Read the Official Description

دربارهی ما

در University of Stirling ، تفاوت در DNA ماست - آموزش و پرورش با هدف و انجام تحقیقاتی که به شکل دادن به جامعه کمک می کند.

ما یک دانشگاه بین المللی با روح پیشرو و شهرت جهانی برای تدریس و تحقیق با کیفیت بالا هستیم. ما در مورد ایجاد تاثیر در هر کاری که انجام می دهیم پرشور هستیم.

استرلینگ جایی است که توانایی - نه پس زمینه - ارزش دارد.

شهرت ما

تاثیر خود را با تفکر متفاوت انجام دهید

از زمان تاسیس ما در سال 1967، University of Stirling همیشه توسط تفکر انتقادی و روح نوآوری رانده شده است. ماموریت ما این است که همه چیز را که می توانیم انجام دهیم تا دانش آموزان خود را به دانش و تخصص بسپاریم تا تاثیر آن را در جهان داشته باشیم.

همه چیزهایی که ما انجام می دهیم، به زندگی مردم منجر می شود. ما نماینده برای تغییر، برقراری ارتباط با مردم، نوآوری و تبدیل زندگی دانش آموزان، کارکنان و جوامع جهانی که در خدمت هستیم. ما تمایل زیادی برای نوآوری و بهبود در جهت ایجاد تغییر در جامعه داریم. این چگونه ما شهرت جهانی خود را برای تدریس با کیفیت بالا و تحقیقات تحسین شده بین المللی به دست آورده ایم.

تحقیق استرلینگ: تغییر زندگی

هدف ما ساده است. از تغذیه جهان با استفاده از روانشناسی برای گرفتن مجرمان، ما می خواهیم با مسائل جهانی زمان ما مقابله کنیم. محققان چند رشته ای ما فرضیه ها، نوآوری و تصمیم گیری را به چالش می کشند.

موضوعات پژوهشی ما عبارتند از:

  • زندگی خوب است
  • فرهنگ ها، جوامع و جامعه
  • امنیت و انعطاف پذیری جهانی

دیدگاه ما

برای شناختن در سراسر جهان به عنوان یک دانشگاه که به نیازهای جامعه از طریق تحقیق نوآورانه و بین رشته ای پاسخ می دهد؛ یادگیری و تدریس از بالاترین کیفیت؛ و با به اشتراک گذاشتن دانش ما با جهان.

بیانیه موقعیت

در University of Stirling ، متفکران ما درخشان، درخشان و ابتکاری هستند.

همه چیز ما، به عنوان یک نهاد و به عنوان افراد، هدف و تاثیر دارد. این فرهنگ ما، شخصیت و اندیشه ما را شکل می دهد. این ما را تشویق می کند وضعیت موجود را به چالش بکشد و هنجار را مطرح کند. ما تمایل زیادی برای نوآوری و بهبود به منظور به نفع جامعه و ایجاد اختلاف در جوامعی که در خدمت هستیم، داریم.

ما از تفکرمان برای بهبود همه چیز استفاده می کنیم. با اتصال، نوآوری و تبدیل، ما معتقدیم تفکر ما می تواند جهان را تغییر دهد.

ماموریت ما

مشارکت و رویکرد ما تعریف شده است:

  • توسعه افراد و کمک به جامعه از طریق پیگیری و درک دانش. ما شرایطی را برای تحقیقات نوین، بین رشته ای ایجاد می کنیم و آنچه را که ما به شیوه ی آشکار و مفید به آنچه جهان را فرا گرفته است، ارتباط می دهیم.
  • تبدیل زندگی دانش آموزان و کارکنان ما با دادن فرصت برای رسیدن به بالقوه کامل خود را به صورت ذهنی و عاطفی؛ با ایجاد انعطاف پذیری و دادن مهارت هایی که برای دنیای مدرن نیاز دارند؛ و با تأکید بر حسن مسئولیت برای ارتقاء کیفیت عمومی.
  • ایجاد شهروندان جهانی، با همکاری دولتها، کسب و کار و صنعت، بخش عمومی و سوم و همکاران در سایر نهادها، برای شناسایی و رفع نیازهای متغیر جامعه.

ارزش های ما

تعالی

رهبری راه در سطح جهانی در زمینه های تخصص تحقیقاتی و از طریق ارائه یک تجربه یادگیری برجسته.

باز بودن

باز بودن در همه ما، ارتباط کار و ارزش دانشگاه به جهان گسترده تر، و جذب مردم در ارائه دیدگاه ما.

هدف - آرزو

رشد دانشگاه به شیوه های نوآورانه، تعبیه پایداری، و ساختن الگوی نقش آن برای بخش.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه کارشناسی ارشد

University of Stirling

این دوره دیپلم کارشناسی ارشد TQFE بر اساس استانداردهای حرفه ای برای استادان در کالج های اسکاتلند است و به طور کامل توسط شورای آموزش عمومی اسکاتلند مورد تایید قرار می گیرد ... [+]

بررسی اجمالی

این دوره دیپلم کارشناسی ارشد TQFE بر اساس استانداردهای حرفه ای برای استادان در کالج های اسکاتلند است و به طور کامل توسط شورای آموزش عمومی اسکاتلند مورد تایید قرار می گیرد. این دوره از شما در توسعه ظرفیت خود به عنوان یک مربی حرفه ای برای کمک به بخش های مدرن آموزش عالی کمک می کند.

شما تجربه کار با ارزش را در یکی از کالج های شریک ما در سراسر اسکاتلند کسب خواهید کرد و درک و تمرین حرفه ای خود را در بخش FE افزایش خواهید داد.... [-]

بریتانیا Stirling
August 2019
تمام وقت
12 
Online & Campus Combined
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی کارشناسی ارشد

University of Stirling

این دوره طراحی شده است که به شما مهارت هایی را که نیاز دارید از دو زبان به زبان انگلیسی یا یک زبان به زبان انگلیسی به زبان انگلیسی و در سطح حرفه ای کار کنید. شما باید یک ... [+]

بررسی اجمالی

این دوره طراحی شده است که به شما مهارت هایی را که نیاز دارید از دو زبان به زبان انگلیسی یا یک زبان به زبان انگلیسی به زبان انگلیسی و در سطح حرفه ای کار کنید. شما باید یک زبان مادری باشید یا دارای مهارت شغلی نزدیک به زبان چینی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی یا انگلیسی باشید و یا دارای مدرک لیسانس چینی، فرانسوی، آلمانی یا اسپانیایی باشید.

ما عضو موسسه ترجمه و تفسیر (ITI) هستیم، یک سازمان حرفه ای که در سراسر جهان شناخته شده است. ما همچنین عضو مؤسسه زبانشناسان مجاز (CIOL) هستیم.... [-]

بریتانیا Stirling
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 - 24 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Stirling

این مدرک تحصیلی شناخته شده برای افرادی است که در حال تحصیل در مقطع لیسانس هستند - به نام در محل کار. این دوره بر اساس استانداردهای حرفه ای برای استادان در کالج های اسکاتل ... [+]

بررسی اجمالی

این مدرک تحصیلی شناخته شده برای افرادی است که در حال تحصیل در مقطع لیسانس هستند - به نام در محل کار. این دوره بر اساس استانداردهای حرفه ای برای استادان در کالج های اسکاتلند است و به طور کامل توسط شورای عمومی تدریس اسکاتلند مورد تأیید است.

اگر شما مدرس هستید و در حال حاضر در یک کالج تحصیلات تکمیلی یا محیطی مشابه آموزش می دهید، می توانید تجربه و مهارت قبلی خود را با مدرک کارشناسی ارشد در TQFE تکمیل کنید. این دوره همچنین برای هر کسی که در زمینه های دیگر آموزش و پرورش در زمینه آموزش پس از اجرایی کار می کند، مناسب است.... [-]

بریتانیا Stirling
August 2019
پاره وقت
12 
Online & Campus Combined
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
University of Stirling,
Stirling, Scotland, FK9 4LA GB