توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سلام من من جنیفر هستم

کارآفرین، cheerleader، شبکه ساز و غذا اختصاص داده شده به کمک به جوانان تبدیل شدن به فردی که واقعا می خواهید باشد. من شرکت خودم را تاسیس کردم، Go For it Brussels ، برای ایجاد فرصت برای دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل برای پیشرفت حرفه ای در حالی که از یک بار در طول یک تجربه طول عمر لذت می برند.

در Go For it Brussels ، ما با هم در یک تیم کوچک اما متشکل که با هم تقریبا سی سال تجربه کار با دانش آموزان کار می کنند. ما بر این باوریم که سفر، تجربه فرهنگ های جدید، ملاقات با افراد جدید، تجربیات کلیدی است که می تواند کسی را که شخصیت شماست، بطور فزاینده ای افزایش دهد.

برای من، شش ماه تحصیل در خارج از کشور در فرانسه، بعضی از بهترین زمانهای زندگی من بود. من خیلی سخت کار کردم و به اندازه کافی به اندازه کافی به خواب نرفتم - و همه لباس هایم را سبز کردم چون شستن را جدا نکردم. مادر من خوشحال نبود اما دوستان من ساخته شده، مهارت هایی که من آموخته ام و اعتماد به نفس من در نتیجه نیاز به کشف بسیاری از چیزهای مختلف چیزی است که واقعا با من باقی می ماند، حتی در حال حاضر، سال های بعد، زمانی که روش جداسازی شستشو (عملا) کامل . ما همچنین به کیفیت اعتقاد داریم و در ارائه ارزش شما نمیتوانید جای دیگری را بدست آورید. به همین دلیل ما در پیشرفت حرفه ای ما در برنامه هایمان قرار می دهیم.

ما می خواهیم هر یک از دانش آموزان یک تجربه عمیق تضمین کنند که آیا آنها در یک ترمینال در خارج از کشور قرار می گیرند و یا برای یک هفته سفر می کنند، بنابراین ما در تمام برنامه های ما یک سازنده نمونه سازی ساخته ایم: یک عنصر ارزشمند برای نشان دادن یک کارفرمای آینده.

این به این دلیل است که در عصر WiFi و برنامه های سفر ما اعتقاد داریم که از سفر تنها از یک زمان سرگرم کننده بسیار بیشتر از سفر استفاده می شود.

چه چیزی از ما ساخته شده است

تیم ما صدها نفر از دانش آموزان را در 15 سال گذشته میزبانی کرده است و بیش از 130 مربی و مربی دارد که به آنها کمک می کند که به قهرمانان تبدیل شوند. در اینجا نوعی از مزایای گزارش شده از تجربه آنها است:

  • من یک تجربه فراموش نشدنی داشتم، من این کار را دوباره انجام دادم
  • وقتی که من برای مدرسه فارغ التحصیلی / کار / کارآموزی درخواست کردم، تجربه من در کارآموزی واقعا به این معامله کمک کرد
  • من درمورد خودم آموختهایم، و من به مسیرهای شغلی احتمالی خودم رسیدم
  • من مهارت های زندگی عملی و در مورد خودم را آموختم.


بدون برنامه های کوچک

ما یک رکورد ثابت برای ارائه بهترین کارآموزی و میزبانی بهترین دانشجویان داریم. ما به دانش آموزانمان آموزش می دهیم که چگونه می توانند بهترین باشند، و ما موقعیت های عالی برای آنها را در دفاتر میزبان مذاکره می کنیم. برنده شوید! ما مدرسان مداوم را فراهم می کنیم و دانشجویان را برای ایجاد یک چشم انداز برای حرفه خود به دانشجویان آموزش می دهیم.


درك كردن

ما آن را دریافت می کنیم، گاهی اوقات سخت است دور از خانواده و دوستان برای مدت طولانی و بین کار و تحصیل زندگی می تواند دشوار است. ما آنجا بوده ایم و حساسیت و دلسوزی را برای نگهداری دانش آموزان در ساعت نیاز داریم و به آنها کمک می کنیم از مشکلات


دانش فنی محلی

ما به طور جامع در اروپا مستقر هستیم، جایی که ما سالها فعالیت و شبکه را در آن فعالیت می کنیم. ما می توانیم کارآموزان بزرگی و بازدیدکنندگان سایت را راه اندازی کنیم، زیرا ما تماس ها را برای انجام این کار به خوبی انجام می دهیم. با ما، تبادل فرهنگی به محض شروع گفتگو شروع می شود و شما تشویق خواهید شد تا خود و فرهنگ خود را بازتاب دهید و بینش های ارزشمندی برای ارتباطات بین فرهنگی در هر مرحله کسب کنید.

چرا بروسلز

موسسات اتحادیه اروپا

بروکسل قلب سیاست گذاری اتحادیه اروپا است و سه اصل اصلی سیاست اتحادیه اروپا را در بر می گیرد

امور دولتی

با صدها گروه، شرکت ها و انجمن های فعال در حوزه دفاع و امور اروپا، بروکسل خانه لابی گران بیشتر از واشنگتن است.

تجارت بین الملل

کسب و کار بزرگ و کوچک جمع آوری در اطراف مقر اتحادیه اروپا

مسافرت راحت

چندین روز ارزان برای سفر به همه جا در اروپا، و همچنین قطارها، اتوبوس ها، هر گزینه سفر ممکن است شما مایل باشید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Go For it Brussels

این شانس شما برای رسیدن به این خط بیقراری در رزومه شما است: تجربه! این برنامه شامل پذیرش در کالج Vesalius برای یک برنامه آموزشی کوتاه است که شامل یک دوره کارآموزی در یک ش ... [+]

ما به شما در دسترسی به دنیای حرفه ای کمک می کنیم - در حالی که هنوز دانشجو هستید.

آیا شما مخفیانه مشکوک هستید که به معنای چیزهای بزرگتر هستید، اما نمیتوانید گام بعدی خود را کشف کنید؟ آیا شما متولد به پرواز، بلکه واقعا می خواهید پاهای خود را بر روی زمین؟

یک کارآموزی که نمی خواهید از خانه بیرون بروید

با استفاده از مشخصات و شبکه و شهرت ما یک کارآفرین بزرگ در بروسیا پیدا خواهیم کرد. شما، دوست من، به جایی که سرتان را در برابر دیوار سوق دهید و بدانید چرا پس از درخواست به دوصد سازمان، صدای کریکت را شنیدید، می توانید پیراهن لباس خود را بپوشانید و کیسه خود را بسته بندی کنید. اشتباه نکنید: شما باید سخت کار کنید و احترام دفترتان را کسب کنید - ما نمیتوانیم این کار را برای شما انجام دهیم. اما شما یک مربی و مربی در دسترس دارید تا به شما راهنمایی کند، شما را تشویق کنید و در هر مرحله از راهبرد با شما همکاری کنید.... [-]

بلژیک Brussels
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
1 - 3 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های تابستانی

Go For it Brussels

چرا تابستان خود را برای پیشبرد رزومه خود و تجربه زندگی واقعی در دامنه ای که علاقه دارید استفاده نکنید؟ بروکسل دیزل جهانگردی اروپا است، جای خوبی برای شروع کار حرفه ای بین ... [+]

آیا شما از مرور آگهی های شغلی که نیازمند تجربه هستند خسته شده اید؟ و چطور باید هر چه زودتر تجربه کنید؟

ما می توانیم کمک کنیم

اگر شما یک دانشجوی کارشناسی یا فارغ التحصیل در یک دانشگاه در اتحادیه اروپا یا در نروژ یا سوئیس هستید، این برنامه برای شما است! ما به شما کمک می کنیم تا از آکادمیک به دنیای حرفه ای هموار شوید.

چیزی که به دست می آوری:

قرار دادن کارآموزی در منطقه مورد علاقه خود: پس از مشاوره با شما، برای شما آن را پیدا خواهیم کرد: بدون نیاز به ارسال 100 درخواستمربیگری در زمینه توسعه حرفه ای: از بهینه سازی CV و Cover Let تا مشاوره در پروفایل LinkedIn ما، شما را در یافتن و ارائه نقاط قوت و تعیین ارزش شما می توانید به ارمغان بیاوردجهت گیری و مشاوره محلی، بنابراین شما هرگز در یک جنگل ناآشنا از دست ندهید: شما همیشه یک فرد دوستانه برای برقراری تماس دارید اگر میخواهید کمک یا مشاورهشروع به موقعیت قطب... [-]
بلژیک Brussels
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
2 - 6 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Go For It Brussels helped me change my life and redirect my career

Financial Policy internship