Waltham International College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چشم انداز

برای بهبود و توسعه زندگی مردم در سراسر جامعه و از فرهنگ های مختلف از طریق ارائه آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای مقرون به صرفه و قابل دسترس در یک محیط فراگیر.

مأموریت

برای شناختن به عنوان ارائه دهنده آموزش با کیفیت بالا، با موفقیت عالی در مقایسه با مرجع ملی و سایر موسسات مشابه، و تلاش برای:

  • ارائه آموزش های ترکیبی برای تحصیلات عالی و عالی تر
  • گستره آموزش عالی را گسترش دهید
  • به طور مداوم فرایندهای تضمین کیفیت را بهبود بخشد و استانداردهای علمی را در راستای چارچوب های بازرسی و بازبینی سازمان و ارائه انتظارات سازمان ها حفظ کند
  • فعالانه کشف و توسعه آموزش الکترونیکی، تعاملی و یادگیری و ارزیابی استراتژی های مرتبط و منابع است که سوق دادن سواد دیجیتال و بهبود و یا افزایش تجربه دانش آموزان.
  • برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده اصلی برای آژانس کمک مالی مهارت (SFA) برای ارائه وام پیشرفته آموزش گیرنده.

چرا WIC

Waltham International College در سال 2010 تأسیس شد، جایگزین برنامه های تحصیلات عالی و عالی تر در برکینگ، شرق لندن است. در آوریل 2015، WIC محل خود را تغییر داد و از بیرمنگام به Barking، Essex نقل مکان کرد. WIC در حال حاضر در 7th Floor، Crown House، Linton Road، Barking Essex IG11 8HG

این کالج طیف گسترده ای از برنامه های از سطح ورود به سطح 7 در مدیریت کسب و کار، بهداشت و مراقبت های اجتماعی، مراقبت از کودکان و زیبایی ارائه می دهد. این کالج همچنین برنامه های کامل مالی (تحت پوشش بودجه آموزش بزرگسالان) و برنامه های کارآموزی را ارائه می دهد. ما استعدادهای یادگیرندگان ما را با چشم اندازها و آرمان های شخصی خود درمی یابیم تا آنها را در تبدیل شدن به نویسندگان موفقیت های خود حمایت کنیم.

کالج متعهد به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت بالا برای تمام دانش آموزان خود است، صرف نظر از زمینه با استفاده از روش های ابتکاری آموزش و یادگیری برای تجهیز آنها به مهارت های لازم برای دستیابی به یک اقتصاد جهانی مدرن.

مکان ما

Waltham International College در قلب Barking واقع شده است. Barking یک شهر حومه در انگلستان است و بخشی از لندن Borough of London Barking و Dagenham است. این فاصله 8.8 مایل (14.2 کیلومتری) شرق Charing Cross و یکی از 35 مرکز عمده در طرح لندن است. از لحاظ تاریخی، اسکان ماهیگیری و زراعتی در ایالت اسکس بود و یک والیت باستانی تشکیل شد. تاریخ اقتصادی آن با تغییر در بازار باغبانی و توسعه صنعتی به سمت جنوب مجاور رودخانه تیمز مشخص می شود. به عنوان بخشی از رشد حومه شهر لندن در قرن بیستم، بارکن به طور قابل ملاحظه ای در جمعیت گسترش یافت و به طور عمده به دلیل توسعه املاک شورای شهرستان لندن در Becontree در دهه 1920 و در سال 1931 به شهرداری شهرداری تبدیل شد و بخشی از لندن بزرگ در سال 1965.

Waltham International College در خانه کورن در طبقه هفتم واقع شده و از طریق Underground، Overground، شبکه ریلی C2C و طیف وسیعی از اتوبوس ها دسترسی پیدا می کند. کالج در یک دقیقه پیاده روی از زیرزمینی Barking، زمین و اتوبوس ایستاده است. ایستگاه پارک در منطقه، Hammersmith و C2C خط خدمات مکرر و سریع از مرکز لندن و از مناطق در شرق Barking وجود دارد.

کالج با بسیاری از مسیرهای اتوبوس که از طریق ایلفورد عبور می کند، به مناطق اطراف لندن نزدیک است. ایستگاه های اتوبوس نزدیک کالج هستند. به طور خاص، خدمات مفید 287،366، EL1، 169، و 238 وجود دارد.

مکان ها

پارس کردن

Address
پارس کردن, انگلستان, بریتانیا