St Clare's Oxford

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیشرفت آموزش بین المللی از سال 1953

سنت کلر، آکسفورد توسط آن داریل OBE و پاملا موریس در سال 1953 تاسیس شد و از طرح برای ایجاد ارتباط بین دانشجویان انگلیسی و اروپایی پس از جنگ جهانی دوم رشد کرد. نام اصلی این مرکز انگلیسی آکسفورد برای دانشجویان خارجی بود که بعدا به تالار سنت کلر تبدیل شد و سپس سنت کلر، آکسفورد. کالج سریعا به طیف وسیعی از ملیت ها و برنامه های مختلف در سطح دانشگاه و پیش دانشگاهی و در زبان انگلیسی دسترسی پیدا کرد. در اواسط دهه 50، دانش آموزان بیشتر از حدود دوازده کشور اروپای غربی و همچنین بریتانیا حضور داشتند. امروزه 50 ملیت تنها در برنامه IB وجود دارند.

همچنین دوره های طولانی تر تحصیل، دوره های کوتاه تر تابستان نیز در اوایل روز به عنوان یکی از ویژگی های اصلی کالج تبدیل شده است. پیوندها با دانشگاه های ایالات متحده به دهه 1960 و موافقت نامه های رسمی مربوط می شود که دانشجویان آمریکایی می توانند با تحصیل در خارج از کشور در سنت کلر که در دهه 1970 شروع به تحصیل در مدارس ایالات متحده کردند، اعتبار بیشتری کسب کنند و به تدریج جایگزین مدارس دانشگاه لندن که قبلا تدریس شده است

در سال 1977، کالج دیپلم بین المللی مدرک کارشناسی را برای دانشجویان پیش دانشگاهی معرفی کرد، تنها 41 مدرسه در جهان برای انجام این کار. تنها 13 موسسه دیگر در جهان وجود دارد که IB را بیش از ما آموزش داده اند. وقتی IB شروع شد، سطوح به تدریج کاهش یافت و ما اکنون مدیترانه ترین مدرسه جهانی IB در انگلستان است.

سنت کلر، آکسفورد، مأموریت اصلی خود است که برای پیشرفت تحصیلی و درک بین المللی است.

امروز St Clare

محوطه دانشگاه با افزایش تعداد دانشجویان رشد کرده است. از پایگاه اولیه خود در 141 راه بانبوری، کالج گسترش داد تا فضای تدریس بیشتر و گستره وسیعی از گزینه های موضوع را اجازه دهد. خانه های زودگذر به طور عمده با محل اقامت مسکونی جایگزین شدند زیرا خانه های جدید در این منطقه به دست می آمد و مرمت می شد و در سال 1999 کالج آکسفورد را در بوردول جاده خریداری کرد که به کالج بین المللی برای دوره های بزرگسالان تبدیل شد.

استودیو جدیدی برای اقامت و هنر در نوامبر 2015 با هزینه 5.5 میلیون پوند پرداخت شد. این ساختمان مسکن جداگانه برای دانشجویان دختر و پسر در اتاق های مطالعه enuite در اطراف یک حیاط با سبک آکسفورد با چمن مربعی بزرگ فراهم می کند. ساختمان های بی نظیر مدرن مدرن برای تکمیل خانه قدیمی و تاریخی که در مرکز توسعه قرار دارند، ادغام می شوند.

ساختمان جدید علم و ریاضی 3.3 مگا پوند در سپتامبر 2014 با سه آزمایشگاه علمی و اتاق های آمادگی، سه کلاس بزرگ برای درس های ریاضی و یک مرکز تعمیر و نگهداری جدید تکمیل شد. نام بعد از پاملا موریس، یکی از بنیانگذاران کالج در سال 1953، این ساختمان به دقت طراحی شده است تا معماری پیرامون ویکتوریا و ادواردین را تکمیل کند.

در سال 2008، ما یک محل اقامت بسیار بزرگ در کنار ساختمان های اصلی دانشگاه خریداری کردیم. این خانه در سال 2010 با هزینه 1.3 میلیون پوندی به پایان رسید و خانه دارای 24 دانشجو به همراه نگهبان است و دارای بسیاری از اقدامات موثر انرژی است - آب باران برداشت شده است، خانه فوق العاده عایق شده است، و چراغ ها حساس به حریم، به طوری که برق از بین نمی رود .


ادامه در ترکیب سرگرمی و یادگیری برای دانشجویان بین المللی جوان و بزرگسالان

کالج همچنان به بهبود و رشد می پردازد. دانش آموزان IB به اهداف مورد نیاز خود دست می یابند و مکان هایی در دانشگاه های انتخابی خود را ارائه می دهند. دانش آموزان جوان که برای دوره های تعطیلات تابستانی به ما می آیند، ما را به دوستانشان توصیه می کنند، یک شاخص واضح است که دوره های ما سرگرمی تعطیلات را با موفقیت تحصیل ترکیب می کند. دانش آموزان بزرگسال ما در حال انجام دوره های عمیق تر و به چالش کشیدن با هدف روشن برای بهبود مطالعات و حرفه های آینده خود هستند.

oxford, street, englandشیمی 1201 / Pixabay

ماموریت و ارزش های ما

بیانیه ارزشها و باورها

سنت کلر دانشجویان و کارکنان تمام ملیت ها و فرهنگ ها را می پذیرد که از جامعه یادگیری ما بهره مند می شوند و به آن کمک می کنند. زندگی و مطالعه با هم، ما از یکدیگر یاد می گیریم. ما با تنوع دیدگاه ها و ایده ها غنی هستیم.


کالج قصد دارد محیطی را فراهم کند که دانش آموزان و کارکنان ما:

  • عقلانیت، تخیل و استقلال ذهن خود را توسعه دهند.
  • فعالیت های خلاقانه، زیبایی شناختی و فیزیکی را درگیر کنید؛
  • از جامعه محلی ما یاد بگیریم و به آن کمک کنیم؛
  • یک حس آگاهی و مسئولیت زیست محیطی را به جامعه بین المللی بکشید؛
  • صداقت، محبت و درک بین فرهنگی؛
  • مسئولیت شخصی برای کار و رفتار را بپذیرید.

تجربه مشترک ما چالش برانگیز، محکم و تحریک کننده است و توسط روابط دانشجویی و کارکنان بر اساس احترام متقابل و انتظارات بالا پشتیبانی می شود. ما متعهد به گسترش این تجربه به دانش آموزان از طیف گسترده ای از زمینه های.


پرورش اشتیاق مادام العمر برای یادگیری

سنت کلر در تلاش است تا در دانش آموزان ما یک اشتیاق مادام العمر برای یادگیری و تعهد پایدار به شهروندی جهانی را پرورش دهد.

همانطور که در کالج کالج راه می روید، زبان هایی را که از سراسر جهان صحبت می کنید گوش می دهید. ما از دانشجویان بدون توجه به جنسیت، نژاد، رنگ، اعتقادات مذهبی یا منشأ ملی، از برنامه های کاربردی استفاده می کنیم. ما از تنوع دانشجویان ما و تأثیر آن بر فرهنگ و زندگی کالج افتخار می کنیم.

مکان ها

آکسفورد

Address
139 Banbury Road
OX2 7AL آکسفورد, انگلستان, بریتانیا