخیص کیفیت آموزش فنی و حرفه ای ما و استاندارد از فارغ التحصیلان ما شناخته شده است. ما با ارائه یک پلت فرم برای اتصال فارغ التحصیلان مهمان نوازی را به کارفرمایان از طریق پایگاه داده مشخصات فارغ التحصیل ما است. ما همچنین کار هیئت مدیره آنلاین که ثبت نام هتل ها را قادر می سازد برای ارسال تمام پست های خالی مهمان نوازی خود را رایگان داشته باشند.

ما افتخار می گویند که ما در حال حاضر فارغ التحصیلان مشغول به کار در مجموعه ای از هتل ها داشته باشند. از ریتز، هیلتون، ماریوت، پارک پلازا، IHG به مسافرخانه برتر، ما در حال ساخت یک تفاوت. داشتن با موفقیت کاهش زمان و هزینه آموزش برای جبهه از مواضع کاخ، هدف ما پوشش دادن همه گروه ها هتل دیگر و ارائه دهنده ترجیح داده از کارکنان آموزش دیده برای هتل ها.

تاریخ ما در طول زندگی حرفه ای بنیانگذار ما را به عنوان یک مقابل خانه مدیر در زنجیره های مختلف هتل های چند ملیتی مانند هیلتون و رادیسون، آشکار است که اکثر برنامه های کاربردی برای موقعیت های مسئول پذیرش رد شد به دلیل کمبود تجربه شد. در حالی که بسیاری از متقاضیان به نظر می رسید به عشق و شور و اشتیاق به کار در هتل ها، آنها نمی توانند فرصتی برای اثبات این در مصاحبه، به دلیل عدم دانش و مهارت داده می شود. حتی کسانی که تا به حال مدارک تحصیلی مدیریت هتل به نظر می رسید تنها یک درک کلی از هتل ها اما هیچ مهارت های عملی برای کار به عنوان پذیرش هتل داشته باشد.

ناراضی در مورد هزینه های بالای دانش آموزان هستند که به طور مداوم افزایش و مایل به آن دسته از افرادی را پرشور فرصت برای شروع کار جدید، ما هتل مسئول پذیرش دوره های آموزشی ایجاد شده است. این دوره همراه با دیگر برنامه های مهمان نوازی، اتفاق در مرکز آموزش واقع در قلب لندن.

به منظور حصول اطمینان از فارغ التحصیلان ما پیدا کردن کار در هتل ها در انگلستان و خارج از کشور، ما در رابطه با هتل ها و برای ایجاد یک دوره بر اساس نیازهای خود را هنگامی که استخدام پذیرش هتل. ما همچنین ارائه یک معرفی خدمات رایگان به هر هتل، که در آن پروفایل فارغ التحصیلان ما ممکن است با هتل ها به دنبال استخدام پذیرش هتل دیده می شود. همکاری مستمر نزدیک با London هتل ها تضمین می کند آموزش ارائه شده است به بالاترین استاندارد، علاوه بر مدرسان ما حرفه ای که خود را در هتل موفق برای سال کار کرده آموزش داده است.

در آکادمی پذیرش ما معتقدیم که عشق، کار سخت و دانش پایه جامد خواهد همه فرصت ایده آل به موفقیت در زندگی به من بدهید.

چه فارغ التحصیلان ما درباره ما می گویند: "اگر می خواهید رویاهای حرفه ای خود را به حقیقت می پیوندند، کتاب البته با آکادمی پذیرش. با سپاس از پشتیبانی عالی برای و ارشاد از معلم من! "Ania Maciuk" هتل مسئول پذیرش و البته اپرا V5 در آکادمی پذیرش تمام انتظارات شما را بدون توجه به تجاوز زمینه تحصیلی و یا حرفه ای قبلی خود را! با توجه به پس زمینه حرفه ای من در زمینه آموزش و پرورش و با توجه به آنچه در بازار آموزشی ارائه شده است در حال حاضر، من باید بگویم بدون شک است به مکانی بهتر برای یادگیری آنچه باید در مورد صنعت مهمان نوازی آموخته وجود ندارد. آکادمی پذیرش در وهله اول من دیده ام که تا کنون که در آن مردم کار پرشور در مورد آنچه انجام می دهند، جایی که آنها 100٪ صادق هستند و واقعا وجود دارد در مورد دانش آموزان خود اهمیت است. "لورد مدینه" البته بزرگ که در آن من نه تنها ملاقات کرد پذیرش آینده استثنایی بلکه مردم استثنایی (و مربیان!) برای آموزش ما "چگونه پرواز"! "آنا Oñate" من به شدت توصیه می آکادمی پذیرش به هر کسی که می خواهد به بهبود و رشد در یک کسب و کار مهمان نوازی. با نتایج پس از دوره! "رنه گارسیا فرناندز بسیار خوشحال

چه درباره ما می گویند هتل ها: "از آنجا که کشف کار فوق العاده ای از آکادمی پذیرش ما خوشحال می گویند که فارغ التحصیلان خود را تعیین کرده اند یک معیار بالا برای تمام نیروهای تازه استخدام شده در اینجا در پارک پلازا، وست مینستر پل می باشد. در حال حاضر بیش از نیمی از تیم پذیرش ما است تا دانش آموختگان آکادمی ساخته شده، و ما به تازگی برای اولین بار از فارغ التحصیل ما را به یک موقعیت رهبر SHIFT میرسند. ما به طور مداوم توسط شور و شوق و توانایی های فنی از فارغ التحصیلان هر ماه خوشحال و نگاه به جلو به در حال توسعه روابط ما بیشتر با آکادمی. "پارک پلازا وست مینستر پل" یک تشکر به آکادمی پذیرش برای این کار شگفت انگیز آنها با آموزش انجام آنها دانش آموزان به بالاترین استانداردهای فنی و رفتاری را به صورت مهمان! هتل هیلتون بسیاری از داستان های موفقیت ما می تواند به اشتراک بگذارید! در لندن هیلتون، پارک لین (بزرگترین هتل 5 ستاره در لندن) شما می توانید اوا، مت و به Cătălin همه از آکادمی پذیرش پیدا کنید! تشکر از شما به تیم ".

منابع هیلتون

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: