توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج ما

کالج چشای جنوبی، خانه تحصیلات پس از 16 ساله در کرو و نانتویچ است و یکی از کالج های عالی رتبه سوم و ششم است. از جمعه 31 مارس 2017، کالج چشای جنوبی با کالج غرب چشیر ادغام شد تا کالج جدید FE را برای Cheshire ایجاد کند، در حال حاضر ارائه طیف گسترده ای از امکانات آموزشی در سه محوطه دانشگاهی - Crewe، Chester and Ellesmere Port.

پردیس ما در کرو واقع در یک منطقه مسکونی در حدود یک و نیم کیلومتر از مرکز شهر کرو واقع شده است. این ایستگاه قطار ده دقیقه از ایستگاه قطار کرو است و دارای پیوند نزدیک با بندرهای 16 و 17 M6 است.

دانش آموزان برای تحصیل در محوطه دانشگاه کرو از سراسر Cheshire، به ویژه Crewe، Nantwich، Alsager، Middlewich، Winsford، Sandbach و Congleton سفر می کنند. آنها همچنین از مناطق بسیار بیشتر از یک منطقه از Staffordshire و Shropshire سفر می کنند. در واقع، از طریق برنامه بین المللی ما، دانشجویان از سراسر جهان برای تحصیل در کالج چشای جنوبی سفر می کنند.

کالج به طور عمده آموزش و پرورش برای 16-19 ساله فراهم می کند، بلکه ارائه برنامه های کارآموزی و دیگر برنامه های یادگیری مبتنی بر کار است. ما همچنین دوره های آموزش عالی و دوره های مختلفی برای بزرگسالان ارائه می دهیم، که بسیاری از آنها پس از باز شدن طولانی مدت نیز به تحصیل باز می گردند.

کالج جنوبی چشیر برتری از ارزش خود را دارد و سال 2016/17 سال دیگر موفقیت بزرگی در زمینه تحصیل با افزایش دانشجویان در کلاس های سطح عالی و برنامه های حرفه ای بود.

دانش آموزان میزان موفقیت آمیز 99.7٪ برای سطوح A را به دست آوردند، با 82.1٪ از نمرات بالا (A * -C) و 52.7٪ به دست آوردن نمرات A * -B.

99.6 درصد از دانش آموزان دارای دیپلم تمدید شده بودند، و 57.4 درصد از آنها دارای رتبه های برجسته تمایز * و یا تمایز بودند.

کالج جنوبی چشیر پس از بازرسی درجهبندی Qualsted در سال 2016، که بار دیگر موقعیت خود را به عنوان یک پیشرو ارائه دهنده آموزش عالی در منطقه تایید کرد، ستایش شد.

بازرسان در مورد "آموزش خوب، یادگیری و ارزیابی" اظهار داشتند و تأکید کردند که اکثریت زبان آموزان نسبت به نقاط شروع خود پیشرفت خوبی دارند و اکثر زبان آموزان از مقادیر مورد نظر خود یا بیشتر از نمرات مورد نظر خود هستند.

بازرسان اجرای برنامه های 16 تا 19 برنامه های آموزشی را به عنوان "بسیار موثر" توصیف کرده و آنها را به خوبی از نیازهای یادگیرندگان برآورده می کند.

کالج چشای جنوبی نیز در حال توسعه ارتباطات بین المللی قوی با موسسات آموزشی در سراسر جهان در کشورهایی مانند چین و تایلند است. در نتیجه، دانش آموزان به کالج می روند تا سطح A، برنامه های حرفه ای و سایر دوره های کوتاه تر را مطالعه کنند

دانش آموزان در طول اقامت خود از طریق برنامه های «خانواده در منزل» با خانواده های محلی زندگی می کنند.

کالج چشای جنوبی دارای پیوندهای قوی با دانشگاه آکسفورد است و مرکز پیمبرک شمال برای کالج Pembroke University است.

همچنین مرکز علمی شمال غرب در همکاری با کالج Corpus Christi کالج و Pembroke College دانشگاه آکسفورد است.

دانش آموزان کالج با برنامه دانشگاهی آکسفورد، با برنامه های تساوی و ارتقاء آرزوهای کار می کنند که فرصت هایی را برای موفقیت های شخصی و تحصیلی فراهم می کند و دانش آموزان را در زمینه های رقابتی مورد نیاز در دانشگاه های معتبرتر در کشور می آموزد.

کالج به STEM تحسین شده (علم، فناوری، مهندسی و ریاضی) اطمینان داده است، برجسته کیفیت ارائه. همچنین جوایز متعددی از جمله وضعیت Beacon Status را دریافت کرده است که موسسات عالی ای را ارائه می دهد که تدریس و یادگیری با کیفیت بالا و وضعیت سرمایه گذاران را در افراد طلا نشان می دهد.

در نهایت، کالج دارای امکانات کلاس جهانی در محوطه 74 میلیون پوندی که در سپتامبر 2010 افتتاح شد، شامل ورزشگاه های ورزشی، تئاتر، کارگاه های پیشرفته، کتابخانه های سه طبقه و فروشگاه های کافه.

کالج واقعا یک محیط فوق العاده برای آمدن و مطالعه است. چرا شما هر جای دیگری را انتخاب می کنید؟

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

A-levels

South Cheshire College

در کالج جنوبی چشیر، یک سوم از دانش آموزان تمام وقت دانش آموزان 16-19 ساله در برنامه موفق و متنوع A سطح ثبت نام کرده اند. ما در حال حاضر بیش از 30 سطح A را در سراسر محدود ... [+]

مقدمه

در کالج جنوبی چشیر، یک سوم از دانش آموزان تمام وقت دانش آموزان 16-19 ساله در برنامه موفق و متنوع A سطح ثبت نام کرده اند. ما در حال حاضر بیش از 30 سطح A را در سراسر محدوده برنامه های آموزشی ارائه می دهیم.

در سال 2016، ما با افتخار افتخار سال دهم خود را به دست آوردن نرخ انتقال 99٪ یا بالاتر در موضوعات سطح A جشن گرفت. کالج همواره به نتایج قابل توجهی دست می یابد، با 2016 نشان می دهد نرخ گذر از 99.1٪ - بالاتر از نرخ انتقال ملی 98.1٪. 76.5٪ از دانش آموزانی که برنامه سطح A را در سال 2016 به اتمام رسانده اند، دارای رتبه های A، A، B یا C از این دانش آموزان، 48.6٪ بالاترین نمرات A * -B را بدست آورده اند.... [-]

بریتانیا Crewe Chester
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه

South Cheshire College

دیپلم های توسعه یافته سطح 3 BTEC معادل 3 سطح A است و نقاط ورود دانشگاه را تحمل می کنند تا دانش آموزان بتوانند به دوره های تحصیلات عالی اعتراض کنند، همانطور که اگر آنها A- ... [+]

سطح 3 دوره های دیپلم توسعه یافته در کالج چشایر جنوبی و غرب

دوره های دیپلم توسعه یافته در همکاری با دانشگاه ها، کارفرمایان و سازمان های حرفه ای طراحی شده است، به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های تحصیلات و اشتغال خود را در آینده افزایش دهند.

کالج متعهد به پیشرفت تحصیلی است و میزان موفقیت ما همیشه بالاتر از میانگین ملی است. نتایج دوباره سطح 3 BTEC ما یک بار دیگر بسیار عالی بود و ما اعلام کردیم نرخ انتقال 99.6٪ است. دانش آموزان در حوزه های هنری در Crewe، Port of Ellesmere و Chester و یک دفتر بین المللی اختصاصی، همه ی کمک هایی که لازم دارند برای سرعت بخشیدن به آن ها احساس راحتی می کنند.... [-]

بریتانیا Crewe Chester
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

South Cheshire College

این فرصتی هیجان انگیز برای دانش آموزان 15 تا 19 ساله است که از یکی از نوآورانه ترین کالج های انگلیس در یک کالس آموزش عالی استفاده می کنند. آموزش بین المللی به شما یک تجرب ... [+]

برنامه تحصیل در خارج از کشور در کالج چشای جنوبی و کالج چشایر غرب.

این فرصتی هیجان انگیز برای دانش آموزان 15 تا 19 ساله است که از یکی از نوآورانه ترین کالج های انگلیس در یک کالس آموزش عالی استفاده می کنند. آموزش بین المللی به شما یک تجربه غنی سازی و پاداش داده خواهد شد که برای بقیه زندگی شما با شما باقی خواهد ماند. شما مهارت های جدیدی خواهید آموختید، فرهنگ های جدید را تجربه می کنید و ذهنیت شما به جهان گسترده ای که در آن زندگی می کنیم باز می شود. در South Cheshire College و South Cheshire College غرب، دو کالج تحصیلات تکمیلی که به تازگی ادغام شده اند، برنامه های تحصیلی سفارشی را برای دانش آموزان خارج از کشور ارائه می دهند، به گونه ای طراحی شده اند که متناسب با هر فرد باشد. از دو هفته کوتاه تا برنامه های سال تمام می گذرد.... [-]

بریتانیا Crewe Chester
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های تابستانی

South Cheshire College

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Chester ... [+]

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Chester

[-]
بریتانیا Chester
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
South Cheshire College

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Crewe ... [+]

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Crewe

[-]
بریتانیا Crewe
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
South Cheshire College

تاریخ اسکان ... [+]

تاریخ

اسکان

... [-]

بریتانیا Crewe Chester
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 8 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

South Cheshire College Campus