توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان مدرسه پخت مستقل طولانی ترین تاسیس بریتانیا، Tante ماری آشپزی آکادمی توسعه داده است شهرت بین المللی تحسین برای تعالی.

فارغ التحصیلان مدرک تحصیلی دیپلم کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه و دوره های آشپز حرفه ای لذت ببرید موفقیت در مواد غذایی در سراسر جهان است. این فارغ التحصیلان از Tante ماری بر روی نقشه را به عنوان یک مدرسه پخت پیشرو و ترکیبی از ما کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه دیپلم و CTH سطح 4 دیپلم حرفه ای هنر آشپزی قرار داده اند به معنای فارغ التحصیلان از Tante ماری در جهان در پای خود به عنوان آنها را موفقیت در مواد غذایی پیشرفت .

و نیز دوره های پخت حرفه ای ما، از Tante ماری آکادمی آشپزی ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های شیوه زندگی الهام بخش که شامل تعطیلات آخر هفته، شب و کلاس پخت کودکان - همه توسط معلمان آکادمی ما در دولت ما از آشپزخانه هنر تدریس می شود.

برنده جایزه رستوران در از Tante ماری می دهد فارغ التحصیلان ما کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه دیپلم یک پلت فرم به نمایش گذاشتن مهارت های آشپزی حرفه ای تازه به دست آورد خود را در حالی انجام کارآموزی پرداخت می شود، کار به سمت یک مدرک مدیریت مهمان نوازی. اعضای عمومی می توانید بهترین غذا از Tante ماری در یک محیط آرام و پیچیده را تجربه کنند.

میراث غنی

تمرین بالا در جهان سرآشپزها

از Tante ماری مدرسه آشپزی در سال 1954 توسط نویسنده پخت تحسین جنس زنبق و سوسن Syrett در Woking، ساری تاسیس شد. مدرسه بعد از ان ماری Taride نویسنده از 1925 کتاب مقدس آشپزی فرانسوی به نام، "لا واقعی آشپزی د خانواده دوره: - از Tante ماری بودن نام مستعار او.

در سال 1967 از Tante ماری مدرسه آشپزی بود ایجاد حرکت و به Woodham خانه در حومه از Woking نقل مکان کرد. این تا ژانویه 2015 در آنجا باقی ماند که از Tante ماری آکادمی آشپزی درهای خود را در موقعیت فعلی خود را در مرکز از Woking باز - ادامه به ارائه کلاس های طبقه بالا آموزش آشپز و آشپزی را به کسانی که پرشور در مورد مواد غذایی است.

بیش از 60 سال از Tante ماری آکادمی آشپزی شهرت بین المللی تحسین برای برتری در آموزش آشپزی به دست آورد. ما به طور کامل بر آموختن مهارت های آشپزی عملی در مدرسه پخت حمایتی و سرگرم کننده ما، در حالی که اطمینان دانش آموزان ما توسعه سطح بالایی از مهارت و نظم و انضباط لازم برای طبخ غذا زیبا به بالاترین استانداردهای متمرکز شده است.

امکانات ما

از Tante ماری آکادمی آشپزی و رستوران فقط یک پیاده روی 1 دقیقه از ایستگاه قطار ووکینگ، فقط 20 دقیقه از مرکز لندن است. مرکزی، محل مرکز شهر آکادمی است در دسترس آسان از لندن، هیترو و فرودگاه گاتویک. پارکینگ گسترده در این نزدیکی هست و بسیاری از امکانات تفریحی از جمله سینما، تئاتر و مجموعه ای از رستوران ها و مراکز خرید وجود دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Tante Marie Culinary Academy

این دوره برای افرادی که تجربه آشپزی قبلی دارند طراحی شده است. این می تواند تجربه حرفه ای باشد یا به سادگی آشپزی در خانه باشد. در هر صورت، البته پیشرفت در سرعت سریع تر از ... [+]

دیپلم پخت و پز موری پخت و پز کوردون Bleu مناسب برای آشپزان با تجربه است که مایل به بهبود مهارت های پایه خود و کسب حرفه ای در آشپزی.

مدرک Cordon Bleu Diploma ما یک مدرک بین المللی شناخته شده است که از زمان ایجاد آن در سال 1954 استانداردهای آموزش جهانی آشپزی را تنظیم کرده است. این دوره دوسوختی شدید، همان برنامه درسی را پوشش می دهد و همان دوره آموزشی سه دوره ای را به عنوان مدرک تحصیلی دریافت می کند، اما اجرا می شود با سرعت بیشتری برای دانش آموزان بالغ که برخی از تجربه های آشپزی قبلی را دارند و می توانند به فشارهای یادگیری فشرده پاسخ دهند.... [-]

بریتانیا Woking
آوریل 2020
تمام وقت
6 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Tante Marie Culinary Academy

گواهینامه Cordon Bleu ما برای کسانی است که در رابطه با غذا جدی هستند و به دنبال اولین گام در جهت حرفه ای شدن در غذا و نوشیدنی هستند. ... [+]

گواهینامه Cordon Bleu ما برای کسانی است که در رابطه با غذا جدی هستند و به دنبال اولین گام در جهت حرفه ای شدن در غذا و نوشیدنی هستند.

مدرک Marie Cordon Bleu Tante Marie Cordon Bleu دیپلم شناخته شده بین المللی است که استانداردهای آموزش جهانی آشپزی را از زمان تأسیس آن در سال 1954 تنظیم کرده است. در طول سال تحصیلی 3 تا 3 ساله از سپتامبر تا ژوئیه، این دوره برای کسانی که کمی یا بدون تجربه قبلی در آشپزخانه، به دانش آموزان اجازه می دهد تا در محیط راحتی خود به سمت یک حرفه ی آشپزی حرفه ای پیشرفت کنند.... [-]

بریتانیا Woking
سپتامبر 2019
تمام وقت
1 year
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Tante Marie Culinary Academy

دوره تدریسی ماری 4 هفته ضروری یکی از دوره های پیشرو در آشپزی در این نوع است. ... [+]

دوره تدریسی ماری 4 هفته ضروری یکی از دوره های پیشرو در آشپزی در این نوع است.

در طول دوره، دانش آموزان طیف وسیعی از مهارت های ضروری، آشپزی در زمینه های مختلف آشپزی را یاد خواهند گرفت. دانش آموزان با توانایی آشپزی غذای خوب، برای همه موارد و در هر محیط، ترک خواهند کرد.

جایزه 2 سطح در ایمنی مواد غذایی در غذا نیز در این دوره همراه با CTH سطح 2 جایزه در مهارت مهارت های آشپزی است.

آنچه شما یاد خواهید گرفت... [-]
بریتانیا Woking
سپتامبر 2019
تمام وقت
4 weeks
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

Tante Marie Culinary Academy

دوره 1 گانه گواهینامه Cordon Bleu مناسب کسانی است که به دنبال توسعه حرفه ای در غذا و مهمان نوازی هستند. ... [+]

دوره 1 گانه گواهینامه Cordon Bleu مناسب کسانی است که به دنبال توسعه حرفه ای در غذا و مهمان نوازی هستند.

ما از سال 1954 این دوره را اجرا کرده ایم، که به شناخت جهانی آن به عنوان یکی از برنامه های آموزشی پایه ای آشپزی آموزش دیده است.

دوره گواهی Cordon Bleu همچنین دارای مدرک دیپلم CTH سطح 2 در مهارت های آشپزی، جایزه 2 سطح در ایمنی مواد غذایی و دوره یک روزه شراب با کارشناسی ارشد شراب، جان دانز است.

آنچه شما یاد خواهید گرفت... [-]
بریتانیا Woking
سپتامبر 2019
تمام وقت
2 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Tante Marie Culinary Academy

این دوره ایده آل برای سرآشپزهای با تجربه که قبلا در حال کار بر روی کشتی هستند و نیاز به تأیید گواهینامه خود دارند، یا سرآشپزهایی که تجربه صنعت جامد دارند و به دنبال شروع ... [+]

آکادمی آکادمی طنطا ماری با خوشحالی اعلام می کند که ما در حال حاضر ارزیابی در آموزش آشپزی دریایی - ارزیابی کوک کشتی - یک گام حیاتی برای رسیدن به گواهینامه اجباری کشتی کوک صلاحیت است.

این دوره ایده آل برای سرآشپزهای با تجربه که قبلا در حال کار بر روی کشتی هستند و نیاز به تأیید گواهینامه خود دارند، یا سرآشپزهایی که تجربه صنعت جامد دارند و به دنبال شروع کار در دریا هستند، مناسب است.

آکادمی آشپزی طنطا ماری در مرکز ووکینگ واقع شده است، فقط یک قطار 20 دقیقه ای از لندن، واترلو است. امکانات پیشرفته ما در کنار "محیط یادگیری مجازی" (VLE) آنلاین ما به این معنی است که آکادمی ما مکان مناسبی برای کسب اعتبارنامه شما و خدمه شما است، به همان اندازه که به سرعت و به سادگی ممکن است، برای اطمینان از انطباق با MLC 2006... [-]

بریتانیا Woking
می 2019
تمام وقت
4 days
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

About Tante Marie Culinary Academy