توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تابستان در SOAS

SOAS ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های آموزش داده شده در ماه های تابستان، متفاوت در طول، ساختار، و قیمت. برای به دست آوردن طعم و مزه SOAS تجربه نگاهی به ویدیو می دهد! اگر می خواهید افق های خود را در مدرسه تابستانی گسترش دهید و یک تجربه یادگیری جدید کسب کنید، نگاهی به آنچه که در زیر ارائه می دهید، نگاه کنید.

یک دوره تابستان در SOAS، دانش آموزان را قادر می سازد تا در مورد طیف گسترده ای از موضوعات، ترکیب تحقیقات علمی پیشرفته، آموزش نوآورانه و یادگیری تمرین گرا یاد بگیرند.

آیا شما یک دانش آموز فعلی هستید، یک فارغ التحصیل اخیر، یک حرفه ای جوان، یا اگر مایل به ارتقاء دانش خود هستید، یک دوره آموزشی مدرسه تابستانی افق های خود را گسترش می دهد.

چه چیزی می توانم مطالعه کنم؟

SOAS Summer 1

دوره های مدرسه تابستانی در سه جلسه ارائه می شود و ثبت نام برای یک جلسه فقط یک جلسه از جلسات باز است.

جلسه 2: 2 ژوئیه - 20 جولای 2018

دوره ها در سطح 2/3 یک دوره کارشناسی ارشد SOAS معمولی آموزش داده می شوند و برای دانشجویان مقطع کارشناسی، فارغ التحصیلان و کارشناسی ارشد، بدون درک عمیق از یک موضوع مشخص، مناسب هستند.

شرکت SOAS Summer School شما را قادر می سازد تا:

 • به جامعه دانشجویی و بین المللی ما ملحق شوید
 • دیدگاه های خود را شنیده اید - روش های نوین آموزش SOAS، بر اساس تعالی در پژوهش، دانش آموزان را قادر می سازد تا به بحث های پر جنب و جوش و تجزیه و تحلیل بحرانی در کلاس اضافه شوند؛
 • از سوی کارکنان با تجربه و متخصص تخصصی خود یاد بگیرید - SOAS بزرگترین تمرکز در اروپا از متخصصان خاورمیانه، آفریقا و آسیا است.
 • بحرانی بودن و ایجاد تفاوت - SOAS چالشهای مدارس عمومی را به چالش می کشد، یک رویکرد غالب غربی غربی و تشویق دانش آموزان برای ایجاد چشم انداز بحرانی و ایجاد تغییر می کند؛
 • راه خود را به SOAS راه اندازی کنید: دانش آموزان تابستان می توانند برای ادامه تحصیل خود در SOAS ادامه تحصیل دهند، با بیش از 115 برنامه تحصیلات تکمیلی را انتخاب کنید.

شرایط ورود

دانشجوی دانشگاه یا فارغ التحصیل در زمان حضور در مدرسه تابستانی و 18 ساله. تجربه حرفه ای را می توان به عنوان معادل یک مدرک دانشگاهی اذعان کرد.

 • شرکت کنندگان باید در زمان حضور در مراسم 18 سال یا بیشتر باشند.
 • Fluency به زبان انگلیسی نشان داد از طریق:
  • آزمون TOEFL مبتنی بر کاغذ حداقل حداقل 583 مورد نیاز به حداقل 53 در تمام مهارت ها و برای تست اینترنتی مبتنی بر TOEFL نیاز به حداقل 93 با حداقل 20 در تمام مهارت ها.
  • آیلتس، 6.5 در مجموع یا بالاتر، حداقل 6 در همه زیرمجموعه ها.
  • آزمون Pearson English از نمره 59-64
  • کمبریج انگلیسی: پیشرفته (CAE) درجه B
 • اگر در یک موسسه انگلیسی زبان تحصیل کرده اید یا دوره های تحصیل شده در دانشگاه خود را به زبان انگلیسی (به استثنای دوره های زبان انگلیسی) مطالعه کرده اید، بدون نیاز به صدور گواهینامه، الزامات ما را برآورده می کنید. شواهدی از این را باید در رونوشت یا نامه دانشگاه خود اضافه کنید.
 • متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی دیگر هستند باید برای مشاوره با ما تماس بگیرند.
 • متقاضیانی که سطح زبان انگلیسی آنها را برآورده نمی کند، ممکن است در دوره های مبتنی بر موضوع ما با پشتیبانی زبان انگلیسی علاقه مند باشند.

ثبت نام متقاضیان مدرسه تابستانی که به شرایط ورودی نیاز ندارند، در اختیار SOAS است - لطفا در تماس باشید تا با جزئیات بیشتر در مورد درخواست شما صحبت کنید.

پس از پرداخت هزینه درخواست 40 پوند و ارسال فرم درخواست آنلاین، به شما اطلاع داده خواهد شد که آیا در مدت 5 روز کاری در مدرسه تابستانی حضور داشته اید. لطفا قبل از دریافت نامه پیشنهاد خود هزینه اتهامات خود را پرداخت نکنید.

ارزیابی و اعتبار

معمولا دانشجویان می توانند اعتبار را از موسسه خانه خود بدست آورند، معمولا دوره های ما دریافت می کنند:

 • 3 اعتبار در سیستم ایالات متحده
 • 7.5 ECTS در سیستم اروپایی.

اگر قصد دارید ادعای اعتبار را از موسسه خانه خود دریافت کنید، قبل از اینکه ثبت نام کنید، شرایط مورد نیاز را بررسی کنید. با این وجود، ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم، لطفا توجه داشته باشید که تصمیم به جای دادن اعتبار به موسسه خانه شما بستگی دارد.

ارزیابی اختیاری خواهد بود و برای هر دوره متفاوت خواهد بود. شرکت کنندگان با گواهی حضور و غیاب ارائه خواهند شد و رونوشت در صورت درخواست خواهد بود.

ساعت تماس

جلسات 2

 • زمان تماس 46 ساعت.
 • دوشنبه پنجشنبه
 • 10am - 3pm: سخنرانی و آموزش
 • 2 ساعت دیگر در یک روز مشخص شده شامل فعالیت های اختیاری مرتبط با محتوا، مانند بازدید از موزه یا شرکت.
 • در روزهای جمعه، دوره های آموزشی یکی از فعالیت های خود را به تمام دانش آموزان تابستانی باز می گذارند، به دانشجویان اجازه می دهد فعالیت های مختلفی را برای شرکت در کلاس های مختلف برگزار کنند.

هزینه ها

SOAS fees

هزینه ی یک بار، هزینه ی غیر قابل بازگشت 40 پوند است.

شهریه:

 • جلسات 2

تخفیف ابتدایی پرنده 10٪ تا مارس 2018 در دسترس است

محل اقامت

اقامت برای دانش آموزان تابستان در صندوق های اقامت SOAS، خانه دینودی در دسترس است. برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی رزرو یک اتاق، لطفا از صفحه مسکن Dinwiddy House دیدن کنید.

برنامه اجتماعی

پردیس دوستانه و پر جنب و جوش در قلب لندن در مرکز Bloomsbury تاریخی واقع شده است. زندگی فرهنگی و اجتماعی غنی پایتخت به معنای واقعی کلمه در آستان ماست! در طول SOAS Summer School ، شما دعوت می شود برای شرکت در برنامه های اجتماعی متنوع SOAS و تیم مدرسه تابستانی از جمله فعالیت های مرتبط با دوره، یک پذیرایی خوش آمد گویی و یک خاتمه پذیری، کروز رودخانه Thames River و رویدادهای مختلف ارائه شده توسط SOAS در سراسر تابستان.

علاوه بر این، شما می توانید سفرهای تخفیف خوراکی را از طریق دوستان بین المللی ما انجام دهید یا می توانید آنچه را که شهر ارائه می دهد، کشف کنید. یک برنامه دقیق در نزدیکی شروع مدرسه تابستانی در دسترس خواهد بود.

SOAS student 2

کلاس های من را بسیار تحریک کرد و معلمان را بسیار واجد شرایط دانستند؛ زیرا همه آنها تجربه حرفه ای قبلی در حوزه هایی را داشتند که آموزش می دادند. این دانشگاه زیبا است و هر یک از کلاس ها با دانش آموزان در سراسر جهان منطبق است. همچنین در بخش بسیار خوبی از لندن واقع شده است که وقتی یک کلاس تمام شده است، چیزهای زیادی ارائه می شود. SOAS یک تجربه غنی برای من بود و من آن را برای هیچ چیز در جهان تغییر نخواهم داد.

اوون، امور مالی

SOAS Summer School" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40416_rsz_soas_school.png" alt="SOAS Summer School" />

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

SOAS Summer School

این دوره با هدف ارائه دانش آموزان به دانش تئوری و ابزارهای ضروری برای درک تاثیر تکنولوژی Blockchain در بخش های مختلف اقتصاد و جامعه است. ... [+]

شرح برنامه

این دوره با هدف ارائه دانش آموزان به دانش تئوری و ابزارهای ضروری برای درک تاثیر تکنولوژی Blockchain در بخش های مختلف اقتصاد و جامعه است.

از زمان ظهور Bitcoin در سال 2008، Blockchain به تدریج با ویژگی های محاسباتی بیشتری که بسیاری از کاربردهای بالقوه را باز کرد، غنی شد. Blockchain و، به طور کلی، کتابچه های الکترونیکی توزیع شده در کارهای مختلف و آزمایش های مختلف در زمینه های گوناگون مانند فن آوری، ثبت، اوراق بهادار، زنجیره تامین و بازارهای غیر متمرکز استخدام شده اند. با این حال، پیامدهای این فناوری ها در مورد کسب و کار، مالی، دولت و جامعه هنوز باید مورد بررسی و درک کامل قرار گیرد.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

تا حالا فکر کردید که چگونه یک پروژه را شروع کنید؟ معنی تحقیق چیست؟ یا به سادگی چگونه می توان یک ایده خوب را به یک گزارش به خوبی شکل داد؟ هر چه پیش رفته، در هر سطح، در هر ... [+]

شرح برنامه

تا حالا فکر کردید که چگونه یک پروژه را شروع کنید؟ معنی تحقیق چیست؟ یا به سادگی چگونه می توان یک ایده خوب را به یک گزارش به خوبی شکل داد؟ هر چه پیش رفته، در هر سطح، در هر دو محیط علمی و حرفه ای، دانش آگاهی: طراحی و روش شناسی مدرسه تابستانی فرصتی منحصر به فرد برای توسعه و تسلط بر توانایی شما برای مفهوم سازی و توسعه مهارت های تحقیقاتی شما فراهم می کند.

ما به آنچه که محقق از زمین می آید، برمی گردیم، با استفاده از بلوک های بنیادی اساسی از آنچه که "پژوهش" می شود، چگونگی انجام آن به خوبی و آنچه که باید از آن اجتناب کرد.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره با هدف ارائه دانش پژوهان و ابزارهای ضروری برای فهم منطق و تاثیر سیاست های مدیریت مالی در اقتصاد در زمینه ریاضت اقتصادی، فراهم می کند. ... [+]

شرح برنامه

این دوره با هدف ارائه دانش پژوهان و ابزارهای ضروری برای فهم منطق و تاثیر سیاست های مدیریت مالی در اقتصاد در زمینه ریاضت اقتصادی، فراهم می کند.

از زمان بحران های مالی 2008-9، بسیاری از کشورهای جهان در تلاش برای تطبیق و تطبیق اقدامات ریاضتی در تلاش برای حفظ پایداری امور مالی عمومی - با موفقیت های بسیار متغیر بودند. به دنبال سیاست های مالی متنوع و متنوع که با هدف رشد اقتصادی تثبیت شده است، تجربه دهه گذشته درس های قدرتمندی را برای اثربخشی رویکردهای مختلف ارائه می دهد. مسائلی که مورد بحث قرار می گیرند عبارتند از: طراحی موثر و پایدار سیستم های مدیریت مالی عمومی، مدیریت فضای مالی دولت ها، توسعه ظرفیت مدیریت مالی عمومی، تعامل با سیاست و نقش سازمان های بین المللی مانند صندوق بین المللی پول سیاست های مدیریت مالی عمومی.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره یک مقدمه انتقادی برای فهم سیاست تغییرات اقلیمی را فراهم می کند. این دیدگاه انتقادی راجع به رابطه بین محیط زیست و توسعه، طبیعت، جامعه و آنتروپوسن ارائه می دهد و ب ... [+]

شرح برنامه

این دوره یک مقدمه انتقادی برای فهم سیاست تغییرات اقلیمی را فراهم می کند. این دیدگاه انتقادی راجع به رابطه بین محیط زیست و توسعه، طبیعت، جامعه و آنتروپوسن ارائه می دهد و بر پوياي تغییرات اجتماعی و محیطی تمرکز دارد، توجه به مادیات و اقتصادی، سیاسی و سازمانی و همچنین ابعاد فرهنگی و ایدئولوژیک .

توجه نظری تاریخ، سیاست و اقتصاد تغییرات آب و هوایی پایه و اساس این دوره است، به دنبال بازجویی از دیپلماسی مذاکرات تغییر آب و هوا، از جمله توافقنامه پاریس و گزارش IPCC، رویکرد فمینیستی به محیط زیست و اکوسیستم گرایی. سرانجام، این دوره، سوالات معاصر را با تکنولوژی و آب و هوا، نژادپرستی و انکار اقلیم، و همچنین توانایی جنبش ها برای مجبور کردن اقدامات دولتی در زمینه تغییرات آب و هوایی بررسی می کند.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره به طور انتقادی از اقتصاد جهانی دیجیتال معاصر، با تاکید بر نوآوری های تاثیر اجتماعی به عنوان رانندگان تغییرات مثبت اقتصادی و اجتماعی، انتقاد می کند. در مرکز رسانه ... [+]

شرح برنامه

این دوره به طور انتقادی از اقتصاد جهانی دیجیتال معاصر، با تاکید بر نوآوری های تاثیر اجتماعی به عنوان رانندگان تغییرات مثبت اقتصادی و اجتماعی، انتقاد می کند. در مرکز رسانه های جهانی و ارتباطات در دانشکده مطالعات بین رشته ای در SOAS قرار گرفته است، این یک ترکیب منحصر به فرد از رویکردهای انتقادی را برای اقتصاد دیجیتال در حال ظهور از منظر جهانی جهانی با دانش عملی در مورد چگونگی طراحی و توسعه مدل های تجاری جایگزین برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال برای تغییر اجتماعی.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

مدیریت موثر امور مالی عمومی یک عملکرد اساسی برای هر سازمان دولتی و دولتی است. این دوره، شرکت کنندگان را با دانش و ابزار نظری برای بررسی، بحث، درک و ارزیابی موضوعات کلیدی ... [+]

شرح برنامه

مدیریت موثر امور مالی عمومی یک عملکرد اساسی برای هر سازمان دولتی و دولتی است. این دوره، شرکت کنندگان را با دانش و ابزار نظری برای بررسی، بحث، درک و ارزیابی موضوعات کلیدی در مورد مدیریت مالی عمومی، فراهم می کند. بر اساس پژوهش های علمی و نمونه های عملی، دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه دولت ها و سازمان های بخش دولتی هزینه های عمومی را برنامه ریزی و اداره می کنند؛ چگونه سیاست های مالیاتی ساخته می شود؛ اثرات مالیاتی چیست؟ به معنای دیگر، به غیر از مالیات، بخش دولتی برای افزایش درآمد است؛ چگونه عملکرد مالی به عموم مردم گزارش می شود؛ و چگونه تعادل مالی به دست می آید.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره دانشجویان را به نقش مالی در انتقال به یک اقتصاد پایدار و کم کربن معرفی می کند. مقابله با تغییرات اقلیمی و تطبیق آن با در نظر گرفتن اهداف توسعه پایدار (SDGs)، نیا ... [+]

شرح برنامه

این دوره دانشجویان را به نقش مالی در انتقال به یک اقتصاد پایدار و کم کربن معرفی می کند. مقابله با تغییرات اقلیمی و تطبیق آن با در نظر گرفتن اهداف توسعه پایدار (SDGs)، نیاز به سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ سرمایه است که در حال حاضر در مقادیر کافی ارائه نشده است. علاوه بر این، تغییرات آب و هوایی به طور یکسان به اقتصاد و سیستم های مالی منجر می شود. در عین حال، فرصت های قابل توجهی در تامین مالی تحول سبز و هماهنگ سازی سرمایه گذاری و مالی با معیارهای محیط زیست، اجتماعی و حکومتی (ESG) وجود دارد.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره شامل سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی، سفرهای حومه ای و تورهای هدایت شده از لندن، همراه با یک تور در یک منطقه روستایی / ساحلی در ساسکس، یعنی بندر چنای چاودار و اطرا ... [+]

شرح برنامه

این دوره شامل سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی، سفرهای حومه ای و تورهای هدایت شده از لندن، همراه با یک تور در یک منطقه روستایی / ساحلی در ساسکس، یعنی بندر چنای چاودار و اطراف آن است. این برنامه طیف گسترده ای از رویکردها و برنامه های (هر دو نظری و سیاست گذاری) را در مورد گردشگری، زیارت، میراث فرهنگی و مسافرت به طور کلی ارائه می دهد - از جمله در نظر گرفتن پناهندگان و پناهجویان.

این دوره در یک محیط شدید، منحصر به فرد و با دقت و محرمانه انجام می شود که دانش و عمل درجه اول را در این زمینه ارائه می دهد. این دوره به دانشجویان در رشته های مختلف از جمله انسان شناسی، جامعه شناسی، تاریخ، جغرافیا، مطالعات توسعه، روابط بین المللی، هنر - و همچنین رشته ها در علوم انسانی به طور کلی باز است.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره ارتباطات بین تضاد و توسعه، بین نابرابری و خشونت، و بین ساختارها و منافع را که به ادامه خشونت در داخل و بین کشورها کمک می کند، بررسی می کند. این امر عمدتا به وسیل ... [+]

شرح برنامه

این دوره ارتباطات بین تضاد و توسعه، بین نابرابری و خشونت، و بین ساختارها و منافع را که به ادامه خشونت در داخل و بین کشورها کمک می کند، بررسی می کند. این امر عمدتا به وسیله روش اقتصادی سیاسی برای تجزیه و تحلیل درگیری ها مطرح می شود و نشان می دهد که منافع اقتصادی و سیاسی طرفین درگیری ها و پشتیبانان بین المللی آنها ممکن است برای تشکیل سیستم های جنگی شکل بگیرد. علاوه بر این، این دوره به بررسی چگونگی تأثیرات منازعات درگیری ها از طریق تمرکز بر جنس، تروما و حافظه می پردازد و الهام آن از رویکردهای پست مدرنیسم برای درک رابطه بین جنگ و توسعه است.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره، بینش مسائل کلیدی در مطالعه جنسیت و درگیری، بازجویی از قطعنامه شورای امنیت در مورد زنان، صلح و امنیت، از جمله خشونت جنسی مرتبط با درگیری را ارائه می دهد، و همچنی ... [+]

شرح برنامه

این دوره، بینش مسائل کلیدی در مطالعه جنسیت و درگیری، بازجویی از قطعنامه شورای امنیت در مورد زنان، صلح و امنیت، از جمله خشونت جنسی مرتبط با درگیری را ارائه می دهد، و همچنین تحلیل رویکردهای فمینیستی فراملیتی را فراتر از قطعنامه های. این دوره تمرکز را برای دانش آموزان علاقه مند به مطالعات فمینیسم و مردانگی، جنسیت و جنسیت، همراه با ابزاری برای استفاده از تجزیه و تحلیل جنسیتی در مطالعه ساخت و ساز صلح و حفظ صلح، ابتکارات پس از جنگ، امنیت و درگیری های مسلحانه تمرکز می کند.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره برای افرادی است که به دنبال درک دلایل مداخلات مختلف بین المللی در خاورمیانه از سال 1979 خارج از زاویه اسرائیل و عرب هستند و تاثیر این مداخلات برای جمعیت محلی، جو ... [+]

شرح برنامه

این دوره برای افرادی است که به دنبال درک دلایل مداخلات مختلف بین المللی در خاورمیانه از سال 1979 خارج از زاویه اسرائیل و عرب هستند و تاثیر این مداخلات برای جمعیت محلی، جوامع و ایالت ها را درک کرده است. در این دوره، نقش خشونت و جنگ در شکل گیری خاورمیانه، عمدتا در عراق، سوریه، افغانستان و ایران از سال 1979 مورد بررسی قرار گرفته است، تاکید بر تاثیر مداخلات آمریکا و بریتانیا. این دوره عوامل فاجعه ای را که منجر به مداخله در منطقه شده است بررسی می کند و پیامدهای آن برای سیاست های منطقه ای و ملی و تاریخ اجتماعی در منطقه است. گرچه سیاستگذاری خارجی آمریکا و بریتانیا در تجزیه و تحلیل ما برجسته خواهد شد، ما نیز توجه بیشتری را به این نکته جلب می کنیم که چرا رژیم های داخلی و گروه ها مسیرهایی را که انجام می دادند، در پیش گرفتند.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره دانش آموزان را در درک پایه ای از قوانین بین المللی، با تمرکز بر ساختارهای بنیادی که برای مشارکت در هر موضوع حقوقی بین المللی ضروری است، فراهم می کند. علاوه بر ای ... [+]

شرح برنامه

این دوره دانش آموزان را در درک پایه ای از قوانین بین المللی، با تمرکز بر ساختارهای بنیادی که برای مشارکت در هر موضوع حقوقی بین المللی ضروری است، فراهم می کند. علاوه بر این، دانش آموزان به تعدادی از مسائل معاصر نظم جهانی معرفی شده اند که نیازمند استفاده از قوانین و ساختارهای بنیادین برای توسعه آگاهی از محدودیت ها و پتانسیل حقوق بین الملل به عنوان ابزاری برای تغییر است.

دانش آموزان این دوره را با ظرفیت حل مشکلات قانونی بین المللی با اعتماد به نفس و همچنین آگاهی از مسائل خاص معاصر و نحوه برخورد با نگرانی های پیش پا افتاده و در حال وقوع، از جمله رابطه بین تجارت و حقوق بشر، ترک خواهند کرد. پناهندگان فن آوری؛ فمینیسم؛ و استفاده از نیروی خارج از ساختارهای امنیتی جمعی.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره هدف قرار دادن خاورمیانه مدرن در زمینه بین المللی خود، بررسی تاریخچه امپراتوری و decolonization، هژمونی و مقاومت، درگیری و همکاری، و همچنین هویت و سیاست خارجی است ... [+]

شرح برنامه

این دوره هدف قرار دادن خاورمیانه مدرن در زمینه بین المللی خود، بررسی تاریخچه امپراتوری و decolonization، هژمونی و مقاومت، درگیری و همکاری، و همچنین هویت و سیاست خارجی است. با تعامل دقیق با نظریه های روابط بین الملل، آن را مطلع می سازد. این دوره با اکتشاف مراحل مختلف تاریخی تعامل بین دولت های خاورمیانه و سیستم بین المللی آغاز می شود. اینها به دوره استعمار، جنگ سرد و بعد از جنگ سرد تقسیم می شوند.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
19 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره به شرکت کنندگان در درک کلی تاریخ، سیاست و فرهنگ آفریقا کمک می کند. این دوره با طیف گسترده ای از جلسات، از تاریخ، پان آفریقایی و سیاست به زبان ها، مهاجرت و موسیقی ... [+]

شرح برنامه

این دوره به شرکت کنندگان در درک کلی تاریخ، سیاست و فرهنگ آفریقا کمک می کند. این دوره با طیف گسترده ای از جلسات، از تاریخ، پان آفریقایی و سیاست به زبان ها، مهاجرت و موسیقی، البته دانش عمیق از زمینه های علمی اصلی مطالعه در مورد آفریقا می دهد. این دوره شامل ترکیبی از سخنرانی ها و کارگاه های تعاملی، و همچنین بازدید کنندگان موزه و رویدادهای اجتماعی است.

این یک فرصت عالی است با توجه به اهمیت آن که آفریقا به عنوان یک قاره طی چند سال گذشته و چشم انداز آفریقای در حال رشد، قاره ای با فرصت های شغلی و سرمایه گذاری فراوان داشته است. همچنین در داخل هنر، ما شاهد افزایش باور نکردنی در حضور هنرمندان آفریقایی در محافل هنری بین المللی هستیم که برای درک هنرها و فرهنگ ها بسیار تحریک و پرنشاط است.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره با هدف فراهم آوردن دانش پژوهان و ابزارهای عملی برای شرکت کنندگان در درک و برآورده ساختن چالش هایی که اهداف توسعه پایدار (SDGs) برای دولت ها برای ایجاد سیاست های ... [+]

شرح برنامه

این دوره با هدف فراهم آوردن دانش پژوهان و ابزارهای عملی برای شرکت کنندگان در درک و برآورده ساختن چالش هایی که اهداف توسعه پایدار (SDGs) برای دولت ها برای ایجاد سیاست های عمومی و راهبردهای تحویل آنها برای دستیابی به آنها فراهم می کند.

از زمان فرمول بندی آنها در سال 2015، SDG ها در گفتگوهای سیاستی بسیاری از کشورهای در حال توسعه وارد شده اند که بر روند سیاست گذاری و اجرای آن تأثیر می گذارد. به جای بحث در مورد SDG ها و پیامدهای آن برای توسعه، این دوره به طور مستقیم بر ظرفیت های سیاسی و اداری مورد نیاز برای پیگیری SDG ها با موفقیت تمرکز خواهد کرد. مسائلی که پوشش داده خواهد شد شامل تقویت حاکمیت و مشارکت ذینفعان، برنامه ریزی استراتژیک، بهبود تجزیه و تحلیل سیاست ها و قابلیت های تصمیم گیری، پیشرفت سیستم های مدیریت مالی عمومی و مسئولیت پذیری، و نقش کنترل، نظارت و ارزیابی مدیریت در پیگیری SDG ها .... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره به عنوان مقدمه ای بر سیاست های شمال آفریقا (مغرب)، شرق عرب (مشرق) از جمله خلیج فارس و شبه جزیره عربستان، اسرائیل، ترکیه و ایران عمل می کند. این امر در یک کشور بر ... [+]

شرح برنامه

این دوره به عنوان مقدمه ای بر سیاست های شمال آفریقا (مغرب)، شرق عرب (مشرق) از جمله خلیج فارس و شبه جزیره عربستان، اسرائیل، ترکیه و ایران عمل می کند. این امر در یک کشور بر اساس کشور، یک مروری بر مسائل مهم سیاسی و تحولات منطقه از زمان پایان جنگ جهانی اول و موضوعات کلیدی در مطالعه سیاست های معاصر خاورمیانه، از جمله: نقش ارتش ، توسعه اجتماعی و اقتصادی، اسلام سیاسی و قیامهای اخیر (بهار عربی).... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 ماه
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

امروزه مردم از سراسر جهان امروز در قرن 21 با چالش های متعددی مواجه هستند؛ دیپلماسی کلید حل آنها است. این که آیا تغییر آب و هوا، کمبود منابع و غذا، تسریع در جنگ افزارها، ب ... [+]

شرح برنامه

امروزه مردم از سراسر جهان امروز در قرن 21 با چالش های متعددی مواجه هستند؛ دیپلماسی کلید حل آنها است. این که آیا تغییر آب و هوا، کمبود منابع و غذا، تسریع در جنگ افزارها، بیماری های همه گیر، مهاجرت است یا خیر. درک دیپلماسی - بر اساس سه مفهوم کلیدی ارتباطات، نمایندگی و مذاکرات - به ما امکان می دهد که این مسائل را درک کنیم - چه کسانی برنده هستند و چه کسانی هستند که از دست رفته اند.

این دوره آموزشی تابستانی به دانش آموزان فرصتی برای توسعه و ارتقاء مهارت های خود را در محیط حرفه ای ارائه می دهد، در حالیکه مستقیما با تمرینکنندگان مشغول به کار است. با استفاده از موقعیت لندن به عنوان مرکز فعالیت دیپلماتیک، دانش آموزان با دیپلمات های فعال مشغول به فعالیت خواهند بود و این امکان را برای بازدید از تعدادی از سایت های دیپلماتیک لندن از جمله سفارت ها و اداره امور خارجه و کشورهای مشترک المنافع فراهم می کنند.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره یک درک انتقادی از تحولات کلیدی و مسائل مربوط به سیاست های معاصر جهان برای دانشجویانی است که پیشینه قبلی در روابط بین الملل ندارند. با توجه به دوره ای که پس از پا ... [+]

شرح برنامه

این دوره، درک انتقادی از تحولات کلیدی و مسائل مربوط به سیاست های معاصر جهان برای دانشجویانی که پیشینه قبلی در روابط بین الملل ندارند، فراهم می کند. با توجه به دوره ای که پس از پایان جنگ سرد، دوران تعریف شده توسط نوآوری و توسعه نوآوری در سرتاسر جهان، و نیز تعدادی از مسائل جهانی، مشکلات و خط مشی های سیاسی در حال شکل گیری است، این دوره در چارچوب روابط شمال-جنوب قرار دارد. درمان نظام بین المللی به عنوان یک کل دینامیک، بررسی می کند که مسائلی که در سیاست های بین المللی شامل "دولت های شکست خورده"، تکثیر سلاح های هسته ای، درگیری های مسلحانه و تروریسم، دموکراتیزه شدن، پاندمی و بهار عربی، به طور گسترده ای در ارتباط با گسترش تلاش ها از اواسط قرن بیستم برای ایجاد نظم جهانی لیبرال. در این راستا، تجزیه و تحلیل نقش هایی که در سیاست جهانی معاصر انجام می شود، توسط رهبران اعضای جامعه بین المللی مانند ایالات متحده، اتحادیه اروپا، «افزایش» کشورهای غیر غربی چین، هند و برزیل، بازیگران غیر دولتی مانند سازمان های غیر دولتی، شرکت های فراملیتی و گروه های مسلح، و موسسات مالی و دیگر بین المللی.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره یک مقدمه انتقادی در مورد تاریخ، طبیعت و تاثیر اعتراض اجتماعی و جنبش های اجتماعی، سیاست توسعه نئولیبرال و افزایش سازمان های غیر دولتی در صنعت جهانی را فراهم می کن ... [+]

شرح برنامه

این دوره یک مقدمه انتقادی در مورد تاریخ، طبیعت و تاثیر اعتراض اجتماعی و جنبش های اجتماعی، سیاست توسعه نئولیبرال و افزایش سازمان های غیر دولتی در صنعت جهانی را فراهم می کند. این تجزیه و تحلیل می کند که چگونه جنبش های اجتماعی و سازمان های غیردولتی در تعامل و همکاری یکدیگر و چگونه آنها جهانی شده اند. این مفهوم توسعه را به عنوان رشد اقتصادی سوق می دهد، انتقادات را در برابر سازمان های غیر دولتی را به عنوان جایگزین برای مدل های توسعه ای تحت هدایت دولت ارزیابی می کند، مفهوم و استفاده از مداخلات بشردوستانه را در زمینه های متنوع مورد بررسی قرار می دهد، نقش سازمان های کار و کار در کنار جنبش های اجتماعی را مورد بررسی قرار می دهد. این میزان که جنبش ها چالشی برای توسعه نئولیبرالی و سرمایه داری است. سرانجام، آن را به بررسی مبانی نظری جنبش اجتماعی و استراتژی های سازمان های غیر دولتی برای تغییر اجتماعی و نیز مفاهیم عملی آنها می پردازد و بر اساس مطالعات موردی، بررسی می کند که چه نوع توسعه و تغییر اجتماعی امکان پذیر است.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این دوره، تحولات سریع در محتوای سینمایی در آسیا را در نمایش جنسیت های جنسی و جنسیت های مختلف بررسی می کند. این دوره در جریان فیلم اصلی، فیلم مستقل، رسانه های مخلوط و سریا ... [+]

شرح برنامه

این دوره، تحولات سریع در محتوای سینمایی در آسیا را در نمایش جنسیت های جنسی و جنسیت های مختلف بررسی می کند. این دوره در جریان فیلم اصلی، فیلم مستقل، رسانه های مخلوط و سریال وب به منظور بررسی مسائل پیچیده در معرض خطر مفهوم سینمای عجیب و غریب در آسیا خواهد بود. نمونه های فیلم که در طول دوره تماشا می شوند همه از سراسر آسیا می آیند، در حالی که منابع ثانویه، هر دو نظری و نمونه های تحلیل فیلم، در زمینه های آسیایی و غربی به چشم می خورد. در حالی که دانش یک یا چند زبان آسیایی البته مفید است، این به هیچ وجه ضروری نیست و تمام فیلم های کلیدی زیر عنوان می شوند. هر کلیپ unsubcted که در طول سخنرانی ها نمایش داده می شود با یادداشت های مشاهده دقیق همراه خواهد بود.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

از دونالد ترومپ تا Brexit به جیر بولسنارو تا ماتئو سالوینی به نارندرا مودی به ویکتور اوربان، ظالمانه راست پهلوی به نظر می رسد بدون واهمه در سراسر جهان پیشرفت کرده است. در ... [+]

شرح برنامه

از دونالد ترومپ تا Brexit به جیر بولسنارو تا ماتئو سالوینی به نارندرا مودی به ویکتور اوربان، ظالمانه راست پهلوی به نظر می رسد بدون واهمه در سراسر جهان پیشرفت کرده است. در همین حال، رهبران مستبد در حال حاضر مانند جی جینپینگ و ولادیمیر پوتین در حال تسریع گرفتن هستند. جنبش اعتراضی در برزیل، فرانسه، هند و جاهای دیگر، از چپ و راست، که به دلیل فقدان اعتقاد به دموکراسی متعارف (نولیبرالی) متحد شده است، ظهور کرده است.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

یادگیری زبان شما را قادر می سازد تا ارتباط برقرار کنید این دسترسی مستقیم به منابع زبان خارجی را فراهم می کند. یادگیری زبان یک دنیای فرصت ها برای گفتگو، درک، پیشرفت شخصی و ... [+]

شرح برنامه

یادگیری زبان شما را قادر می سازد تا ارتباط برقرار کنید این دسترسی مستقیم به منابع زبان خارجی را فراهم می کند. یادگیری زبان یک دنیای فرصت ها برای گفتگو، درک، پیشرفت شخصی و حرفه ای را باز می کند: زبان ها شما را آزاد می کند.

برای یادگیری ماندارین چینی در سطح 1a (مبتدی) یا سطح 1b (پیشرفته مبتدی) را انتخاب کنید، یا هر دو سطح را در بیش از 4 هفته ترکیب کنید.

سطح چینی سطح 1a (مبتدی)

1 تا 12 جولای 2019... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

یادگیری زبان شما را قادر می سازد تا ارتباط برقرار کنید این دسترسی مستقیم به منابع زبان خارجی را فراهم می کند. یادگیری زبان یک دنیای فرصت ها برای گفتگو، درک، پیشرفت شخصی و ... [+]

شرح برنامه

یادگیری زبان شما را قادر می سازد تا ارتباط برقرار کنید این دسترسی مستقیم به منابع زبان خارجی را فراهم می کند. یادگیری زبان یک دنیای فرصت ها برای گفتگو، درک، پیشرفت شخصی و حرفه ای را باز می کند: زبان ها شما را آزاد می کند.

برای یادگیری زبان ژاپنی در سطح 1a (مبتدی) یا سطح 1b (پیشرفته مبتدی) را انتخاب کنید، یا هر دو سطح را در بیش از 4 هفته ترکیب کنید.

ژاپن سطح 1a (مبتدی)

1 تا 12 جولای 2019... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SOAS Summer School

این یک دوره ابتدایی زبان مقدماتی در زبان نوشته شده و گفتاری برای مبتدیان مطلق است و معادل اولین دوره مطالعه زبان کره ای در دانشگاه است. دانش آموزان قبول ندارند که دانش قب ... [+]

شرح برنامه

یادگیری زبان شما را قادر می سازد تا ارتباط برقرار کنید این دسترسی مستقیم به منابع زبان خارجی را فراهم می کند. یادگیری زبان یک دنیای فرصت ها برای گفتگو، درک، پیشرفت شخصی و حرفه ای را باز می کند: زبان ها شما را آزاد می کند.

سطح کره ای 1a (مبتدی)

1 تا 12 جولای 2019

این یک دوره ابتدایی زبان مقدماتی در زبان نوشته شده و گفتاری برای مبتدیان مطلق است و معادل اولین دوره مطالعه زبان کره ای در دانشگاه است. دانش آموزان قبول ندارند که دانش قبلی زبان و یا اسکریپت آن را داشته باشند.... [-]

بریتانیا لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

SOAS Summer School

SOAS Summer School