Leanne Test School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Airways Aviation با یک شبکه جهانی از آکادمی های آموزش خلبانی، مراکز شبیه ساز / ارزیابی و دانشکده های پایه ای، به عنوان یک سازمان آموزش بین المللی پرواز بین المللی شناخته شده است.

ایرلاینز هوانوردی در نقاط مختلف اروپا، خاورمیانه، آسیا و استرالیا فعالیت می کند و خطوط هوایی بین المللی را با دسترسی مستقیم به خلبانان پرجمعیت ترین و حرفه ای تربیت می کند. با تشکر از تجربه 30 ساله ما در زمینه آموزش پرواز در سطح جهانی، این سازمان کاملا موقعیتی برای حمایت از دانش آموزان داخلی و بین المللی دارد و برای رشد سریع تقاضا برای خلبانان تجاری در سطح جهانی رضایت بخش است.

ما را مشتاق خلبانان آژانس اروپایی حمل و نقل هوایی ایمنی (EASA) و یا حمل و نقل هوایی اداره ایمنی عمران (CASA) آموزش تایید Pathways و مشارکت استفاده با صنعت هوانوردی برای فعال خلبانان فارغ التحصیل بسیار با انگیزه ما برای حرکت به مشاغل هواپیمایی.

Airways Aviation متعهد به ارائه تدریجی و نتایج یادگیری با کیفیت بالا و تجربه ی فراموش نشدنی در زمین و هوا می باشد. ما کلاس های کاملا مجهز و هدفمند و کلاس های دانشجویی را فراهم می کنیم و یک ناوگان هواپیما در سطح جهان را نگه می داریم تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان و کارکنان ما با ایمنی و اعتماد به نفس پرواز می کنند.

مکان ها

آکسفورد

Address
London Oxford Airport
Langford Lane
Kidlington
Oxfordshire

OX5 1RA آکسفورد, انگلستان, بریتانیا

هوسکا

Address
Huesca-Pirineos Airport
Carretera 1217 Km. 3
Monflorite-Alcala del Obispo

22111 هوسکا, آراگون, اسپانیا

بیلینگا

Address
Airways Aviation Academy Gold Coast
Hangar 51
Lores Bonney Circuit

4225 بیلینگا, کوئینزلند, استرالیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: