Somerset College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

واقع در Taunton شهر شهرستان از سامرست، در قلب جنوب غرب، کالج سامرست ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های آموزش عالی بیشتر و همچنین آموزش مهارت های در یک محیط گرم، دوستانه و مهمان نواز. موفقیت ما برای خود صحبت می با دستاوردهای فوق العاده و حرفه عالی برای دانش آموزان ما است.

خوش آمدید مدرسه

برای بیش از 150 سال کالج سامرست بالاترین استانداردهای آموزش و پرورش با استفاده از امکانات و منابع صنعت استاندارد ارائه شده است. همه از دوره های ما طراحی شده اند برای دیدار با نیازهای کارفرما و ارائه مهارت ها و دانش مربوط به کار و اشتغال است.

بازرسان به تازگی ما به عنوان یک "خوب" کالج "و" برجسته در مناطق مختلف امتیاز. نرخ موفقیت ما برای هر دو بیشتر و آموزش عالی بسیار بالا می باشد. دانشگاه ما پر جنب و جوش است. ما جایزه ملی در بسیاری از مناطق و متخصصان در صنایع خلاق مراقبت بهداشتی و اجتماعی، طراحی و هستند. در میان نقاط قوت بسیاری از ما تخصص در حال رشد ما در فن آوری های تجدید پذیر و سبز است. بخشی از این تجربه گسترده ما از، و برنامه های حرفه ای برای، ساخت و ساز پایدار است. این منطقه یک قدرت رو به رشد کالج است و نشان دهنده پاسخ ما به فن آوری های جدید است که دهانه بسیاری از بخش کسب و کار.

ما یک کالج مترقی که به ارمغان می آورد بهترین در تمام دانش آموزان ما. هر چه به انتخاب خود را از مطالعه، هر فرد پشتیبانی کامل داده شده است که برای پیدا کردن آنها واقعا هستند و رسیدن به جاه طلبی و آرزوهای خود.

دوره های ما را پوشش بسیاری از سطوح، و ما باید یک نمونه کارها آموزش عالی قوی با رشته در بسیاری از مناطق. دانش آموزان به مطالعه در برنامه های تحصیلی ما از سراسر انگلستان آمده است. دانش آموزان ما از بیشتر با ما بماند به آموزش عالی، و بازگشت دوباره به توسعه مهارت های حرفه ای خود را زمانی که آنها وارد اشتغال است.

تماس با ما و کار با کارفرمایان گسترده است و هدف ما این بود ارائه دهنده آموزش انتخابی جوانان، بزرگسالان و کارفرمایان در سامرست. ما می خواهیم دانش آموزان ما برای دستیابی به بالاترین استانداردهای تعیین شده برای بخش صنعت انتخاب خود، به طوری که آنها می توانند کار خود را با اعتماد به نفس شروع، دانستن آنها در روش کسب و کار پیشرفته ترین تکنولوژی و آموزش دیده اند.

همچنین در محوطه دانشگاه ما پیدایش، مرکز ساخت و ساز پایدار، واحدهای کسب و کارهای خانه گرم و مرکز کنفرانس تاونتون. این ساختمان تاریخی، همراه با طیف گسترده ما از دوره های از منطقه آموزش کسب و کار از دانشگاه، به کسب و کار پشتیبانی و امکانات کنفرانس نیاز به جلو. همراه با طیف وسیعی از گزینه آموزش کسب و کار از کالج، ما می توانیم کسب و کار ارائه به همه به کمک آنها نیاز به رسیدن به یک نیروی کار به خوبی منابع و بسیار ماهر است.

راشل دیویس

اصلی و مدیر اجرایی

تاریخ ما

ما شده ایم که منجر به راه از سال 1856

کالج سامرست زندگی در سال 1856 به عنوان دانشکده هنر و علوم قبل از حرکت به شرکت خیابان، تاونتون، به عنوان دانشکده هنر در نوبه خود از قرن آغاز شده،. این بود با این حال، تا زمانی که در اوایل 1970s که از دانشکده هنر با مدرسه فناوری با هم ادغام شدند و نقل مکان به سایت ولینگتون جاده.

ساختمان و امکانات امروز می بینید در نتیجه یک پوند سرمایه گذاری چند میلیون است که کالج سامرست را قادر به ماندن در صف مقدم از بیشتر و بالاتر آموزش و پرورش در شهرستان است.

ما همچنان به سرمایه گذاری در امکانات ما، ما را قادر به ارائه دولت از هنر، منابع به همه دانش آموزان ما و ارائه یک محل از یادگیری است که الهام بخش همه کسانی که مطالعه، کار و بازدید با ما. به عنوان مثال، در ماه سپتامبر سال 2013 ما مرکز مهارت های صنعت جدید، که شامل صنایع دستی ساخت و ساز باز می شود. علاوه بر این، ما در حال حاضر از طریق فرایند مناقصه و مشاوره برای نوسازی هنر و طراحی ساختمان پیشرفت است.

امروز ما یک جامعه پر رونق با شهرت برای تعالی. در سال 2012 کالج سامرست بهترین علاوه بر آموزش و پرورش دانشگاه در سامرست برای موفقیت بود، برای دوره های طولانی در تمام سنین.

ما شاگردان خود را آماده برای تعدادی از مشاغل در بسیاری از بخش صنعت، با فارغ التحصیلان ما مشغول به کار در آموزش و پرورش، فناوری، بهداشت و درمان، مهندسی، طراحی و بسیاری از بخش های دیگر. دانش آموزان ما برای تعدادی از شرکت های مشخصات بالا، از جمله ویویان وست وود، میانگین پستها در طول ملل متحد، چربی صورت و Abercrombie و Fitch کار کرده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید سال آماده سازی » از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید Health Courses » بازدید کنید Health کارشناسی » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

FDA رسانه آرایش

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Taunton

می خواهم به یک هنرمند آرایش حرفه ای، کار در مکان هایی مانند انگلیسی اپرای ملی و تئاتر پایان غرب، و یا بی بی سی و ITV، و در محصولات عمده فیلم با مدیران مانند استیون اسپیلبرگ، تیم برتون و دنی بویل؟ [+]

شرح درس می خواهم به یک هنرمند آرایش حرفه ای، کار در مکان هایی مانند انگلیسی اپرای ملی و تئاتر پایان غرب، و یا بی بی سی و ITV، و در محصولات عمده فیلم با مدیران مانند استیون اسپیلبرگ، تیم برتون و دنی بویل؟ این دقیقا همان چیزی فارغ التحصیلان ما در برای رسیدن به رفته، و با این دوره زیر کمربند خود را، در هر فرصتی را برای شما به دنبال کت و شلوار وجود دارد. این برنامه منحصر به فرد به شما بدهد: - درک عمیق از رسانه های آرایش صنعت. - بینشی در مورد نقش هنرمندان آرایش در رابطه با مرحله، تلویزیون و سینما، سرمقاله مد و شاخه های تبلیغاتی. - مهارت ها و استعداد خلاق به استفاده از ابراز احساسات، چهره تبدیل و به تصویر کشیدن شخصیت آرایش. - مهارت های فنی و هنری برای آرایش کامل تحولات. - مهارت های پژوهش مورد نیاز برای اطمینان از کیفیت و دقت تصویر شخصیت.- مهارت در هنر کار مو، رشد شخصیت، نقاشی بدن، کلاه گیس (کلاه گیس گیری) و پروتز. - نمونه کارها جامع از کار برای نشان دادن کارفرمایان آینده نگر. - فرصت به انجام یادگیری مبتنی بر کار و پروژه های زنده در رسانه های جهان. آموزش و ارزیابی کارکنان متخصص ما دانش گسترده از صنعت، همراه با تجربه و تخصص به شما را راهنمایی که شما توسعه مهارت های خود را تنظیم کنید. FDA مدولار در طراحی، و ارزیابی مداوم است، با استفاده از ترم. شما پروژه های عملی منظم نوشته شده تکالیف، مجلات و... [-]

FDA رسانه های گرافیکی و ارتباطات

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Taunton

هدف از این دوره این است برای کمک به شما توسعه مهارت خلاق مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت در زندگی حرفه ای آینده خود را. با استفاده از این در ذهن، البته کاوش در مورد چگونگی ایده ها از طریق زبان، تصاویر و پیام های ابلاغ شده است. [+]

در مدرسه هنر و طراحی در کالج سامرست ما توسعه هوشمند ارتباط تصویری را دنبال کنند. دانش آموزان زبان نامرئی فرم، ترکیب، تعادل، ساختار، ریتم و سلسله مراتب همراه با زبان بسیار قابل مشاهده از ارتباطات یاد بگیرند. هدف از این دوره این است برای کمک به شما توسعه مهارت خلاق مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت در زندگی حرفه ای آینده خود را. با استفاده از این در ذهن، البته کاوش در مورد چگونگی ایده ها از طریق زبان، تصاویر و پیام های ابلاغ شده است. آن را به شما مجهز با درک و مهارت به کار به طور موثر در سرعت در حال حرکت و تحریک بخش طراحی. با مطالعه در این دوره، شما توسعه و ایجاد: - طیف گسترده ای از مهارت در سراسر رشته از رسانه های گرافیکی و ارتباط با رشته که شامل طراحی گرافیک، طراحی صفحه نمایش بر اساس، تصویر در حال حرکت و صدا، تصویر سازی و عکاسی.- درک حرفه ای از قدرت و استفاده از ارتباطات بصری. - درک دقیق از تجهیزات و نرم افزار استاندارد صنعت. - درک چگونه به ارزیابی نیازهای مشتری و پاسخ با موفقیت به آنها. - تجربه کار به عنوان بخشی از یک تیم حرفه ای، از طریق پروژه های گروه و دوره های کار آموزی به دست آورد، و از طریق وارد کردن مسابقات طراحی ملی و بین المللی. - امضا بصری خود شما، شما را قادر میسازد برای تولید و بیان ایده ها و باورهای شخصی خود را. ... [-]


FDA مطالعات اولیه دوران کودکی

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Taunton

اگر شما متعهد به ایجاد تفاوت در زندگی کودکان و افراد جوان هستید، دوره های ما در دوران کودکی مطالعات اولیه هستند که پایه مناسب برای حرفه ای شما. [+]

شرح درس اگر شما متعهد به ایجاد تفاوت در زندگی کودکان و افراد جوان هستید، دوره های ما در دوران کودکی مطالعات اولیه هستند که پایه مناسب برای حرفه ای شما. آنها به طور خاص برای افرادی که مایل به دنبال شغلی در مراقبت از سال های اولیه، و یا که در حال حاضر در آن بخش کار طراحی شده اند. بنابراین اگر شما می دانید که کار کردن با جوانان شور و شوق خود را، این دوره برای شما می باشد. این دوره شامل ماژول های در زمینه های زیر در سال اول: - ریاضی، علوم و کودک - زبان، سواد آموزی و کودک - بازی و آموزش - آموزش و توسعه - تمرین حرفه ای و محل کار - علوم اجتماعی کاربردی سال دوم را پوشش می دهد: - در اوایل سال درسی - تمرین حرفه ای - چارچوب قانونی و قانون گذاری برای اوایل سال خدمات - کار ​​با کودکان و خانواده ها - مطالعه مستقل - مطالعه ویژه در این دوره از مطالعات خود را، شما دو دوره های کار آموزی است که شما یک بینش ارزشمندی در بخش چگونه کار می کند را تکمیل و افزایش استخدام کنید. در سال دوم خود را، شما همچنین می خواهد یک پروژه تحقیقاتی در یک موضوع انتخاب خود را تکمیل کنید. آموزش و ارزیابی هیچ امتحانات در این دوره وجود دارد، و هر یک از ماژول با استفاده از تکالیف ارزیابی شده است. پیشنهاد ما به شما مهارت های مطالعه جامع در طول زمان خود را در کالج... [-]

fdsc فن آوری بازی های رایانه ای

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Taunton

موفقیت در زمینه فناوری بازی شامل ترکیبی از استعداد فنی و بازرگانی و خلاق دانش. این دقیقا همان چیزی برنامه های مدرک ما در نظر گرفته شده به شما تجهیز با، به این معنی است که شما هر فرصتی از فرود کار رویایی خود را یک بار شما را از کالج فارغ التحصیل سامرست ایستاده است. [+]

شرح درس موفقیت در زمینه فناوری بازی شامل ترکیبی از استعداد فنی و بازرگانی و خلاق دانش. این دقیقا همان چیزی برنامه های مدرک ما در نظر گرفته شده به شما تجهیز با، به این معنی است که شما هر فرصتی از فرود کار رویایی خود را یک بار شما را از کالج فارغ التحصیل سامرست ایستاده است. این برنامه شامل استفاده خلاقانه ما را از یادگیری مبتنی بر کار، به شما کمک کند تجربه عملی در محیط های حرفه ای دست آوردن در طول مطالعات خود را. سال اول انجام دادن کار با یک کارفرما در صنعت فن آوری بازی ها، در حالی که سال دوم شامل یک پروژه تولید بازی زندگی می کنند. در گذشته، دانش آموزان در حال توسعه بازی برای شرکای مانند NHS، مول دره کشاورزان، صلیب سرخ بریتانیا و سامرست حیات وحش کار می کرد. FdSc را پوشش می دهد طیف وسیعی از موضوعات.در سال اول شما را پوشش خواهد داد: - اصول برنامه نویسی - بازی ریاضیات - 3D مدلسازی و انیمیشن اصول - بازی سیستم عامل و فن آوری - بازی طراحی و توسعه - تمرین حرفه ای و محل کار سال دوم را پوشش می دهد: - صدا برای بازی ها - پروژه تولید رایانه بازی ها - بازی AI - جستجوی پیشرفته 3D انیمیشن - بازی و جوی پیشرفته برنامه نویسی - مهندسی: شخصیت مدلسازی - ماژول اختیاری - مقدمه ای بر برنامه نویسی موبایل - ماژول اختیاری حرفه ای پیشرفت با مجموعه ای از مهارت های بسیار پی، پس از... [-]

رایانه و فن آوری fdsc

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Taunton

توسعه مهارت در محاسبات و شما استخدام در سراسر جهان خواهید بود. این بخش صنعت همچنان به رشد، و رشته ما شما تجهیز با مهارت کارفرمایان برای نیروی کار خود نیاز دارد. [+]

شرح درس توسعه مهارت در محاسبات و شما استخدام در سراسر جهان خواهید بود. این بخش صنعت همچنان به رشد، و رشته ما شما تجهیز با مهارت کارفرمایان برای نیروی کار خود نیاز دارد. در نتیجه، کالج سامرست فارغ التحصیلان محاسبه لذت بردن چشم انداز بسیار عالی و حرفه پاداش. یکی از ویژگی های متمایز از برنامه های ما محتوای یادگیری مبتنی بر کار خود است. این شامل قرار دادن با یک کارفرما در طول سال اول، و شرکت در یک پروژه حرفه ای IT در سال دوم. همچنین در ارائه ما شامل تعهد به توسعه مهارت های حرفه ای خود را، به منظور افزایش اشتغال خود را پس از فارغ التحصیلی است. FdSc یک برنامه دو ساله که در طی آن شما یک طیف وسیعی از موضوعات مورد مطالعه است.سال اول پوشش خواهد داد: - طراحی و توسعه وب - برنامه نویسی اصول - فن آوری های اینترنت و امنیت - فناوری کامپیوتر - مفاهیم عددی - سیستم های اطلاعاتی اصول سال دوم را پوشش می دهد: - E-کسب و کار - پروژه حرفه ای - مقدمه ای بر برنامه نویسی موبایل - پیشرفته توسعه وب سایت - برنامه نویسی و فن آوری های برنامه نویسی تحت وب - اطلاعات توسعه سیستم - فن آوری های شبکه آموزش و ارزیابی آموزش کارکنان متخصص ما دست در تجربه کار در IT، و ارائه کمک درسی متخصص در آزمایشگاه های برش، لبه و کلاس های درس. ارزیابی از طریق ترکیبی از تکالیف، امتحانات و سخنرانیها.به عنوان بخشی از این دوره، شما... [-]

مهندسی fdsc (سیستم های الکترونیکی)

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Taunton

بازی بخشی خود را در آینده ارتباطات جهانی با مطالعه برای کاردانی و یا HNC در سیستم های الکترونیکی. این البته شما مجهز با تمام مهارت های مورد نیاز برای اطمینان از شما در لبه برش از تکنولوژی در هر دو الکترونیک و ارتباطات می باشد. [+]

شرح درس بازی بخشی خود را در آینده ارتباطات جهانی با مطالعه برای کاردانی و یا HNC در سیستم های الکترونیکی. این البته شما مجهز با تمام مهارت های مورد نیاز برای اطمینان از شما در لبه برش از تکنولوژی در هر دو الکترونیک و ارتباطات می باشد. ما کاردانی ما به شما برای یک حرفه ای در هر دو طراحی و عملیات عناصر از صنعت آماده طراحی شده است. این بدان معناست که شما می شود کار بر روی پروژه های عملی در کنار یادگیری نظری خود را، برای اطمینان از شما توسعه استعدادها مناسب برای هر کار شما را انتخاب کنید.درس عبارتند از: - ریاضیات - اصول برق 1 - آنالوگ الکترونیک - ابزار دقیق و اندازه گیری - الکترونیک دیجیتال - طراحی مهندسی - سیستم میکروپروسسوری - تضمین کیفیت - ابزار دقیق و کنترل - کسب و کار و امور مالی - تمرین حرفه ای و محل کار - فن آوری های اینترنت و امنیت - پروژه - فن آوری های شبکه علاوه بر این، شما در قرار دادن کار به عنوان بخشی از این دوره را، به شما تجربه دنیای واقعی از بخش انتخاب شده خود را که استخدام خود را افزایش می دهد. آموزش و ارزیابی شما آموزش داده شود و توسط معلمان بسیار با تجربه و اختصاص داده شده و به دست آوردن مقدار زیادی از دست به دست در تجربه در آزمایشگاه ها و کارگاه های عالی ما. ارزیابی خواهد شد یا توسط انتساب، معاینه و یا ارائه باشد.شما باید به انجام پروژه... [-]

مهندسی fdsc (طراحی و ساخت)

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Taunton

با تمرکز شرکت بر روی توسعه مهارت های عملی در طراحی و ساخت، این دوره شما فراهم می کند با فرصت ایده آل برای دریافت دست در در زمینه انتخاب کنید. شما یک طیف گسترده ای از ابزارها، تکنیک ها، تجهیزات و نرم افزار علاوه بر تجهیزات آزمایشگاهی استفاده کنید. چه بیشتر، شما استعداد حرفه ای که موجب افزایش استخدام خود را پس از فارغ التحصیلی توسعه. [+]

شرح درس با تمرکز شرکت بر روی توسعه مهارت های عملی در طراحی و ساخت، این دوره شما فراهم می کند با فرصت ایده آل برای دریافت دست در در زمینه انتخاب کنید. شما یک طیف گسترده ای از ابزارها، تکنیک ها، تجهیزات و نرم افزار علاوه بر تجهیزات آزمایشگاهی استفاده کنید. چه بیشتر، شما استعداد حرفه ای که موجب افزایش استخدام خود را پس از فارغ التحصیلی توسعه. در طول این دوره، به شما این فرصت را به کاوش طیف وسیعی از مناطق در این بخش متنوع مهندسی داشته باشد. در طول سال اول شما خواهد شد: - به دست آوردن درک روشنی از اصول مهندسی و مهارتهای مورد نیاز برای که آن دانش به طور موثر.- یاد بگیرید چگونه به ارزیابی خطرات مربوط به کار مهندسی عملی و به سرعت به دست آوردن درک کامل از نیاز به توسعه، ترویج و اعمال سیستم های امن کار می کند. - تشویق به که با توجه به فرایند طراحی، تحلیلی در چگونگی حل مشکلات شما و نوآورانه زمانی که شما به دنبال راه حل برای مشکلات مهندسی خلاق باشد. - مسئولیت حرفه ای و اخلاقی خود را در نظر بگیرید و درک تاثیر راه حل های مهندسی در یک مفهوم جهانی و اجتماعی. - به دست آوردن آگاهی از مسائل معاصر مربوطه از جمله پایداری، شرکت ها و شیوه های کسب و کار به عهده دارد. این دوره همچنین شامل یک چهار هفته قرار دادن کار، کمک به شما در به دست آوردن تجربه در محیط واقعی جهان از محل... [-]

کسب و کار FDA و مدیریت

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Taunton

ذخیره کردن پایه برای حرفه ای از انتخاب خود را با ما در دوره مدیریت کسب و کار. این شما تجهیز با طیف وسیعی از مهارت های انعطاف پذیر و قابل انتقال، حصول اطمینان از شما یک دارایی واقعی در محل کار می باشد. [+]

شرح درس ذخیره کردن پایه برای حرفه ای از انتخاب خود را با ما در دوره مدیریت کسب و کار. این شما تجهیز با طیف وسیعی از مهارت های انعطاف پذیر و قابل انتقال، حصول اطمینان از شما یک دارایی واقعی در محل کار می باشد. هیچ سازمان عمل موثر مگر اینکه کارکنان آن تخصص مهم تجاری است. دوره های آموزشی ما شما دقیقا با چه چیزی مورد نیاز به کمک کلید موفقیت کارفرمای شما تجهیز. بنابراین آیا شما می خواهید به عنوان یک سرمایه، حسابدار، بازاریاب، مدیر، مدیر منابع انسانی، و یا در هر نقش دیگر کار می کنند، در این دوره بهترین فرصت برای افزایش مهارت های خود را فراهم می کند. و همچنین یادگیری در مورد کسب و کار و مدیریت از طریق سخنرانی ها و سمینارها، شما با کارفرمایان محلی کار خواهد کرد برای به دست آوردن تجربه عملی از دنیای واقعی کسب و کار. این تجربه خود را ساخت، به شما کمک کند برای تولید دانش تازه، و شما یک کتاب اطلاعات تماس آماده در زمانی که شما فارغ التحصیل می دهد. این دوره به شرح زیر ساختار گسترده سال اول را پوشش می دهد: - عناصر کسب و کار امور مالی - مقدمه ای بر محیط زیست حقوقی - سازمانی محیط زیست - تمرین بازاریابی - مدیریت روابط مشتری - محیط خارجی - تمرین حرفه ای و محل کار - سال دوم را پوشش می دهد: - مدیریت کسب و کار استراتژی - معرفی ماکرو-اقتصاد - مدیریت منابع انسانی - مدیریت آموزش و توسعه... [-]

سال آماده سازی

fdsc های مهندسی (مهندسی خودرو)

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Taunton

تحصیل در رشته مهندسی خودرو در کالج سامرست و شما دسترسی به نام تجاری جدید، امکانات هدف ساخته شده ما داشته باشد. ما در نقشه برداری موتور، تشخیص پیشرفته، خودرو بالا بردن عملکرد، فن آوری پیشرفته خودرو و وسایل نقلیه هیبرید تخصص - و کارکنان ما در میان بهترین در کشور هستند که آن را به دانش و تخصص خود می آید. [+]

شرح درس تحصیل در رشته مهندسی خودرو در کالج سامرست و شما دسترسی به نام تجاری جدید، امکانات هدف ساخته شده ما داشته باشد. ما در نقشه برداری موتور، تشخیص پیشرفته، خودرو بالا بردن عملکرد، فن آوری پیشرفته خودرو و وسایل نقلیه هیبرید تخصص - و کارکنان ما در میان بهترین در کشور هستند که آن را به دانش و تخصص خود می آید. با تشکر از روابط کاری نزدیک با صنعت خودرو، دوره های ما ارائه آماده سازی مناسب برای زندگی در جهان واقعی، و دانش آموزان ما بسیار استخدام می باشد. تمرکز ما در سراسر در تجهیز شما با مهارت های عملی است، و شما فرصتی برای استفاده از طیف گسترده ای از ابزارها، تکنیک ها، تجهیزات و نرم افزار داشته باشد.در طول این دوره، شما خواهد شد: - به دست آوردن درک روشنی از اصول مهندسی و مهارتهای مورد نیاز برای که آن دانش به طور موثر - یاد بگیرند که چگونه به ارزیابی خطرات مربوط به کار مهندسی و به سرعت به دست آوردن درک کامل از نیاز به توسعه و کاربرد سیستم های ایمنی کار - مطالعه نقشه برداری ECU و برنامه نویسی - مطالعه فن آوری هیبرید - تحقیقات انجام به افزایش قدرت موتور ماژول مورد مطالعه عبارتند از: - قدرت قطار فناوری - فناوری خودرو - خودرو و جوی پیشرفته مهندسی عملکرد - فنی و مهندسی طراحی - گسل تشخیص و تعمیر - ابزار دقیق و کنترل - مواد - خودرو برق و سیستم های الکترونیکی - علوم مهندسی - ریاضیات - خودرو... [-]