Tante Marie Culinary Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان مدرسه پخت مستقل طولانی ترین تاسیس بریتانیا، Tante ماری آشپزی آکادمی توسعه داده است شهرت بین المللی تحسین برای تعالی.

فارغ التحصیلان مدرک تحصیلی دیپلم کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه و دوره های آشپز حرفه ای لذت ببرید موفقیت در مواد غذایی در سراسر جهان است. این فارغ التحصیلان از Tante ماری بر روی نقشه را به عنوان یک مدرسه پخت پیشرو و ترکیبی از ما کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه دیپلم و CTH سطح 4 دیپلم حرفه ای هنر آشپزی قرار داده اند به معنای فارغ التحصیلان از Tante ماری در جهان در پای خود به عنوان آنها را موفقیت در مواد غذایی پیشرفت .

و نیز دوره های پخت حرفه ای ما، از Tante ماری آکادمی آشپزی ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های شیوه زندگی الهام بخش که شامل تعطیلات آخر هفته، شب و کلاس پخت کودکان - همه توسط معلمان آکادمی ما در دولت ما از آشپزخانه هنر تدریس می شود.

برنده جایزه رستوران در از Tante ماری می دهد فارغ التحصیلان ما کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه دیپلم یک پلت فرم به نمایش گذاشتن مهارت های آشپزی حرفه ای تازه به دست آورد خود را در حالی انجام کارآموزی پرداخت می شود، کار به سمت یک مدرک مدیریت مهمان نوازی. اعضای عمومی می توانید بهترین غذا از Tante ماری در یک محیط آرام و پیچیده را تجربه کنند.

میراث غنی

تمرین بالا در جهان سرآشپزها

از Tante ماری مدرسه آشپزی در سال 1954 توسط نویسنده پخت تحسین جنس زنبق و سوسن Syrett در Woking، ساری تاسیس شد. مدرسه بعد از ان ماری Taride نویسنده از 1925 کتاب مقدس آشپزی فرانسوی به نام، "لا واقعی آشپزی د خانواده دوره: - از Tante ماری بودن نام مستعار او.

در سال 1967 از Tante ماری مدرسه آشپزی بود ایجاد حرکت و به Woodham خانه در حومه از Woking نقل مکان کرد. این تا ژانویه 2015 در آنجا باقی ماند که از Tante ماری آکادمی آشپزی درهای خود را در موقعیت فعلی خود را در مرکز از Woking باز - ادامه به ارائه کلاس های طبقه بالا آموزش آشپز و آشپزی را به کسانی که پرشور در مورد مواد غذایی است.

بیش از 60 سال از Tante ماری آکادمی آشپزی شهرت بین المللی تحسین برای برتری در آموزش آشپزی به دست آورد. ما به طور کامل بر آموختن مهارت های آشپزی عملی در مدرسه پخت حمایتی و سرگرم کننده ما، در حالی که اطمینان دانش آموزان ما توسعه سطح بالایی از مهارت و نظم و انضباط لازم برای طبخ غذا زیبا به بالاترین استانداردهای متمرکز شده است.

امکانات ما

از Tante ماری آکادمی آشپزی و رستوران فقط یک پیاده روی 1 دقیقه از ایستگاه قطار ووکینگ، فقط 20 دقیقه از مرکز لندن است. مرکزی، محل مرکز شهر آکادمی است در دسترس آسان از لندن، هیترو و فرودگاه گاتویک. پارکینگ گسترده در این نزدیکی هست و بسیاری از امکانات تفریحی از جمله سینما، تئاتر و مجموعه ای از رستوران ها و مراکز خرید وجود دارد.

مکان ها

مشروب خوردن

Address
Tante Marie Limited 57-61 Commercial Way,
GU21 6HN مشروب خوردن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1483 726957