University of Northampton International College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UNIC کمک دانشجویی بین المللی را ارائه می دهد ، که نمرات کنونی آنها شرایط ورود به دانشگاه را برآورده نمی کند و یا دارای مدرک تحصیلی هستند که در داخل دانشگاه به رسمیت شناخته نمی شوند.

ما با تهیه تابلوی دانشگاهی به دانشگاه نورتهمپتون ، ارائه برنامه های بنیاد ، سال اول و پیش از کارشناسی ارشد در طیف گسترده ای از موضوعات کمک می کنیم.

دوره های پایه ما پس از اتمام منجر به لیسانس می شود و به مدت 2 ترم می باشد ، در حالی که مقاطع فوق لیسانس فقط برای یک ترم هستند و به یک دوره کارشناسی ارشد منتهی می شوند.

علاوه بر این ، اگر درخواست شما موفقیت آمیز باشد ، شما با یک CAS ترکیبی همراه با ویزا همراه با مدت زمان مطالعه UNIC و UON برای شما صادر می شوند.

درباره UNIC

چی

UNIC کالج دانشکده دانشگاه نورتهمپتون است که Pathways آموزشی گسترده ای را برای طیف گسترده ای از دانشگاه های نورث مپتون ارائه می دهد. UNIC یک تجربه آموزشی هیجان انگیز ، ارزشمند و پویا را در یک محیط فراهم می کند که شما را برای دستیابی به تعالی در مطالعات خود ترغیب می کند.

UNIC بخشی از گروه Navitas جهانی است ، یک ارائه دهنده آموزش بین المللی با دانش و منابع کارمندان در بیش از 120 کالج و دانشگاه در سراسر جهان. در اینجا در UNIC ، ما دقت زیادی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تجربیات شما در دانشگاه نورثمپتون از بالاترین استاندارد برای آماده کردن شما برای شغل آینده خود در یک اقتصاد جهانی است. با انتخاب Pathway UNIC شما آماده دستیابی به موفقیت های تحصیلی و لذت بردن از یک یادگیری فراموش نشدنی خواهید بود.

جایی که

UNIC در دانشگاه دانشگاه نورتهمپتون واقع در خیابان دانشگاه ، نزدیک به مرکز نورتهمپتون و در قلب انگلیس واقع شده است ، تنها با یک ساعت با قطار از مرکز لندن و بیرمنگام می توانید.

UNIC دارای امکانات عالی از جمله مرکز دانشجویی ، مجموعه فن آوری یادگیری و کلاسهای درس است که همه برای آموزش و یادگیری مجهز هستند.

تجربه دانشجویی

UNIC یک تیم اختصاصی خدمات دانشجویی مستقر در کالج دارد. علاوه بر برخورد با هرگونه سؤال یا سؤالی که ممکن است برای شما وجود داشته باشد ، آنها همچنین رویدادهای منظم اجتماعی مانند شبهای فیلم ، مسابقات فوتبال و مسابقه را برگزار می کنند. شما به عنوان یک دانشجوی UNIC ، شما به کلیه برنامه ها و امکانات دانشگاه نورتهمپتون نیز دسترسی کامل دارید. اتحادیه دانشجویان دانشگاه نورثمپتون یکی از تنها سه اتحادیه در کشور است که کلیه باشگاه ها ، ورزش ها و جوامع را برای عضویت در همه دانشجویان آزاد می کند.

از کی می توانم شروع کنم

UNIC سه بار در سال - ژانویه ، مه یا سپتامبر - دارد.

که

دانشگاه نورتهمپتون 15000 دانشجو دارد و 1000 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور جهان دارند. UNIC به تنهایی دانش آموزان بیش از 30 کشور مختلف را در سال گذشته ثبت نام کرده است.

چرا

  1. مکان - فقط یک ساعت از مرکز لندن با قطار و نزدیک به شهرهای آکسفورد ، کمبریج و بیرمنگام ، Northampton مکان مناسبی برای زندگی ، مطالعه و کاوش است.
  2. برتری - دانشگاه نورتهمپتون در چارچوب آموزش و تعالی دولت (طلا) "طلا" دریافت کرد.
  3. انعطاف پذیری - UNIC Pathways به بیش از 90 برنامه مختلف دانشگاهی در دانشگاه نورثامپتون ارائه می دهد ، بدین معنی که می توانید Pathway که برای شما مناسب است انتخاب کنید.

مکان ها

نورثمپتون

Address
Saint Georges Avenue
NN2 6JD نورثمپتون, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

Graduate Pathway
Undergraduate Pathway
سال آماده سازی