University of Southampton International Summer School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تابستان خود را بخشی از یک دانشگاه جهانی می کنید!

هنگامی که شما به مدرسه تابستانی بین المللی سال 2019 ملحق می شوید، مکان خود را برای تبدیل شدن به بخشی از یک مرکز بین المللی شناخته شده برای تحقیق، سرمایه گذاری و یادگیری در سطح جهانی می گیرید. در طول چهار هفته، 15 ژوئیه تا 9 اوت 2019، شما با بسیاری از دانشجویان و کارکنان دانشگاه ایالتی ساوتهمپتون که یکی از 100 دانشگاه برتر جهان است، دیدار خواهید داشت.

مخلوط کردن با دانشجویان و کارکنان از سراسر جهان در کلاس، همانطور که شما بیشتر از امکانات دانشگاهی مدرن خود استفاده می کنید یا در حالی که در سالن راحتی خود در محل اقامت راحت هستید، دوستان خود را به دست آورید و تجربیات خود را به دست آورید که منحصر به فرد هستند .

شما انگلستان و فرهنگ و میراث آن را بررسی خواهید کرد - هر دو از طریق مطالعه هیجان انگیز در کلاس و در جاده ها در بسیاری از سفرها و گشت و گذار.

شما خاطرات خوبی از تجربه فرهنگی ریشه در سنت سنت یکی از دانشگاه های برتر انگلستان خواهید داشت.

"من از فضای آرامش، شیوه زندگی و مردم بریتانیا لذت بردم"، یاسمن - دانش آموز تابستانی پیشین128674_naassom-azevedo-Q_Sei-TqSlc-unsplash.jpg

اطلاعات محلی

ساوتهمپتون بزرگترین شهرستان در شهرستان تشریفاتی همپشایر در ساحل جنوبی انگلستان است.

ما 75 مایل از لندن هستیم 30 مایل از پورتسموث و 12 مایل از وینچستر. ما فقط چند دقیقه از پارک ملی جنگل جدید که 219 مایل مربع از پارک های زیبا و جنگل است. بسیاری از جنوب غربی هامپیشایر، حومه زیبایی است که به جنوب شرقی ویلتشایر و به سمت شرق دورست گسترش می یابد. ما نیز بسیار نزدیک به استونگهج، یکی از شگفتی های جهان و مشهور ترین آثار تاریخی در اروپا است.

ساوتهمپتون جمعیت حدود 220،000 است و یکی از بزرگترین مناطق سبز و دلپذیر شهری انگلیس است. ساوتهمپتون فرودگاه خود را و راه آهن سریع به لندن و بقیه انگلستان است. در ساحل جنوبی واقع شده است ما خانه کارناوال بریتانیا و بزرگترین کشتی های کروز در جهان از ما به طور منظم بازدید ما.

ساوتهمپتون همچنین خانه باشگاه فوتبال ساوتهمپتون است که در لیگ برتر و The Ageas Bowl، خانه کریکت باشگاه شهرستان همپشایر رقابت می کند.

مرکز خرید West Quay در قلب شهر ساوتهمپتون واقع شده است. این مساحت 800000 فوت مربع مساحت فضای خرده فروشی است که شامل 150 فروشگاه از جمله جان لوئیس، مارکس و اسپنسر، اپل و هولستر است.

مکان ها

ساوتهمپتون

Address
University of Southampton
University Road
Southampton
SO17 1BJ
United Kingdom

ساوتهمپتون, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

دوره های تابستانی