The College of Animal Welfare

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج رفاه حیوانات آموزش و پرورش در سطح جهانی را بر اساس ارزش های اساسی رفاه حیوانات ارائه می دهد. تاسیس در سال 1989، کالج جشن بیش از 25 سال به عنوان یک رهبر جهانی در ارائه آموزش دامپزشکی و مراقبت از حیوانات.

ما متوجه می شویم که رفاه حیوانات یک مسئله جهانی است. ما از دانشجویان بین المللی گرامی می خواهیم که مایل به پیوستن به دوره های آموزشی دیجیتال و یا آنلاین خود باشند.

هنگامی که با تحصیل در رشته انتخاب می کنید، دانش و تجربه یکی از معتبر ترین و معتبر ترین ارائه دهندگان آموزش انگلستان را خواهید گرفت . این به شما آرامش می بخشد که شما با یک دانشکده معتبر به یک مدرک شناخته شده دست خواهید یافت.

بیانیه ماموریت ما این است:

"ارائه فرصت های یادگیری نوآورانه برای ارتقاء رفاه حیوانات"

با استفاده از این روش، ما مواد یادگیری دیجیتالی خود را توسعه دادیم، امکان یادگیری از راه دور را از طریق دوره های آنلاین ما و همچنین حمایت از یادگیری مبتنی بر کلاس درس.

چه کنیم؟

ما تعدادی از مدارک به طور کامل معتبر برای صنایع حیوانی از جمله پرستاری دامپزشکی، مراقبت دامپزشکی و مراقبت از حیوانات ارائه می دهیم.

دوره هایی که ما ارائه می دهیم برای کسانی که کار می کنند و یا داوطلبانه با حیوانات در مراکز دامپزشکی، مراکز نجات حیوانات، نشیمن ها و پاتریک ها و غیره مناسب هستند. برخی از دوره های ما توسط یادگیری آنلاین در دسترس هستند و می توانند در کشور شما مورد مطالعه قرار گیرند، برخی دیگر می توانند در انگلستان مورد مطالعه قرار گیرند. در انگلستان، کالج با بیش از 30 کشور مختلف کار می کند و از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کند.

مکان ها

هانتینگتون

Address
The College of Animal Welfare – Administration Centre, Headland House, Chord Business Park, London Road, Godmanchester
PE29 2BQ هانتینگتون, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: