توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با مردم یک سازمان آموزش و پرورش جهانی که هدف آن را جهان با هم از طریق خدمات و موسیقی است. ترکیب منحصر به فرد از مسافرت های بین المللی، آموزش خدمات، توسعه رهبری و هنرهای نمایشی ارائه می دهد دانش آموزان یک تجربه بی نظیر و یک مسیر را به تفاوت در جهان، یک جامعه در یک زمان.

از سال 1965، با مردم جوانان از سراسر جهان یک تجربه منحصر به فرد آموزش های بین المللی بی بدیل شده توسط هر برنامه دیگر را فراهم کرده است. بیش از 22،000 رهبران جوان از 131 کشور در خارج از کشور با با مردم سفر کرده اند و در حال حاضر بخشی از شبکه فارغ التحصیلان جهانی ما است.

ثبت به عنوان یک 501 (ج) (3) نه برای سازمان سود، موسیقی و هنر همواره بخشی جدایی ناپذیر از تجربه دانشجویی ما بوده است. همانطور که جهان تغییر کرده است، به طوری که بیش از حد برنامه های ما. هنگامی که در درجه اول تأثیر جوامع از طریق تولیدات موسیقی ما، در حال حاضر تا با برنامه مردم نیز آدرس نیاز بسیار واقعی برای جوانان از سراسر جهان برای تبدیل شدن به شهروند جهانی، به توسعه قدردانی از تنوع و فرهنگ، و برای کسب ارزش از فعالیت های داوطلبانه به عنوان راه را برای ایجاد یک تاثیر مثبت در جهان است.

امروز، متمایز برنامه یک یا دو ترم ما شرکت کنندگان طول می کشد تا نزدیک به 20 جوامع در حداقل دو قاره های مختلف. 7 روز با خانواده های میزبان زندگی، داوطلبانه با سازمان های غیر انتفاعی و یا مدنی محلی، شرکت در کارگاههای آموزشی، یادگیری در مورد منطقه، و انجام یک حرفه ای نشان می دهد 2 ساعته صحنه را برای اعضای جامعه - در هر جامعه، دانش آموزان 4 صرف .

در هر جامعه ما بازدید، ما به همکاری نزدیک با حامیان مالی و ذی نفعان منتخب برای ایجاد یک تاثیر مثبت پایدار از طریق صدها نفر ساعت کار داوطلبانه انجام شده توسط دانش آموزان ما. اقامت ما کوتاه است، اما تاثیر خود را طولانی مدت است. ما سخت کار برای افزایش آگاهی برای سازمان های غیر انتفاعی و مدنی محلی و الهام بخش اعضای جامعه برای درگیر شدن در جوامع خود و "یافتن صدای خود را" برای ایجاد یک تاثیر مثبت، محلی و جهانی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

سال آماده سازی

Up With People

به دنبال یک برنامه گپ سال؟ می خواهید برای صرف 6 یا 12 ماه سفر به جهان؟ با مردم ارائه شده است یکی از منحصر به فرد ترین تجربه شکاف سال برای جوانان از سراسر جهان برای بیش از ... [+]

به دنبال یک برنامه گپ سال؟ می خواهید برای صرف 6 یا 12 ماه سفر به جهان؟ با مردم ارائه شده است یکی از منحصر به فرد ترین تجربه شکاف سال برای جوانان از سراسر جهان برای بیش از پنج دهه است. تنوع تجارب با با مردم مناسب برای کسی که می خواهد به حداکثر رساندن فرصت گپ سال خود است!

گسست سال است که اغلب به عنوان یک دوره از زمان تعریف شده هنگامی که دانش آموزان به یک استراحت از آموزش و پرورش رسمی برای انجام کاری که رشد شخصی فراهم می کند از طریق مسافرت، خدمات اجتماعی و / یا کارآموزی.... [-]

بلژیک Brussels آمریکا Denver
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 ترم
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی