West London English School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

wles

غرب لندن مدرسه انگلیسی یک مدرسه زبان خصوصی با یک اعتبار برای استانداردهای عالی آموزش و ارائه می دهد یک محیط به دوستان و لذت بردن از شهرستان پر جنب و جوش از لندن.

مدرسه در ایلینگ برادوی واقع، در کنار استودیو ایلینگ تاریخی است که برای تعدادی از فیلم های کلاسیک از سال 1930s مسئول بوده است و در نسخه های اخیر از قبیل: ناتینگ هیل '،' شان میمیرد »و« من آن را یک سال'.

مدرسه نزدیک به بسیاری از مغازه ها، کافه ها و چندین پارک است. این تنها یک پیاده روی کوتاه به ایستگاه مترو، از جایی که شما می توانید از مناظر از مرکز لندن در تنها 30 دقیقه برسد. این یک مکان آرام و خوش آمد گویی برای دانش آموزان است اما هنوز هم به اندازه کافی نزدیک هیجان لندن را ارائه کرده است.

دوره های زبان انگلیسی توسط شورای بریتانیا و ما در حال حاضر ارائه عمومی انگلیسی، انگلیسی کمبریج آمادگی آزمون، آمادگی آزمون IELTS علمی، مکالمه، زبان انگلیسی برای حرفه ای ها، کسب و کار انگلیسی و انگلیسی تابستان دوره و همچنین درس خصوصی زبان انگلیسی و تاریخ و برنامه.

بازخورد دانش آموز تایید می کند که فراگیران رضایت واقعی و لذت بردن از مطالعات خود را با WLES و به دست آوردن آموزشی، فرهنگی و اجتماعی از تجربه. تیم آموزش اختصاص داده شده ما بهترین خود را برای کمک به شما در جاه طلبی های خود را متوجه انجام دهد.

WLES یک محیط گرم و دوستانه برای مطالعات خود را فراهم می کند. کارکنان مشتاق و اختصاص داده شده ما به طور فعال دانش آموزان از طول زمان خود را با مدرسه، ارائه کمک با نیازهای عملی، از جمله زندگی، بودجه، سلامت، اجتماعی و مسائل شخصی.

wles

چرا ما را انتخاب کنید؟

با کلاس محدود به حداکثر 12 دانشجو، ما قادر به ارائه سرویس های شخصی و ارائه ارزش فراوانی که در آن معلمان می توانند از دانش آموزان مورد توجه آنها نیاز برای رسیدن به اهداف خود را.

در اینجا در مدرسه ما باید برخی از معلمان انگلیسی حمایت ترین و آگاه در انگلستان، که همه آنها به طور کامل واجد شرایط و دارای سالها سابقه تدریس. معلمان ما افتخار در دوره های خود و همیشه کلاس به نیازها و ترجیحات از دانش آموزان وفق دهند برای اطمینان از آنها می توانند یاد بگیرند و بهبود سرعت.

چه مجموعه مدرسه انگلیسی در غرب لندن جدا از دیگر مدارس انگلیسی در لندن کارکنان ما است. همه از اعضای هیات ما دوستانه، مفید و نزدیک هستند. آنها می توانند شما را با بسیاری از جنبه های مطالعات خود را کمک کند، از باز کردن حساب بانکی، پیدا کردن جایی برای زندگی، انتخاب دوره مناسب، اقدام برای ویزا و یا هر گونه مسائل دیگر دانش آموزان ما ممکن است در طول مطالعات خود را در لندن روبرو هستند.

در غرب لندن مدرسه انگلیسی ما اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان ما به یک تجربه بزرگ در طول زمان خود را در لندن و دانش آموزان ما را قادر به یادگیری، لذت بردن و رسیدن به بهترین حالت خود. ما ارائه به دانش آموزان انحصار و استانداردهای بالایی از آموزش ارائه خدمات عالی و ارزش برای پول، و به همین دلیل توصیه می کنیم شما را انتخاب نمایید غرب لندن مدرسه زبان انگلیسی.

wles

زندگی دانشجویی

برای بسیاری از دانشجویان ما سفر خود به لندن برای تحصیل در مدرسه زبان نشان دهنده یک تغییر عمده ای از شیوه زندگی است. این مهم و حیاتی است بنابراین که مدرسه زبان ارائه می دهد کمک متخصص و راهنمایی در مورد تمام جنبه های زندگی دانشجویی.

حتی قبل از دانشجویان خارج از کشور ما به انگلستان وارد تیم ما در حال کار سخت از طرف آنها به اطمینان حاصل شود که همه می رود و در هنگام ورود خود در انگلستان است.

تیم خوبی آگاه است که موفقیت تحصیلی دانش آموزان در مدرسه زبان اغلب در راحتی خود را در محیط اطراف خود و توانایی خود را برای غلبه بر هر گونه مشکلاتی که ممکن است باید بستگی دارد.

قدرت و موفقیت لندن می آید از تنوع آن و ترکیب منحصر به فرد از فرهنگ. این شهرستان همواره در حال تغییر - حفظ حس سنت در حالی که همچنین پذیرش موقعیت جدید.

زندگی دانشجویی در لندن است فقط در مورد مطالعه خود را - آن را در مورد دوستان شما را و زمانی که شما صرف کاوش یکی از شهرستانها جذاب ترین در جهان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی » از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

البته انگلیسی عمومی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 48  زمان ثبت نام باز است بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

کلاس های عمومی زبان انگلیسی ما طراحی شده اند برای کمک به شما توانایی شما برای استفاده و درک زبان انگلیسی را بهبود بخشد. این کلاس ها ترکیب صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن؛ و آنها نیز شما را به توسعه دستور زبان و واژگان خود را کمک خواهد کرد. [+]

ما انگلیسی عمومی کلاس های طراحی شده برای کمک به شما توانایی شما برای استفاده و درک زبان انگلیسی را بهبود بخشد. این کلاس ها ترکیب صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن؛ و آنها نیز شما را به توسعه دستور زبان و واژگان خود را کمک خواهد کرد.

هر دوره در coursebook مختلف، که با هر مدت، و همچنین شامل یک خواننده ی مبتدی، مناسب برای سطح خود را بر اساس. آنها پوشش طیف گسترده ای از موضوعات از جمله: تعطیلات، مواد غذایی و نوشیدنی، ورزش، فرهنگ، شغل، حمل و نقل، و سرگرمی. ما با ارائه مواد خاص رایگان، بسته به طول دوره خود را.... [-]


دوره آمادگی آزمون IELTS

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 48  زمان ثبت نام باز است بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

دوره ی آمادگی آیلتس ما شما را به بخش های مختلف آزمون معرفی و شما در روش شما نیاز به رسیدن به پتانسیل کامل خود را. این روشها عبارتند از: یادداشت برداری در سخنرانی؛ دستکاری و اسکن متون دانشگاهی با سرعت بالا؛ نوشتن گزارش های علمی و مقالات؛ صحبت با تسلط و اعتماد به نفس؛ و گسترش فرهنگ لغت علمی خود را. پیشنهاد ما هر دو تمام وقت فشرده دوره های IELTS و دوره های پاره وقت دیگر. [+]

علمی IELTS آزمون بین المللی به رسمیت شناخته شده است که به عنوان یک نیاز برای ورود به تحصیل در دانشگاه در انگلستان استفاده می شود. همچنین اغلب برای کاربردهای ویزا و جلب افراد به زمینه خاص از مطالعه مانند پزشکی مورد نیاز است. هنگامی که شما را یک آزمون IELTS، نتیجه خود را به یک در قالب یک گروه به ثمر رساند از 1 تا 9 باشد. هنگامی که با شما تماس دانشگاه، آنها را به شما باند شما نیاز به رسیدن به ثبت نام در دوره های خود را بگویید.... [-]


کسب و کار انگلیسی

Campus تمام وقت 4 - 12  August 2019 بریتانیا London

ما کلاس کسب و کار انگلیسی طراحی شده است برای کمک به شما مهارت ها و اعتماد به نفس شما نیاز به برقراری ارتباط موثر تر در محل کار به دست آورید. [+]

ما کسب و کار انگلیسی کلاس های طراحی شده برای کمک به شما مهارت ها و اعتماد به نفس شما نیاز به برقراری ارتباط موثر تر در محل کار به دست آورید.

هر دوره در مناسب coursebook برای رسیدن به سطح خود را بر اساس. معلمان درس نیز پایه اطراف نیازهای گروه و مواد از منابع معتبر مانند مجلات، روزنامه ها، فیلم ها و پادکست استفاده کنند. ما با ارائه مواد خاص رایگان، بسته به طول دوره خود را.

دوره های ما با استفاده از یک روش ارتباطی، به این معنی است تمرکز قوی بر روی صحبت کردن و گوش دادن مهارت وجود دارد. آنها طراحی شده اند برای کمک به شما خود را بیان روان تر و با اطمینان در هنگام برقراری ارتباط با مشتریان و همکاران در سطوح مختلف و در شرایط کار های مختلف است.... [-]


دوره های تابستانی

دوره تابستان انگلیسی

Campus تمام وقت August 2019 بریتانیا London

ما دوره های زبان انگلیسی تابستان راه عالی برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را در حالی که کاوش همه که لندن را ارائه این تابستان است. ما دو بسته های موجود برای دانش آموزانی که می خواهم به کشف و تجربه لندن، پایتخت انگلستان و یکی از بزرگترین شهرستانها در جهان است. [+]

ما دوره های زبان انگلیسی تابستان راه بسیار خوبی برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را در حالی که کاوش همه که لندن را ارائه این تابستان است. ما دو بسته های موجود برای دانش آموزانی که می خواهم به کشف و تجربه لندن، پایتخت انگلستان و یکی از بزرگترین شهرستانها در جهان است.

زبان انگلیسی دوره تابستان (گزینه الف) عمومی انگلیسی تمام وقت - 4 هفته اسکان با بستر خانواده میزبان و صبحانه تک نفره اتاق دو / (تک سرنشینان) برنامه اجتماعی حداقل 4 حوادث 4 تور متحده Kindom فرودگاه انتخاب کنید تا از هیترو یا گاتویک * ... [-]

تماس
آدرس محل سکونت
Shaftesbury House,
49 – 51 Uxbridge Road, Ealing

London, England, W5 5SA GB
رسانه های اجتماعی