The Sheffield College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در The Sheffield College ، ما با دانشجویان بین المللی از سراسر جهان ارتباط خارق العاده ای داریم. دوره های انگلیسی ما برای انواع توانایی ها (از مبتدی تا پیشرفته) ارائه می شود ، و از جلسات فشرده 4 هفته تا برنامه های مطالعاتی یک ساله است. این که آیا شما می خواهید انگلیسی مکالمه خود را بهبود ببخشید یا برای کسب مدرک IELTS تحصیل کنید تا بتوانید مطالعه بیشتری انجام دهید ، ما دوره ای را برای پاسخگویی به نیازهای شما داریم. مدرسان ما کاملاً آموزش دیده اند و مایل اضافی را برای رسیدن به موفقیت در دوره خود طی می کنند.

شفیلد به دلیل داشتن شهری دوستانه و با فعالیتهای فرهنگی و ورزشی فراوان مشهور است و در The Sheffield College نیز صادق است! همیشه چیزهایی وجود دارد که باید با آن درگیر شوید ، از مسابقات فوتبال 5 طرفه گرفته تا سفرهای کلاس به نقاط داغ فرهنگی مانند چتسورث ، یورک و منچستر.

116518_3796_4_0154small.jpg

دربارهی ما

دانش آموزان می توانند از یکی از خانواده های میزبان ما بمانند که این یک راه عالی برای غرق شدن کامل در سبک زندگی انگلیس و مسواک زدن به مهارت های انگلیسی صحبت کردن است! از طرف دیگر ، می توانید برای آن تجربه منحصر به فرد دانشجویی ، در یک سالن اقامتگاه مجاور اجاره کنید.

خواه 12 هفته یا 12 ماه در اینجا باشید ، ما اطمینان داریم که تحصیل در The Sheffield College را دوست خواهید داشت.

فیلم خوش آمدید ما را تماشا کنید تا اطلاعات بیشتری درباره آنچه می توانیم در The Sheffield College ارائه دهیم در اینجا ارائه دهیم!

116521_Field_College01_LowRes-51.jpg

مکان ها

شفیلد

Address
City Campus,
Granville Road

S2 2RL شفیلد, انگلستان, بریتانیا

شفیلد

Address
Eyre Street Campus, Eyre Street
S1 4QD شفیلد, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید