توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه آموزش آشپزی تایلندی

حرفه ای - معتبر - شدید - همه شامل

آموزش برای چمدان های یخچال، رستوران های تازه تاسیس رستوران و کسانی که مایل به یادگیری نحوه طعم تایلندی مانند THAI هستند

ما در بانکوک، پایتخت پخت و پز آشپزی تایلندی و خانه غذاهای مشهور تایلندی هستیم. چه کسی پخت و پز تایلندی را بهتر از ما می داند، و در کجا دیگر می خواهید به درستی یادگیری تایلندی پخت و پز؟ پخت و پز تایلندی ما همجوشی نیست و یا آماده سازی با مواد جایگزین. ما از مواد معتبر استفاده می کنیم و به شما آموزش می دهیم که چگونه غذاهای تایلندی باید طعم بگذارید. بیا پیوستن به برنامه دوره آشپز ریز و تنظیم شده و طولانی مدت. شما می توانید 1 هفته یا تا 8 هفته مطالعه کنید. تمرین کامل می شود و این دقیقا همان چیزی است که ما با ما انجام می دهید. شما 25-30 غذای تایلندی حرفه ای را هر هفته یاد خواهید گرفت.

در طول آموزش آشپزی شما می توانید انتظار داشته باشید که در مورد این موارد یاد بگیرید:

  • مواد تایلندی-میوه ها، سبزیجات، گیاهان، ادویه ها، پاستا، سس ها، ...
  • آماده سازی غذای حرفه ای، تکنیک های پخت و پز
  • وسایل آشپزی تایلندی-woks، بخار، فریزر، ...
  • پاستای کاری (راه راه قدیمی با ملات ساخته شده است
  • سرخ کردن، سالاد، سوپ، غذای آماده، بخار سازی، سرخ کردن عمیق، دسرها
  • سیب، سس ها
  • حکاکی میوه تایلندی
نگاهی به صفحه فیس بوک ما: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

رویکرد آموزش کولینر ما

بهترین روش برای یادگیری نحوه آشپزی این است که خودتان آن را انجام دهید. در برنامه فشرده ما، دانش آموزان-کوک کردن، طبخ و آشپزی. با دستورالعمل ها در دست خود، مربی آشپز خود را برای اولین بار توضیح می دهد و هر ظرف را نشان می دهد. شما یادداشت کنید و سؤال کنید سپس نوبت شماست تا آنچه را که نشان داده شده تکراری کنید. به طور مستقل تهیه هر ظرف، شما یاد می گیرید که چگونه آن را آماده کنید. شما "خلقت" سپس مورد انتقاد قرار می گیرد، و مربی شما به شما می گوید که چگونه آن را بهبود بخشد.
به طور معمول 5-6 غذای حرفه ای تایلندی در عمق روزانه (25-30 / هفته) پوشش داده می شود. پس از اتمام رضایت بخش ظروف، هر روز کلاس به پایان می رسد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Bangkok Thai Cooking Academy

ما برنامه های آموزش انگلیسی را برای مبتدیان و همچنین متخصصان آشپزی با تجربه ارائه می دهیم. ما می توانیم شما را از جایی که در حال حاضر به سطوح بالاتری از مهارت های آشپزی ب ... [+]

برنامه های آشپزی آشپزی بین المللی

"یاد بگیرید به عنوان آشپز تایلندی بخورید"

ما برنامه های آموزش انگلیسی را برای مبتدیان و همچنین متخصصان آشپزی با تجربه ارائه می دهیم. ما می توانیم شما را از جایی که در حال حاضر به سطوح بالاتری از مهارت های آشپزی برای شما مطمئن است.

مدرسه آموزش آشپزی

آموزش سرآشپزهای قایق بادبانی، راه اندازی رستوران های جدید و کسانی که مایل به یادگیری چگونگی طبخ تایلندی مانند تایلندی هستند.... [-]

تایلند Bangkok
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
پاره وقت
1 - 8 weeks
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی