LaSalle College Istanbul

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چشم انداز ما

مقر اصلی آن در کانادا از سال 1959، لاسال کالج استانبول colleg خصوصیE متشکل از یک تیم بین المللی از حرفه ای اختصاص داده شده به ارائه آموزش کیفیت برای دانش آموزان ما برای رسیدن به پتانسیل کامل خود. متخصص در مد، چشم انداز کالج است برای قرار دادن استانبول را بر روی نقشه از شهرستانها مد در جهان است. توسط پرورش نوآوری و طراحی کالیبر بالا، فارغ التحصیلان ما ادامه برای به دست آوردن شهرت بین المللی. هنگامی که برای اولین بار از کالج در سال 1993 افتتاح شد، ما نیاز به توسعه صنعت مد محلی یک فرصت عالی برای آموزش دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به رسمیت شناخته شده و دیدم طراحان در سطح جهانی قادر به ساختن علامت خود را در سطح بین المللی و همچنین محرک صنعت مد در ترکیه است. امروز، برنامه های مد ما در طراحی منحصر به فرد مجموعه مد هنوز عرضه در بازار تمرکز به طوری دانش آموزان ما می تواند آماده به چهره با خواسته های صنعت با لبه کارآفرینی.

آموزش کانادا

تمام برنامه های درسی برنامه ارائه شده در لاسال کالج استانبول توسط آموزش و پرورش LCI در مونترال با توجه به استانداردهای آموزشی کانادا توسعه یافته است. تیم اختصاص داده شده ما را از معلمان و متخصصان در ترکیه همکاری نزدیک با دفتر مرکزی کانادا برای دیدار با بالاترین نیازهای آموزشی. ارتباط آموزشی، انسجام و کفایت هر برنامه درسی برنامه سه عامل است که به طور رسمی در تمام شرکت های تابعه آموزش و پرورش LCI ارزیابی می باشد. از دولت از هنر و امکانات آموزش به مربیان واجد شرایط، لاسال کالج استانبول دارای شهرت بین المللی برای ارائه آموزش با کیفیت بالا.

از امپراطوران به سلاطین، سلسله و امپراتوری، استانبول به لحاظ تاریخی یک مرکز اقتصادی برای زمین و دریا تجارت بوده است. احاطه شده توسط شاخ طلایی خور، تنگه بسفر، دریای سیاه و دریای مرمره، کشتی رفت و آمد هستند که ستون فقرات حمل و نقل روزانه.

لاسال کالج استانبول استراتژیک در مرکز استانبول در راه رفتن فاصله از موزه ها، رستوران ها و مراکز خرید واقع شده است. دانش آموزان می توانند ترکیبی استانبول از معماری روم، بیزانس و عثمانی لذت بردن از، نمایشگاه جذابیت شهرستان است. تنوع فرهنگی آن همچنین می توانید با نگاه کردن به خط افق و جذاب آن مساجد امپریالیستی، کلیساها و کنیسه های تاریخی دیده می شود.

نیازی به گفتن نیست، استانبول معدن طلایی برای فرهنگ و هنرهای زیبا است. در واقع، اتحادیه اروپا در سال 2010 نام شهرستان پایتخت فرهنگی اروپا. با جمعیت بیش از دوازده میلیون نفر، استانبول شهرستان تنها دو قاره در جهان بخشی از آسیا و اروپا و لاسال کالج استانبول است مفتخر است به بدن دانش آموز است که نشان دهنده این تکثر فرهنگها.

مکان ها

استانبول

Address
LCI Istanbul
Gazeteciler Sitesi Dergiler Sok. No:4 - Esentepe Şişli

34394 استانبول, استانبول, بوقلمون