University of Leicester Global Study Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز مطالعه جهانی (GSC) با استقبال از اولین همگروه دانشجویان در سپتامبر 2019 ، Pathways متناسب را برای طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی ارشد و همچنین تجربه واقعی دانشجویان دانشگاه لستر فراهم می کند.

برنامه درسی Pathway ، مطابق با دانشگاه و مطابق با استانداردهای دقیق کیفیت ، برای دانشجویان بین المللی که دقیقاً زیر معیارهای ورود مستقیم (انگلیسی یا دانشگاهی) قرار دارند ، طراحی شده است.

این مرکز که در فاصله کمتری از دانشگاه دانشگاه لستر قرار دارد ، توسعه را تشویق می کند ، اعتماد به نفس را تقویت می کند و از ادغام هر دانشجو در زندگی دانشجویی در انگلستان حمایت می کند.

چه یک دانش آموز ، چه والدین یا یک مشاور آموزشی ، تیم مرکز متعهد است تا اطلاعات لازم را جهت تصمیم گیری آگاهانه در اختیار شما قرار دهد.

شما از آن بهره مند خواهید شد

  • یک نامه CAS برای کل دوره مطالعه
  • خدمات پشتیبانی دانشگاهی و دانشجویی در محل
  • دسترسی به امکانات دانشگاه از جمله کتابخانه ، فضاهای مطالعه ، مجموعه های رایانه ای و اتحادیه دانشجویان
  • حمایت از انتقال از مطالعه بنیاد به درجه انتخابی خود
  • راهنمایی و پشتیبانی از محل اقامت
  • سپتامبر و ژانویه مصرف
  • در صورت لزوم آموزش انگلیسی اضافی از طریق واحد آموزش زبان انگلیسی دانشگاه128969_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg Brooke Cagle / Unsplash

شهر لستر

با جمعیتی حدود 450000 نفر ، لستر دهمین شهر بزرگ انگلیس است. این شهر از نظر فرهنگی متنوع است و بسیاری از ملل آن را به نمایش می گذارند. در حقیقت ، یک جاده در لستر رسماً متنوع ترین خیابان انگلستان با 22 ملیت در بین مغازه ها و کافه های آن است!

تاریخچه لستر به 2000 سال می رسد و شامل پادشاه معروف انگلیسی پادشاه ریچارد سوم است که قبر آن 400 سال از بین رفته است تا اینکه در سال 2012 توسط باستان شناسان دانشگاه لستر پیدا شد. شما می توانید از مقبره پادشاه ریچارد در کلیسای جامع لستر بازدید کنید.

مرکز بریتانیا فقط چند مایل در خارج از لستر قرار دارد و این شهر را به مکانی آسان برای دستیابی - و نقطه شروع بسیار خوبی برای کاوش انگلیس یا اروپا تبدیل کرده است.

دو فرودگاه بین المللی در این نزدیکی هست ، فرودگاه بین المللی میدلندز و فرودگاه بیرمنگام و همچنین پیوند مستقیم ریلی / مربی به هر سه فرودگاه لندن: هیترو ، گاتویک و استنستد. قطارهای لستر به لندن با یورواستار که زیر دریا به فرانسه سفر می کند ، وصل می شوند ، بنابراین با یک تغییر قطار ، می توانید با صرف ناهار در پاریس باشید.

مکان ها

لستر

Address
Leicester Global Study Centre,
St George's Tower

LE1 1SW لستر, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید