توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به HRC آشپزی آکادمی خوش آمدید

School01

مدرسه آشپزی برتر در بلغارستان!

کمیته حقوق بشر ارائه می دهد برنامه آکادمی 2 سال در هنر آشپزی و برنامه 3 ترم در F & B مدیریت، توسعه یافته توسط رهبران آموزشی و صنعت. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی توسط مدرسان بین المللی آشپز تدریس می شود. امکانات ما با دولت از هنر تجهیزات در آزمایشگاه آشپزخانه، تئاتر نسخه ی نمایشی، انبار شراب و استعدادهای تدریس رستوران مجهز شده است.

School02

در طول برنامه مطالعه، دانش آموزان فرصتی برای تجربه بلغارستان، غرب اروپا و ایالات متحده آمریکا همه در یک بار دارند! ما کارآموزی مستلزم پرداخت هزینه در سراسر جهان اتفاق در برخی از بهترین هتل ها و رستوران آماده سازی دانش آموزان برای یک شغل واقعا بین المللی به عنوان یک آشپز.

آموزش و پرورش در HRC آشپزی آکادمی است که توسط کمیسیون تأیید فدراسیون آشپزی آمریکا به عنوان جلسه استانداردهای بین المللی برای آموزش آشپزی دو سال شناخته شده است.

School04

برنامه بورس تحصیلی ما فراهم می کند بورس تحصیلی تا 1.000 یورو در سال و حمایت از مطالعات خود را کمک می کند.

برنامه های کاربردی در طول سال و دانش آموزان از تمام گوشه و کنار جهان ممکن است اعمال شوند پذیرفته شده است. بعدی تاریخ شروع دانشگاهی مارس و سپتامبر 2016 است. ما مشتاقانه منتظر شما دعوت به مدرسه آشپزی ما در صوفیه، بلغارستان، بنابراین شما می توانید تجربه چگونه ما "آموزش با عزت و تعالی".

School03
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

HRC Academy

HRC آشپزی آکادمی 2 ساله برنامه آشپزی درجه یکپارچه ارائه می دهد در یک طراحی مدولار، ایجاد شده توسط سرآشپزها بین المللی و بهترین مربیان با کارآموزی در ایالات متحده آمریکا. ... [+]

HRC آشپزی آکادمی 2 ساله برنامه آشپزی درجه یکپارچه ارائه می دهد در یک طراحی مدولار، ایجاد شده توسط سرآشپزها بین المللی و بهترین مربیان.

کل دست در غوطه وری ما آموزش تبدیل دانش آموزان به یک سطح مهارت حرفه ای در هیچ زمان. شما می توانید یک دستور از هر دو روش ها و تکنیک های آشپزی کلاسیک و معاصر، در یک سری کلاس های منحصر به فرد از دست ایجاد شده توسط HRC توسعه. شما آماده خواهد شد و درک بسیاری از غذاهای جهانی است که درایو صنعت امروز است.... [-]

بلغارستان صوفیه
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
HRC Academy

تبدیل به یک مدیر خلاق و کارآفرین در جهان از محصولات غذایی و آشامیدنی. آماده به اکسل و توسعه مهارت های مدیریتی خود را در مهمان نوازی است. F & B برنامه مدیریت ما شامل 2 ... [+]

تبدیل به یک مدیر خلاق و کارآفرین در جهان از محصولات غذایی و آشامیدنی. آماده به اکسل و توسعه مهارت های مدیریتی خود را در مهمان نوازی است. F & B برنامه مدیریت ما شامل 2 ترم در دانشگاه صوفیه و کارآموزی نهایی پرداخت در ایالات متحده است.

نوآوری روند در محصولات غذایی و آشامیدنی ... در آکادمی HRC، ما دانش آموزان با درک عمیق بین المللی کسب و کار در F & B مدیریت، مدیریت رستوران، دانش آشپزی، مهارت و خلاقیت به طوری که شما قادر به نشان دادن ایده های جدید خود را در یک محیط کسب و کار.... [-]

بلغارستان صوفیه
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی