Somerset College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

واقع در Taunton شهر شهرستان از سامرست، در قلب جنوب غرب، کالج سامرست ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های آموزش عالی بیشتر و همچنین آموزش مهارت های در یک محیط گرم، دوستانه و مهمان نواز. موفقیت ما برای خود صحبت می با دستاوردهای فوق العاده و حرفه عالی برای دانش آموزان ما است.

خوش آمدید مدرسه

برای بیش از 150 سال کالج سامرست بالاترین استانداردهای آموزش و پرورش با استفاده از امکانات و منابع صنعت استاندارد ارائه شده است. همه از دوره های ما طراحی شده اند برای دیدار با نیازهای کارفرما و ارائه مهارت ها و دانش مربوط به کار و اشتغال است.

بازرسان به تازگی ما به عنوان یک "خوب" کالج "و" برجسته در مناطق مختلف امتیاز. نرخ موفقیت ما برای هر دو بیشتر و آموزش عالی بسیار بالا می باشد. دانشگاه ما پر جنب و جوش است. ما جایزه ملی در بسیاری از مناطق و متخصصان در صنایع خلاق مراقبت بهداشتی و اجتماعی، طراحی و هستند. در میان نقاط قوت بسیاری از ما تخصص در حال رشد ما در فن آوری های تجدید پذیر و سبز است. بخشی از این تجربه گسترده ما از، و برنامه های حرفه ای برای، ساخت و ساز پایدار است. این منطقه یک قدرت رو به رشد کالج است و نشان دهنده پاسخ ما به فن آوری های جدید است که دهانه بسیاری از بخش کسب و کار.

ما یک کالج مترقی که به ارمغان می آورد بهترین در تمام دانش آموزان ما. هر چه به انتخاب خود را از مطالعه، هر فرد پشتیبانی کامل داده شده است که برای پیدا کردن آنها واقعا هستند و رسیدن به جاه طلبی و آرزوهای خود.

دوره های ما را پوشش بسیاری از سطوح، و ما باید یک نمونه کارها آموزش عالی قوی با رشته در بسیاری از مناطق. دانش آموزان به مطالعه در برنامه های تحصیلی ما از سراسر انگلستان آمده است. دانش آموزان ما از بیشتر با ما بماند به آموزش عالی، و بازگشت دوباره به توسعه مهارت های حرفه ای خود را زمانی که آنها وارد اشتغال است.

تماس با ما و کار با کارفرمایان گسترده است و هدف ما این بود ارائه دهنده آموزش انتخابی جوانان، بزرگسالان و کارفرمایان در سامرست. ما می خواهیم دانش آموزان ما برای دستیابی به بالاترین استانداردهای تعیین شده برای بخش صنعت انتخاب خود، به طوری که آنها می توانند کار خود را با اعتماد به نفس شروع، دانستن آنها در روش کسب و کار پیشرفته ترین تکنولوژی و آموزش دیده اند.

همچنین در محوطه دانشگاه ما پیدایش، مرکز ساخت و ساز پایدار، واحدهای کسب و کارهای خانه گرم و مرکز کنفرانس تاونتون. این ساختمان تاریخی، همراه با طیف گسترده ما از دوره های از منطقه آموزش کسب و کار از دانشگاه، به کسب و کار پشتیبانی و امکانات کنفرانس نیاز به جلو. همراه با طیف وسیعی از گزینه آموزش کسب و کار از کالج، ما می توانیم کسب و کار ارائه به همه به کمک آنها نیاز به رسیدن به یک نیروی کار به خوبی منابع و بسیار ماهر است.

راشل دیویس

اصلی و مدیر اجرایی

تاریخ ما

ما شده ایم که منجر به راه از سال 1856

کالج سامرست زندگی در سال 1856 به عنوان دانشکده هنر و علوم قبل از حرکت به شرکت خیابان، تاونتون، به عنوان دانشکده هنر در نوبه خود از قرن آغاز شده،. این بود با این حال، تا زمانی که در اوایل 1970s که از دانشکده هنر با مدرسه فناوری با هم ادغام شدند و نقل مکان به سایت ولینگتون جاده.

ساختمان و امکانات امروز می بینید در نتیجه یک پوند سرمایه گذاری چند میلیون است که کالج سامرست را قادر به ماندن در صف مقدم از بیشتر و بالاتر آموزش و پرورش در شهرستان است.

ما همچنان به سرمایه گذاری در امکانات ما، ما را قادر به ارائه دولت از هنر، منابع به همه دانش آموزان ما و ارائه یک محل از یادگیری است که الهام بخش همه کسانی که مطالعه، کار و بازدید با ما. به عنوان مثال، در ماه سپتامبر سال 2013 ما مرکز مهارت های صنعت جدید، که شامل صنایع دستی ساخت و ساز باز می شود. علاوه بر این، ما در حال حاضر از طریق فرایند مناقصه و مشاوره برای نوسازی هنر و طراحی ساختمان پیشرفت است.

امروز ما یک جامعه پر رونق با شهرت برای تعالی. در سال 2012 کالج سامرست بهترین علاوه بر آموزش و پرورش دانشگاه در سامرست برای موفقیت بود، برای دوره های طولانی در تمام سنین.

ما شاگردان خود را آماده برای تعدادی از مشاغل در بسیاری از بخش صنعت، با فارغ التحصیلان ما مشغول به کار در آموزش و پرورش، فناوری، بهداشت و درمان، مهندسی، طراحی و بسیاری از بخش های دیگر. دانش آموزان ما برای تعدادی از شرکت های مشخصات بالا، از جمله ویویان وست وود، میانگین پستها در طول ملل متحد، چربی صورت و Abercrombie و Fitch کار کرده است.

مکان ها

تونتون

Somerset College

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید