d'Overbroeck's

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به مدرسه بین المللی d'Overbroeck's در آکسفورد خوش آمدید

d'Overbroeck's شما را به مدرسه مانند هیچ کس دیگر استقبال می کند. در مدرسه ما ، این شانس را خواهید داشت که علایق خود را مورد سؤال ، تحقیق ، ایجاد و توسعه قرار دهید. آمدن به تحصیل در انگلستان یک چالش هیجان انگیز است ، و ما به شما کمک خواهیم کرد تا اولین گام های شما را تا حد ممکن موفق و خوشحال کنید. d'Overbroeck یکی از 100 مدرسه برتر مستقل در انگلستان است.

از 40 سال پیش شروع به کار کرد ، d'Overbroeck's خود را به عنوان یکی از بهترین مدارس انگلستان تأسیس کرد. ما از الهام بخشیدن به دانش آموزان و یادگیری لذت بخش هستیم - در عین حال شما را برای فرم ششم d'Overbroeck یا سایر مدارس خصوصی برجسته و دانشگاه های برتر انگلیس و بین المللی آماده می کنیم.

در 'd'Overbroeck's' ، شما می توانید برای موفقیت در حرفه آینده خود ، تسلط به زبان ، مهارت های دانشگاهی و مدارک تحصیلی را بدست آورید. ما معتقدیم که بدون داشتن تشریفات غیرضروری می توان به تعالی دانشگاهی دست یافت. در اینجا ، می توانید خودتان باشید ، نقاط قوت خود را کشف کرده و افق خود را گسترش دهید. با راهنمایی ما ، سخت کوشی و عزم شما هزینه خواهد شد.

این زندگی را در حالی که در یکی از زیباترین مراکز یادگیری جهان - شهر تاریخی آکسفورد - زندگی می کنید انجام می دهید. و چه شما تصمیم بگیرید که با ما سوار شوید یا با یکی از خانواده های میزبان ما زندگی کنید ، وقت شما در اینجا پر از خنده و الهام خواهد بود. ما امیدواریم که شما به ما مراجعه کنید و درباره بخشی از جامعه ویژه ما بیشتر بدانید. اگر گزینه d'Overbroeck را انتخاب کنید ، ما معتقدیم که وقت خود را با ما هم لذت بخش و هم بسیار با ارزش خواهید یافت.

تد مک گرات

رئیس دانشکده بین المللی d'Overbroeck

126436_ssasaeew.jpg

چرا مدرسه بین المللی d'Overbroeck را انتخاب می کنید؟

برای دانشجویان بین المللی ، d'Overbroeck مسیر منحصر به فردی برای موفقیت در مطالعات و مشاغل آینده خود فراهم می کند.

در اینجا به چند دلیل اشاره میکنیم:

پل عالی

d'Overbroeck's یک پل عالی برای سایر مدارس برجسته در انگلیس است که شما را در مسیر یک دانشگاه برتر و حرفه ای پاداش قرار می دهد.

مکان زیبا

موقعیت مکانی ما در آکسفورد به این معنی است که شما در یکی از مناطق مطلوب و جالب انگلستان - با نزدیکی به لندن - زندگی خواهید کرد.

کلاس های کوچک

کلاس ها حداکثر 11 دانش آموز دارند. این به شما امکان می دهد سؤال بپرسید و درک عمیق تری از مطالب کسب کنید.

تدریس برجسته

آموزش در d'Overbroeck's برجسته ، شامل تفکر انتقادی ، رویکردهای چند رشته ای ، مهارت های خلاقانه و آگاهی از زمینه های جهانی است. بسیاری از معلمان خودشان در خارج از کشور تحصیل کرده اند.

انگلیسی بهبود یافته

دانش آموزان از طریق مطالعات خود زبان انگلیسی دانشگاهی خود را بهبود می بخشند و همچنین مهارتهای مهمی در مطالعه کسب می کنند که این امر باعث می شود آنها در ادامه تحصیل خود موفق باشند.

نتایج عالی IGCSE

d'Overbroeck's به خاطر نتایج عالی IGCSE مشهور است - به این معنی که هنگام ترک مدرسه ، طیف گسترده ای از گزینه ها را خواهید داشت.

محیط راحت یادگیری

مدرسه بین المللی جداگانه ما بدان معنی است که شما در همان مرحله در کنار دانش آموزان یاد می گیرید ، اعتماد به نفس خود را به دست می آورید و بدون نگرانی از ترس اشتباهات ، ایده های خود را به اشتراک می گذارید.

یک تجربه کامل انگلیس

دانشجویان بین المللی در d'Overbroeck فرصت دارند تا با دانشجویان انگلیسی - از طریق تفریحات تفریحی ، کلوپ ها و ورزشها - در هم آمیخته شوند.

تجربه یک عمر

برای دانش آموزانی که می خواهند برای اتمام دوره پیش دانشگاهی خود به خانه برگردند ، مدرسه بین المللی یک تجربه عالی کوتاه مدت آکادمیک و فرهنگی است.

زندگی در آکسفورد

در آکسفورد زندگی کنید و تحصیل کنید - شهری زیبا و تاریخی که دارای سنگرهای رویایی است.

d'Overbroeck این فرصت را به شما می دهد تا در یکی از مشهورترین مراکز یادگیری جهان تحصیل کنید.

آکسفورد خانه یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان است و به دلیل معماری نفس گیر و با الهام از کلاس شناخته شده است. دانشکده های دانشگاه آکسفورد از اوایل قرن سیزدهم قدمت دارند - و هرکدام زیبایی معماری متمایز ، گنجینه های هنری و جو خود را دارند.

زندگی در آکسفورد یک تجربه هیجان انگیز است و ما به شما کمک می کنیم تا حد امکان از شهر لذت ببرید. به عنوان یک دانش آموز d'Overbroeck ، می توانید کتابفروشی ها ، گالری ها ، موزه ها و فرهنگ کافه آکسفورد را مرور کنید - یا با ما همراه باشید و کنار رودخانه Cherwell شناور شوید.

ما شما را تشویق می کنیم تا از ما دیدن کنید و شهر را ببینید. ما اطمینان داریم که وقت خود را در اینجا دوست خواهید داشت!126433_DOverbroecksMarch2018-73.jpg

آمار سریع

 • بسیاری از 38 دانشکده آکسفورد در دوران قرون وسطی تأسیس شده اند.
 • متیو آرنولد بخاطر معماری ساختمانهای دانشگاه مشهور جهان ، آکسفورد را "شهر روبروهای رویایی" نامید.
 • دانشگاه آکسفورد نزدیک به 30 نخست وزیر انگلیس و همچنین نویسندگان برجسته ای چون CS لوئیس و JRR تولکین را آموزش داده است.

تحصیلات در d'Overbroeck

دروس در d'Overbroeck's دوستانه ، کنجکاوی ، مشترک - و به طور خاص برای شما طراحی شده است.

رویکرد ما به آموزش و پرورش به طور خاص متناسب با نیاز دانشجویان بین المللی است. ما شما را تشویق می کنیم نقاط قوت خود را کشف کنید ، افق های خود را گسترش دهید و تعالی دانشگاهی بسازید. شما می توانید مهارت های کلیدی مانند کار در تیم ها با افرادی از سراسر جهان و نحوه تفکر انتقادی تر را یاد بگیرید. شما به عقاید خود اعتماد خواهید کرد و نظرات خود را ابراز خواهید کرد.

آمادگی برای مطالعه آینده

در d'Overbroeck برای امتحانات شناخته شده بین المللی با عنوان IGCSEs تحصیل خواهید کرد. این مدارک تحصیلی بسیار مهم در انگلستان و خارج از کشور هستند و توسط دانش آموزان بسیاری از مدارس مستقل برجسته گرفته می شوند.

دوره های ما شما را برای تحصیل در یک سطح یا سطح کارشناسی بین المللی در فرم ششم - یا در d'Overbroeck یا یکی دیگر از مدارس برتر انگلیس ، آماده می کند.

سطح

سطح سطح مدارک تحصیلی مبتنی بر موضوع است که منجر به تحصیلات دانشگاهی یا بالاتر می شود. به طور معمول می توانید در یک دوره دو ساله سه یا چند موضوع سطح A را مطالعه کنید ، با انجام یک سری امتحانات در انتها برای تعیین نمرات خود.

بیشتر دوره های دانشگاهی به سه درجه A در مقاطع مشخص و ترکیب های خاص A سطح نیاز دارند.

دیپلم بین المللی

International Baccalaureate (IB) یک مدرک بین المللی است که هدف آن توسعه جوانان با دانش و تحقیق است.

دانشجویان شش موضوع را مطالعه می کنند و باید ترکیبی از موضوعات از جمله ریاضی ، علوم ، انسانی و یک زبان را مطالعه کنند.

رویکرد ما درگیر است

کلاس های کوچک (حداکثر 11)

گروه های یادگیری کوچک به این معناست که هر دانش آموز می تواند در بحث ها شرکت کند.

بحث و بازخورد

شما فرصتی برای بحث در مورد کار خود با معلمان نزدیک به در داخل و خارج از درس خواهید گرفت

یادگیری مشارکتی

این بدان معناست که اغلب از شما خواسته می شود تا برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و رویکردها به صورت جفت یا گروه های کوچک کار کنند.

یادگیری فعال

ما فکر می کنیم بهترین راه برای یادگیری بکارگیری دانش خود است - از طریق حل مسئله و همچنین سایر فعالیتهای عملی که یادگیری را زنده می کند.

آزادی برای پرسیدن سؤال و کشف ایده ها

از آنجا که همه دانشجوی بین المللی هستند ، می توانید بدون ترس از ضرر ، به عضویت آن بپردازید.

غیررسمی

ما از یک مدرسه سنتی آرامش بیشتری داریم. دانش آموزان نیازی به حضور در نمازخانه یا لباس رسمی مدرسه ندارند.

126434_DOverbroecksMarch2018-17.jpg

خارج از کلاس

d'Overbroeck فقط مربوط به درس نیست - ما همچنین طیف وسیعی از سفرهای تحریک آمیز ، فعالیت ها و رویدادهای اجتماعی را در طول سال برگزار می کنیم.

سفرهای اختیاری که مکمل برنامه درسی آکادمیک است ، غالباً برای شب ها و آخر هفته برگزار می شود. این شامل:

 • بازدید از سالنها ، سینماها ، گالری ها یا موزه های آکسفورد
 • کنسرت و تولید مدرسه که می توانید در آنها شرکت کنید
 • بازدید از شهرهای دیگر انگلیس
 • از سخنرانی در دانشگاه آکسفورد بازدید کنید
 • مسابقات ورزشی برابر سایر مدارس
 • یک سفر اسکی
 • سفر مدرسه اروپا
 • یک جشنواره بین المللی هنر

دانشجویان از شرکت در زندگی فرهنگی غنی آکسفورد تشویق می شوند که به شما این امکان را می دهد که از انگلیسی در انواع متن های زندگی واقعی استفاده کنید. از رویدادهای ورزشی گرفته تا جشنواره های ادبی ، همیشه اتفاقاتی رخ می دهد!

سلامتی شما

بهداشت و رفاه دانش آموزان همیشه اولویت اول شماره ما در هر کاری است که انجام می دهیم.

آمدن به یک کشور جدید بسیار مهیج است ، اما می تواند کمی ترسناک باشد. افراد جدید زیادی وجود دارند و روشهای مختلفی برای انجام کارها وجود دارد. با این حال ، d'Overbroeck's یک مکان بسیار دوستانه است ، و ما معتقدیم که شما به سرعت در خانه احساس خواهید کرد.

حل و فصل در d'Overbroeck

از همان ابتدا ، ما به شما کمک می کنیم تا در خانه جدید خود مستقر شوید. رویدادهای اجتماعی وجود دارد که به شما کمک می کند دانش آموزان دیگر را بشناسید. همچنین شما را به یک پزشک ثبت می کنیم و نحوه افتتاح حساب بانکی را به شما نشان می دهیم. همیشه شخصی خواهد بود که از او سؤال کند و در صورت لزوم پشتیبانی کند. رئیس خانه شما در شبانه روزی به شما در برقراری دوستی ، درست غذا خوردن ، خواب خوب ، ورزش کردن و لذت بردن از اوقات فراغت کمک خواهد کرد. یک معاون رئیس که مسئولیت مراقبت از Pastoral را بر عهده دارد ، وجود دارد که می توانید با هرگونه نگرانی با آنها صحبت کنید ، همچنین می توانید با استفاده از Wi-Fi مدرسه با خانواده خود تماس بگیرید.

مراقبت از شما

این مدرسه برای هرگونه مشکل پزشکی ، با یک ماترون و یک اتاق پزشکی که در آن دانش آموزان می توانند مراقبت کنند ، به خوبی آماده است. همه دانشجویان همچنین می توانند در جراحی پزشک محلی در آکسفورد معالجه کنند. در هر صورت نادر بیماری جدی ، آکسفورد برخی از بهترین بیمارستان های جهان را دارد.

ارتباطات

صحبت با یکدیگر بخش مهمی از زندگی در d'Overbroeck است. خواهید فهمید که اطلاعات زیادی در مورد چگونگی انجام کار و پیشرفت شما دریافت می کنید. برقراری ارتباط خوب بین دانش آموزان ، معلمان و کارکنان بدان معنی است که همه می توانند همکاری کنند و می توانند در جهت اهداف خود تلاش کنند.

ما همچنین با 5 گزارش در سال و تماس اضافی از طریق تلفن یا ایمیل ، از والدین یا سرپرست شما مطلع خواهیم شد. والدین همیشه می توانند برای گفتگو در مورد مشکلات ، با رئیس ، رئیس مدرسه بین المللی تماس بگیرند و هر زمان که مایل باشند می توانند به آنجا مراجعه کنند. ما همچنین امیدواریم که آنها بتوانند در برخی از برنامه های مدرسه ما شرکت کنند - و ببینند شما اجرا می کنید یا به رقابت می پردازید!

مکان ها

آکسفورد

Address
333 Banbury Road
OX2 7PL آکسفورد, انگلستان, بریتانیا