توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج استراتفورد ارائه دهنده خدمات آموزش برای برنامه های آموزش انگلیسی با کیفیت بالا و کارگاه های آموزشی به صورت محلی و بین المللی.

کالج استراتفورد در تلفورد، شراپشایر، انگلستان با مرکز در لندن و Abuja (نیجریه) است. ما همچنین دوره های آموزش از راه دور از طریق ارائه دهد.

ما به ارائه آموزش با کیفیت بالا و محیط توسعه متعهد است. دانشجویان ما از شهریه فشرده و کارکنان اختصاص داده شده بهره مند شوند. ما ترکیب ارزش های سنتی با یک رویکرد و فن آوری های مدرن به اطمینان حاصل شود که تمام دوره های تحویل داده می شوند و تدریس در راه کارآمد ترین و موثر برای موفقیت.

برنامه های ما ابداع و تحویل در همکاری با نهادهای معتبر انگلستان و به طور معمول از یک پلت فرم آنلاین که تغذیه دانشکده های آموزش در انگلستان و خارج از کشور قوی تر.

دانش آموزان ما بر اساس خارج از بریتانیا قادر به دست آوردن یک سطح جهانی به رسمیت، مدارک انگلیسی بدون نیاز به سفر به انگلستان است. علاوه بر این، تمام دوره های ما را تضمین پیشرفت برای مطالعه بیشتر در موسسات در انگلستان است. این به دانش آموزان بر اساس بین المللی ما انعطاف پذیری شروع برنامه های خود را در کشورهای خود و تکمیل در انگلستان و یا بالعکس اگر تا آرزو.

همه دانشکده های بین المللی ما به عنوان مدارس حرفه ای ارائه کمک درسی برای دانش آموزان تحت برنامه داخلی اعطا ما و یا امتحانات به طور مستقل مرتب برای دوره / مدارک ارائه شده توسط دانشگاه یا کالج های دیگر به کار گیرند. دانش آموزان چهره به چهره آموزش و پشتیبانی از کارکنان به خوبی آموزش دیده در آکادمی محلی خود را برای برنامه های که اداره و ارزیابی از دانشگاه های ما در انگلستان از طریق آموزش از راه دور دریافت خواهید کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Stratford College Of Business Management

سطح A ها و یا سطح 3 مدرک تحصیلی یا 5 GCSE را به همراه حداقل 2 سال تجربه کاری مرتبط به. مدارک و شواهد از قابلیت زبان انگلیسی در یک معادل سطح آیلتس 5.0 شرایط دیگر ممکن است ... [+]

دیپلم مدیریت کسب و کار - سطح 4 (دانلود Athe سطح 4 دیپلم مدیریت)

شرایط ورود:

سطح A ها و یا سطح 3 مدرک تحصیلی یا 5 GCSE را به همراه حداقل 2 سال تجربه کاری مرتبط به. مدارک و شواهد از قابلیت زبان انگلیسی در یک معادل سطح آیلتس 5.0 شرایط دیگر ممکن است در یک صورت موردی در نظر گرفته.

کمترین سن:

19 سال

مدت زمان:

تنها award- 6 ماه، جایزه دوگانه (دانلود Athe) - 9 ماه

تاریخ مصرف:

ژانویه، آوریل، جولای و اکتبر این برنامه می تواند جوایز دوگانه است که شامل دانلود Athe سطح 4 دیپلم تمدید در مدیریت است و توسط انواع موسسات بریتانیا برای ورود به دیپلم پیشرفته / HND و یا هر برنامه معادل سطح 5 به رسمیت شناخته شده باشد.... [-]

بریتانیا Telford
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 9 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

Stratford College Of Business Management

این برنامه می تواند شامل جایزه دو که شامل دانلود Athe سطح 5 تمدید مدیریت دیپلم و توسط انواع دانشگاههای انگلستان به عنوان معادل به BA خود را (لیسانس) محتوای کسب و کار و در ... [+]

دیپلم پیشرفته در مدیریت کسب و کار - سطح 5 (دانلود Athe سطح 5 دیپلم مدیریت)

شرایط ورود:

حداقل دیپلم و یا سطح 4 مدرک تحصیلی و یا سطوح به علاوه حداقل 3 سال تجربه کاری مرتبط به. مدارک و شواهد از قابلیت زبان انگلیسی در یک معادل سطح آیلتس 5.0 شرایط دیگر ممکن است در یک صورت موردی در نظر گرفته.

کمترین سن:

19 سال

مدت زمان:

تنها award- 6 ماه، جایزه دوگانه (دانلود Athe) - 9 ماه

تاریخ مصرف:

ژانویه، آوریل، جولای و اکتبر این برنامه می تواند شامل جایزه دو که شامل دانلود Athe سطح 5 تمدید مدیریت دیپلم و توسط انواع دانشگاههای انگلستان به عنوان معادل به BA خود را (لیسانس) محتوای کسب و کار و در نتیجه دارندگان این مدرک می تواند به دست آوردن به رسمیت شناخته شده ورود پیشرفته به BA (لیسانس) درجه کسب و کار.... [-]

بریتانیا Telford
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 9 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه کارشناسی ارشد

Stratford College Of Business Management

این صلاحیت است الهام گرفته و بر اساس کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار است که جهان صلاحیت آموزش عالی است که شامل تمام صلاحیتهای اصلی مورد نیاز یک مدیر ارشد کسب و کار مشهو ... [+]

دیپلم کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک - سطح 7 (دانلود Athe سطح 7 دیپلم در مدیریت استراتژیک))

شرایط ورود:

هر HND و یا درجه. مدارک و شواهد از قابلیت زبان انگلیسی در یک معادل سطح به زمان دخول واژینال 6.5 (متقاضیان ممکن است بر اساس تجربه کاری مرتبط به این خواهد شد در اختیار این کالج در صورت موردی در نظر گرفته قبول است). مدارک دیگر را می توان در صورت موردی در نظر گرفته.

کمترین سن:

19 سال

مدت زمان:... [-]

بریتانیا Telford
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 - 9 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
1 Bridge Street, Oakengates,
Telford, England, TF1 2AH GB