SOAS Summer School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تابستان در SOAS

SOAS ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های آموزش داده شده در ماه های تابستان، متفاوت در طول، ساختار، و قیمت. برای به دست آوردن طعم و مزه SOAS تجربه نگاهی به ویدیو می دهد! اگر می خواهید افق های خود را در مدرسه تابستانی گسترش دهید و یک تجربه یادگیری جدید کسب کنید، نگاهی به آنچه که در زیر ارائه می دهید، نگاه کنید.

یک دوره تابستان در SOAS، دانش آموزان را قادر می سازد تا در مورد طیف گسترده ای از موضوعات، ترکیب تحقیقات علمی پیشرفته، آموزش نوآورانه و یادگیری تمرین گرا یاد بگیرند.

آیا شما یک دانش آموز فعلی هستید، یک فارغ التحصیل اخیر، یک حرفه ای جوان، یا اگر مایل به ارتقاء دانش خود هستید، یک دوره آموزشی مدرسه تابستانی افق های خود را گسترش می دهد.

چه چیزی می توانم مطالعه کنم؟

SOAS Summer 1

دوره های مدرسه تابستانی در سه جلسه ارائه می شود و ثبت نام برای یک جلسه فقط یک جلسه از جلسات باز است.

جلسه 2: 2 ژوئیه - 20 جولای 2018

دوره ها در سطح 2/3 یک دوره کارشناسی ارشد SOAS معمولی آموزش داده می شوند و برای دانشجویان مقطع کارشناسی، فارغ التحصیلان و کارشناسی ارشد، بدون درک عمیق از یک موضوع مشخص، مناسب هستند.

شرکت SOAS Summer School شما را قادر می سازد تا:

 • به جامعه دانشجویی و بین المللی ما ملحق شوید
 • دیدگاه های خود را شنیده اید - روش های نوین آموزش SOAS، بر اساس تعالی در پژوهش، دانش آموزان را قادر می سازد تا به بحث های پر جنب و جوش و تجزیه و تحلیل بحرانی در کلاس اضافه شوند؛
 • از سوی کارکنان با تجربه و متخصص تخصصی خود یاد بگیرید - SOAS بزرگترین تمرکز در اروپا از متخصصان خاورمیانه، آفریقا و آسیا است.
 • بحرانی بودن و ایجاد تفاوت - SOAS چالشهای مدارس عمومی را به چالش می کشد، یک رویکرد غالب غربی غربی و تشویق دانش آموزان برای ایجاد چشم انداز بحرانی و ایجاد تغییر می کند؛
 • راه خود را به SOAS راه اندازی کنید: دانش آموزان تابستان می توانند برای ادامه تحصیل خود در SOAS ادامه تحصیل دهند، با بیش از 115 برنامه تحصیلات تکمیلی را انتخاب کنید.

آمار کلیدی مدرسه تابستانی

مهلت درخواست: 25 مه 2018

شرایط ورود

دانشجوی دانشگاه یا فارغ التحصیل در زمان حضور در مدرسه تابستانی و 18 ساله. تجربه حرفه ای را می توان به عنوان معادل یک مدرک دانشگاهی اذعان کرد.

 • شرکت کنندگان باید در زمان حضور در مراسم 18 سال یا بیشتر باشند.
 • Fluency به زبان انگلیسی نشان داد از طریق:
  • آزمون TOEFL مبتنی بر کاغذ حداقل حداقل 583 مورد نیاز به حداقل 53 در تمام مهارت ها و برای تست اینترنتی مبتنی بر TOEFL نیاز به حداقل 93 با حداقل 20 در تمام مهارت ها.
  • آیلتس، 6.5 در مجموع یا بالاتر، حداقل 6 در همه زیرمجموعه ها.
  • آزمون Pearson English از نمره 59-64
  • کمبریج انگلیسی: پیشرفته (CAE) درجه B
 • اگر در یک موسسه انگلیسی زبان تحصیل کرده اید یا دوره های تحصیل شده در دانشگاه خود را به زبان انگلیسی (به استثنای دوره های زبان انگلیسی) مطالعه کرده اید، بدون نیاز به صدور گواهینامه، الزامات ما را برآورده می کنید. شواهدی از این را باید در رونوشت یا نامه دانشگاه خود اضافه کنید.
 • متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی دیگر هستند باید برای مشاوره با ما تماس بگیرند.
 • متقاضیانی که سطح زبان انگلیسی آنها را برآورده نمی کند، ممکن است در دوره های مبتنی بر موضوع ما با پشتیبانی زبان انگلیسی علاقه مند باشند.

ثبت نام متقاضیان مدرسه تابستانی که به شرایط ورودی نیاز ندارند، در اختیار SOAS است - لطفا در تماس باشید تا با جزئیات بیشتر در مورد درخواست شما صحبت کنید.

پس از پرداخت هزینه درخواست 40 پوند و ارسال فرم درخواست آنلاین، به شما اطلاع داده خواهد شد که آیا در مدت 5 روز کاری در مدرسه تابستانی حضور داشته اید. لطفا قبل از دریافت نامه پیشنهاد خود هزینه اتهامات خود را پرداخت نکنید.

ارزیابی و اعتبار

معمولا دانشجویان می توانند اعتبار را از موسسه خانه خود بدست آورند، معمولا دوره های ما دریافت می کنند:

 • 3 اعتبار در سیستم ایالات متحده
 • 7.5 ECTS در سیستم اروپایی.

اگر قصد دارید ادعای اعتبار را از موسسه خانه خود دریافت کنید، قبل از اینکه ثبت نام کنید، شرایط مورد نیاز را بررسی کنید. با این وجود، ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم، لطفا توجه داشته باشید که تصمیم به جای دادن اعتبار به موسسه خانه شما بستگی دارد.

ارزیابی اختیاری خواهد بود و برای هر دوره متفاوت خواهد بود. شرکت کنندگان با گواهی حضور و غیاب ارائه خواهند شد و رونوشت در صورت درخواست خواهد بود.

ساعت تماس

جلسات 2

 • زمان تماس 46 ساعت.
 • دوشنبه پنجشنبه
 • 10am - 3pm: سخنرانی و آموزش
 • 2 ساعت دیگر در یک روز مشخص شده شامل فعالیت های اختیاری مرتبط با محتوا، مانند بازدید از موزه یا شرکت.
 • در روزهای جمعه، دوره های آموزشی یکی از فعالیت های خود را به تمام دانش آموزان تابستانی باز می گذارند، به دانشجویان اجازه می دهد فعالیت های مختلفی را برای شرکت در کلاس های مختلف برگزار کنند.

هزینه ها

SOAS fees

هزینه ی یک بار، هزینه ی غیر قابل بازگشت 40 پوند است.

شهریه:

 • جلسات 2

تخفیف ابتدایی پرنده 10٪ تا مارس 2018 در دسترس است

محل اقامت

اقامت برای دانش آموزان تابستان در صندوق های اقامت SOAS، خانه دینودی در دسترس است. برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی رزرو یک اتاق، لطفا از صفحه مسکن Dinwiddy House دیدن کنید.

برنامه اجتماعی

پردیس دوستانه و پر جنب و جوش در قلب لندن در مرکز Bloomsbury تاریخی واقع شده است. زندگی فرهنگی و اجتماعی غنی پایتخت به معنای واقعی کلمه در آستان ماست! در طول SOAS Summer School ، شما دعوت می شود برای شرکت در برنامه های اجتماعی متنوع SOAS و تیم مدرسه تابستانی از جمله فعالیت های مرتبط با دوره، یک پذیرایی خوش آمد گویی و یک خاتمه پذیری، کروز رودخانه Thames River و رویدادهای مختلف ارائه شده توسط SOAS در سراسر تابستان.

علاوه بر این، شما می توانید سفرهای تخفیف خوراکی را از طریق دوستان بین المللی ما انجام دهید یا می توانید آنچه را که شهر ارائه می دهد، کشف کنید. یک برنامه دقیق در نزدیکی شروع مدرسه تابستانی در دسترس خواهد بود.

SOAS student 2

کلاس های من را بسیار تحریک کرد و معلمان را بسیار واجد شرایط دانستند؛ زیرا همه آنها تجربه حرفه ای قبلی در حوزه هایی را داشتند که آموزش می دادند. این دانشگاه زیبا است و هر یک از کلاس ها با دانش آموزان در سراسر جهان منطبق است. همچنین در بخش بسیار خوبی از لندن واقع شده است که وقتی یک کلاس تمام شده است، چیزهای زیادی ارائه می شود. SOAS یک تجربه غنی برای من بود و من آن را برای هیچ چیز در جهان تغییر نخواهم داد.

اوون، امور مالی

SOAS Summer School" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40416_rsz_soas_school.png" alt="SOAS Summer School" />

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

امور مالی و مدیریت ریسک

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا London

این دوره روش های اصلی مورد استفاده شرکت ها را برای مدیریت خطرات و برنامه های کاربردی آن در اقتصاد جهانی آموزش می دهد. [+]

شرح برنامه

این دوره روش های اصلی مورد استفاده شرکت ها را برای مدیریت خطرات و برنامه های کاربردی آن در اقتصاد جهانی آموزش می دهد. این بازارها و اصول مدیریت ریسک را معرفی می کند و توضیح می دهد که چگونه برای ارزیابی ابزارهای مدیریت ریسک اصلی استفاده شود. این دوره به استفاده از مشتقات مالی برای هضم و حدس و گمان در بازارهای مالی نگاه می کند. همچنین به مشکلات احتمالی مدیریت ریسک می پردازد و در مورد چگونگی استفاده نادرست از ابزارهای مدیریت ریسک ممکن است بحران مالی اخیر را بدتر کند.... [-]


توسعه و تعارض

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا London

این دوره ارتباط بین جنگ و توسعه، بین نابرابری و خشونت، و بین ساختارها و منافع را که به ادامه خشونت درون و بین کشورها کمک می کند، بررسی می کند. از طریق روش اقتصادی سیاسی برای تجزیه و تحلیل اختلافات مطلع می شود و منعکس می شود که منافع اقتصادی و سیاسی طرفین درگیری و پشتیبانان بین المللی آنها ممکن است برای شکل دادن به سیستم های جنگی شکل بگیرد و اینکه چگونه اختلافات خشونت آمیز ممکن است برای بعضی از ثروت ها ایجاد کنند موجب ویرانی بیشتر افراد می شود. [+]

شرح برنامه

این دوره ارتباط بین جنگ و توسعه، بین نابرابری و خشونت، و بین ساختارها و منافع را که به ادامه خشونت درون و بین کشورها کمک می کند، بررسی می کند. از طریق روش اقتصادی سیاسی برای تجزیه و تحلیل اختلافات مطلع می شود و منعکس می شود که منافع اقتصادی و سیاسی طرفین درگیری و پشتیبانان بین المللی آنها ممکن است برای شکل دادن به سیستم های جنگی شکل بگیرد و اینکه چگونه اختلافات خشونت آمیز ممکن است برای بعضی از ثروت ها ایجاد کنند موجب ویرانی بیشتر افراد می شود.... [-]


جنسيت، مناقشات و خاورميانه

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا London

این دوره بینش را در مورد مسائل کلیدی در مطالعه جنسیت و درگیری در خاورمیانه ارائه می دهد. [+]

شرح برنامه

این دوره بینش نسبت به مسائل کلیدی در مطالعه جنسیت، دولت و خشونت در خاورمیانه را ارائه می دهد. این دوره تمرکز را برای دانش آموزان علاقه مند به مطالعات فمینیسم و ​​مردانگی، جنسیت و جنسیت، و همچنین ارائه یک رویکرد جنسیتی به مطالعه دولت سازی و خشونت در خاورمیانه فراهم می کند. از طریق سخنرانی ها، قرائت ها، بحث ها و فعالیت ها، این دوره، مسائل کلیدی را در ارتباط با پویایی های جنسیتی مشارکت، پاسخ های قانونی به زنان و مردان، صلح و امنیت و ماهیت ناامنی های جنسیتی، اما همچنین مسائل مرتبط دیگر مانند نمایندگی، تولید دانش و تولیدات هنری. در برجسته کردن مسائل مهم در مطالعه جنسیت، دولت و خشونت در خاورمیانه، این دوره با هدف برانگیختن کلیشه های غالب پیرامون جنسیت و ساختارهای آن در مورد مردانگی و فمینیستی در منطقه مبارزه می کند، در حالی که پرورش تفکر انتقادی از طریق استفاده از چند رسانه ای، مطالعات موردی عمیق و مواد متقابل انضباطی.... [-]


حقوق بین الملل: مسائل معاصر

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا London

این دوره دانش آموزان را در درک پایه ای از حقوق بین الملل، با تمرکز بر ساختارهای بنیادی که برای مشارکت در هر موضوع حقوقی بین المللی ضروری است، فراهم می کند. [+]

شرح برنامه

این دوره دانش آموزان را در درک پایه ای از حقوق بین الملل، با تمرکز بر ساختارهای بنیادی که برای مشارکت در هر موضوع حقوقی بین المللی ضروری است، فراهم می کند. دانش آموزان به سه زیر رشته در حقوق بین الملل معرفی می شوند: قوانین بین المللی حقوق بشری درگیری های مسلحانه، قوانین کیفری بین المللی و قوانین اقتصادی بین المللی. از طریق مطالعه این سه حوزه حقوق بین الملل دانش آموزان به طیف وسیعی از مسائل معاصر معرفی می شوند که نیاز به استفاده از قوانین و سازه های بنیادی برای توسعه آگاهی از محدودیت ها و پتانسیل حقوق بین الملل به عنوان ابزاری برای تغییر است.... [-]


درک افریقا

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا London

این دوره را فراهم می کند شرکت کنندگان با درک کلی از تاریخ، سیاست و فرهنگ آفریقا. دوره ای متنوع از جلسات، از تاریخ و سیاست به زبان ها و موسیقی، البته دانش عمیق در زمینه های اصلی تحصیلی تحصیل در آفریقا را می دهد. این دوره ترکیبی از سخنرانی ها و کارگاه های تعاملی، و همچنین نمایشگاه های موزه و رویدادهای اجتماعی است. [+]

شرح برنامه

این دوره را فراهم می کند شرکت کنندگان با درک کلی از تاریخ، سیاست و فرهنگ آفریقا. دوره ای متنوع از جلسات، از تاریخ و سیاست به زبان ها و موسیقی، البته دانش عمیق در زمینه های اصلی تحصیلی تحصیل در آفریقا را می دهد. این دوره ترکیبی از سخنرانی ها و کارگاه های تعاملی، و همچنین نمایشگاه های موزه و رویدادهای اجتماعی است.

این یک فرصت عالی است با توجه به اهمیت آن که آفریقا به عنوان یک قاره طی چند سال گذشته و چشم انداز آفریقای در حال رشد، قاره ای با فرصت های شغلی و سرمایه گذاری فراوان داشته است. همچنین در داخل هنر، ما شاهد افزایش باور نکردنی در حضور هنرمندان آفریقایی در محافل هنری بین المللی هستیم که برای درک هنرها و فرهنگ ها بسیار تحریک و پرنشاط است.... [-]


روابط بین الملل در قرن بیست و یکم

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا London

این دوره، درک انتقادی از تحولات کلیدی و مسائل مربوط به سیاست های معاصر جهان برای دانشجویانی که پیشینه قبلی در روابط بین الملل ندارند، فراهم می کند. [+]

شرح برنامه

این دوره، درک انتقادی از تحولات کلیدی و مسائل مربوط به سیاست های معاصر جهان برای دانشجویانی که پیشینه قبلی در روابط بین الملل ندارند، فراهم می کند. با توجه به دوره ای که پس از پایان جنگ سرد، دوران تعریف شده توسط نوآوری و توسعه نوآوری در سرتاسر جهان، و نیز تعدادی از مسائل جهانی، مشکلات و خط مشی های سیاسی در حال شکل گیری است، این دوره در چارچوب روابط شمال-جنوب قرار دارد. درمان نظام بین المللی به عنوان یک کل دینامیک، بررسی می کند که مسائلی که در سیاست های بین المللی شامل "دولت های شکست خورده"، تکثیر سلاح های هسته ای، درگیری های مسلحانه و تروریسم، دموکراتیزه شدن، پاندمی و بهار عربی، به طور گسترده ای در ارتباط با گسترش تلاش ها از اواسط قرن بیستم برای ایجاد نظم جهانی لیبرال. در این راستا، تجزیه و تحلیل نقش هایی که در سیاست جهانی معاصر انجام می شود، توسط رهبران اعضای جامعه بین المللی مانند ایالات متحده، اتحادیه اروپا، «افزایش» کشورهای غیر غربی چین، هند و برزیل، بازیگران غیر دولتی مانند سازمان های غیر دولتی، شرکت های فراملیتی و گروه های مسلح، و موسسات مالی و دیگر بین المللی.... [-]


تماس

SOAS University of London

آدرس SOAS University of London 10 Thornhaugh Street, Russell Square, London WC1H 0XG
London, England, بریتانیا
وب سایت https://www.soas.ac.uk/summerschool/
تلفن +44 (0)20 7637 2388