UCL International Summer School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک فرصت هیجان انگیز جدید برای دانش آموزان به مطالعه برای اعتبار در قلب لندن.

در تابستان سال 2016، ما خواهد شد دانش آموزان استقبال به مدرسه جدید تابستانی بین المللی ما برای دانشجویان.

به عنوان بخشی از مطالعه UCL در خارج از کشور ارائه، اجرا می شود مدرسه تابستانی در ژوئیه و اوت و به دو بلوک تقسیم شده، هر پوشا سه هفته. انتخاب برای حضور در برای هر دو بلوک، و یا هر دو، انتخاب یک ماژول در هر بلوک.

با طیف گسترده ای از ماژول در پیشنهاد از بسیاری از گروه های دانشگاهی ما، شما می توانید موضوع بهترین به منافع علمی و یا شخصی خود را مناسب را انتخاب نمایید.

ماژول ها توسط دانشگاهیان UCL در محوطه دانشگاه بلومزبری تدریس و شامل سخنرانی ها، سمینارها، کار گروهی و همچنین بازدید از زمینه های مورد علاقه در داخل و اطراف لندن.

خارج از کلاس درس، ما ارائه می دهیم اقامت اختصاصی در فاصله پیاده روی از UCL و برنامه های متنوع از رویدادهای اجتماعی به شما کمک کند بهترین استفاده را از زمان خود را در پایتخت.

برای سه یا شش هفته به ما بپیوندید و کشف چگونه UCL تواند به شما کمک بالقوه خود را درک!

خرما برای 2016

بلوک یکی: 4 ژوئیه - 2016 ژوئیه 22 بلوک دو 25 ژوئیه - 2016 اوت 12

چرا UCL؟

بر اساس در قلب لندن، UCL یک دانشگاه برجسته جهان است. تخصص دانشگاهی ما پوشش بسیاری از افراد، از هنر و علوم اجتماعی به مهندسی و علوم فیزیکی، و تمرکز نوآورانه ما در یک مطالعه میان رشته ای به بررسی مسائل جهانی که ما را متمایز. برتری علمی ما، و محل سکونت در یکی از شهرستانها سرمایه پویا ترین در جهان است، شما مزایای شخصی، اجتماعی و علمی بی نظیر که هر CV یا رزومه کاری افزایش خواهد داد.

دانشگاه جهانی لندن

UCL است رسیدن به جهانی و چشم انداز جهانی. ما در حال حاضر دانش آموزان از بیش از 150 کشور مختلف استقبال و تشخیص و جشن تنوع و مختلف دیدگاه است که دانش آموزان ما به ارمغان بیاورد. هیات علمی ما، برگرفته از حدود 100 کشور مختلف، به همین متنوع است.

چشم انداز جهانی، مسائل جهانی

ماژول در ارائه دادن عطر و طعم از اخلاق UCL و تخصص علمی. هدف ما این است که "شهروندان جهان" همه دانش آموزان ما، و ما از شما دعوت به مورد مسائل مربوط به تمام جهان است. ما همچنین هدف به یادگیری خود را فراتر از درس تئاتر، با بازدید از محل، دست در تجربه و آخرین یافته های تحقیقاتی گنجانیده شده به بسیاری از ماژول های ما. لندن منحصر به فرد غنی در معماری، تاریخ، فرهنگ و تجارت است، ارائه مطالعات موردی بی شماری برای دانش آموزان هر رشته.

دانشگاه های جهان رتبه بندی QS 2015/16

رتبه موسسه کشور

1 موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT)

ایالات متحده

2 دانشگاه هاروارد ایالات متحده

= 3 دانشگاه کمبریج انگلستان

= 3 دانشگاه استنفورد

ایالات متحده

5

موسسه فناوری کالیفرنیا (کلتک)

ایالات متحده

6 دانشگاه آکسفورد انگلستان

7

UCL (دانشگاه کالج لندن)

انگلستان

8

امپریال کالج لندن

انگلستان

9 ETH زوریخ - موسسه تکنولوژی فدرال سوئیس سوئیس

10

دانشگاه شیکاگو

ایالات متحده

مکان ها

لندن

Address
University College London, Gower Street, London, WC1E 6BT
لندن, انگلستان, بریتانیا