West London English School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

wles

غرب لندن مدرسه انگلیسی یک مدرسه زبان خصوصی با یک اعتبار برای استانداردهای عالی آموزش و ارائه می دهد یک محیط به دوستان و لذت بردن از شهرستان پر جنب و جوش از لندن.

مدرسه در ایلینگ برادوی واقع، در کنار استودیو ایلینگ تاریخی است که برای تعدادی از فیلم های کلاسیک از سال 1930s مسئول بوده است و در نسخه های اخیر از قبیل: ناتینگ هیل '،' شان میمیرد »و« من آن را یک سال'.

مدرسه نزدیک به بسیاری از مغازه ها، کافه ها و چندین پارک است. این تنها یک پیاده روی کوتاه به ایستگاه مترو، از جایی که شما می توانید از مناظر از مرکز لندن در تنها 30 دقیقه برسد. این یک مکان آرام و خوش آمد گویی برای دانش آموزان است اما هنوز هم به اندازه کافی نزدیک هیجان لندن را ارائه کرده است.

دوره های زبان انگلیسی توسط شورای بریتانیا و ما در حال حاضر ارائه عمومی انگلیسی، انگلیسی کمبریج آمادگی آزمون، آمادگی آزمون IELTS علمی، مکالمه، زبان انگلیسی برای حرفه ای ها، کسب و کار انگلیسی و انگلیسی تابستان دوره و همچنین درس خصوصی زبان انگلیسی و تاریخ و برنامه.

بازخورد دانش آموز تایید می کند که فراگیران رضایت واقعی و لذت بردن از مطالعات خود را با WLES و به دست آوردن آموزشی، فرهنگی و اجتماعی از تجربه. تیم آموزش اختصاص داده شده ما بهترین خود را برای کمک به شما در جاه طلبی های خود را متوجه انجام دهد.

WLES یک محیط گرم و دوستانه برای مطالعات خود را فراهم می کند. کارکنان مشتاق و اختصاص داده شده ما به طور فعال دانش آموزان از طول زمان خود را با مدرسه، ارائه کمک با نیازهای عملی، از جمله زندگی، بودجه، سلامت، اجتماعی و مسائل شخصی.

wles

چرا ما را انتخاب کنید؟

با کلاس محدود به حداکثر 12 دانشجو، ما قادر به ارائه سرویس های شخصی و ارائه ارزش فراوانی که در آن معلمان می توانند از دانش آموزان مورد توجه آنها نیاز برای رسیدن به اهداف خود را.

در اینجا در مدرسه ما باید برخی از معلمان انگلیسی حمایت ترین و آگاه در انگلستان، که همه آنها به طور کامل واجد شرایط و دارای سالها سابقه تدریس. معلمان ما افتخار در دوره های خود و همیشه کلاس به نیازها و ترجیحات از دانش آموزان وفق دهند برای اطمینان از آنها می توانند یاد بگیرند و بهبود سرعت.

چه مجموعه مدرسه انگلیسی در غرب لندن جدا از دیگر مدارس انگلیسی در لندن کارکنان ما است. همه از اعضای هیات ما دوستانه، مفید و نزدیک هستند. آنها می توانند شما را با بسیاری از جنبه های مطالعات خود را کمک کند، از باز کردن حساب بانکی، پیدا کردن جایی برای زندگی، انتخاب دوره مناسب، اقدام برای ویزا و یا هر گونه مسائل دیگر دانش آموزان ما ممکن است در طول مطالعات خود را در لندن روبرو هستند.

در غرب لندن مدرسه انگلیسی ما اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان ما به یک تجربه بزرگ در طول زمان خود را در لندن و دانش آموزان ما را قادر به یادگیری، لذت بردن و رسیدن به بهترین حالت خود. ما ارائه به دانش آموزان انحصار و استانداردهای بالایی از آموزش ارائه خدمات عالی و ارزش برای پول، و به همین دلیل توصیه می کنیم شما را انتخاب نمایید غرب لندن مدرسه زبان انگلیسی.

wles

زندگی دانشجویی

برای بسیاری از دانشجویان ما سفر خود به لندن برای تحصیل در مدرسه زبان نشان دهنده یک تغییر عمده ای از شیوه زندگی است. این مهم و حیاتی است بنابراین که مدرسه زبان ارائه می دهد کمک متخصص و راهنمایی در مورد تمام جنبه های زندگی دانشجویی.

حتی قبل از دانشجویان خارج از کشور ما به انگلستان وارد تیم ما در حال کار سخت از طرف آنها به اطمینان حاصل شود که همه می رود و در هنگام ورود خود در انگلستان است.

تیم خوبی آگاه است که موفقیت تحصیلی دانش آموزان در مدرسه زبان اغلب در راحتی خود را در محیط اطراف خود و توانایی خود را برای غلبه بر هر گونه مشکلاتی که ممکن است باید بستگی دارد.

قدرت و موفقیت لندن می آید از تنوع آن و ترکیب منحصر به فرد از فرهنگ. این شهرستان همواره در حال تغییر - حفظ حس سنت در حالی که همچنین پذیرش موقعیت جدید.

زندگی دانشجویی در لندن است فقط در مورد مطالعه خود را - آن را در مورد دوستان شما را و زمانی که شما صرف کاوش یکی از شهرستانها جذاب ترین در جهان است.

مکان ها

لندن

Address
Shaftesbury House, 49 – 51 Uxbridge Road, Ealing
W5 5SA لندن, انگلستان, بریتانیا