HRC Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به HRC آشپزی آکادمی خوش آمدید

School01

مدرسه آشپزی برتر در بلغارستان!

کمیته حقوق بشر ارائه می دهد برنامه آکادمی 2 سال در هنر آشپزی و برنامه 3 ترم در F & B مدیریت، توسعه یافته توسط رهبران آموزشی و صنعت. این برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی توسط مدرسان بین المللی آشپز تدریس می شود. امکانات ما با دولت از هنر تجهیزات در آزمایشگاه آشپزخانه، تئاتر نسخه ی نمایشی، انبار شراب و استعدادهای تدریس رستوران مجهز شده است.

School02

در طول برنامه مطالعه، دانش آموزان فرصتی برای تجربه بلغارستان، غرب اروپا و ایالات متحده آمریکا همه در یک بار دارند! ما کارآموزی مستلزم پرداخت هزینه در سراسر جهان اتفاق در برخی از بهترین هتل ها و رستوران آماده سازی دانش آموزان برای یک شغل واقعا بین المللی به عنوان یک آشپز.

آموزش و پرورش در HRC آشپزی آکادمی است که توسط کمیسیون تأیید فدراسیون آشپزی آمریکا به عنوان جلسه استانداردهای بین المللی برای آموزش آشپزی دو سال شناخته شده است.

School04

برنامه بورس تحصیلی ما فراهم می کند بورس تحصیلی تا 1.000 یورو در سال و حمایت از مطالعات خود را کمک می کند.

برنامه های کاربردی در طول سال و دانش آموزان از تمام گوشه و کنار جهان ممکن است اعمال شوند پذیرفته شده است. بعدی تاریخ شروع دانشگاهی مارس و سپتامبر 2016 است. ما مشتاقانه منتظر شما دعوت به مدرسه آشپزی ما در صوفیه، بلغارستان، بنابراین شما می توانید تجربه چگونه ما "آموزش با عزت و تعالی".

School03

مکان ها

صوفیه

Address
9 Petar Beron Street (near NDK),
Sofia 1142,
Bulgaria

1142 صوفیه, استان صوفیه, بلغارستان