توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی بزرگترین سه کالج در دانشگاه ادینبورگ است. این 12 دانشکده، 23،650 دانش آموز و 3600 کارمند دارد.

مزیت اندازه آن طیف گسترده ای از موضوعات و تخصص های تحقیقاتی است که می توانید از آن انتخاب کنید. بیش از 300 دانشجوی کارشناسی و 200 دوره کارشناسی ارشد وجود دارد.

60419_Picture1.png

در کالج هنرها، علوم انسانی و علوم اجتماعی، ما از گستردگی تحقیقات ما و نمرات بالا که در REF2014 به دست آوردیم افتخار می کنیم.

ما بر این توانایی برای جذب محققان بین المللی ساخته ایم و اکنون بسیاری از مراکز تحقیقاتی مهم در مدارس ما وجود دارند.

برنامه بین المللی بنیاد یک برنامه تمام وقت، یک ساله است. این طراحی شده است تا شما را برای تحصیلات تکمیلی در هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی در دانشگاه ادینبورگ آماده کند.

در مورد تحصیل در برنامه بنیاد بین المللی ما از دانش آموزان بیشتر بدانید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

سال آماده سازی

University of Edinburgh

برنامه بین المللی بنیاد یک برنامه تمام وقت، یک ساله است. این طراحی شده است تا شما را برای تحصیلات تکمیلی در هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی در دانشگاه ادینبورگ آماده کند. ... [+]

برنامه بین المللی بنیاد یک برنامه تمام وقت، یک ساله است. این طراحی شده است تا شما را برای تحصیلات تکمیلی در هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی در دانشگاه ادینبورگ آماده کند.

همه دوره های برنامه بین المللی بنیاد طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که شما بهترین تجربه ممکن را برای تحصیل در دانشگاه خود داشته باشید. با پیشرفت دوره ها، مطالعات علمی، فردی و ارزیابی آنها به تدریج به کسانی که در اولین سال تحصیل در رشته تحصیلات خود تجربه می کنید، نزدیکتر خواهد شد. ... [-]

بریتانیا Edinburgh
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

International Foundation Programme Video

University of Edinburgh, International Foundation Programme (programme content)