Bangkok Thai Cooking Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه آموزش آشپزی تایلندی

ویزاهای دانشجویی

حرفه ای - معتبر - شدید - همه شامل

آموزش سرآشپزهای قایق بادبانی ، استارت آپ های جدید رستوران و افرادی که مایل به یادگیری طرز تهیه غذای تایلندی مانند یک تایلندی هستند.

ما در بانکوک ، پایتخت آشپزی آشپزی تایلندی و خانه غذاهای مشهور جهان تایلندی هستیم. چه کسی آشپزی تایلندی را بهتر از ما می داند ، و کجا می خواهید برای یادگیری صحیح آشپزی تایلندی؟ آشپزی تایلندی ما تلفیقی نیست یا با مواد جایگزین تهیه نشده است. ما از مواد معتبر استفاده می کنیم و به شما یاد می دهیم که چگونه غذاهای تایلندی را طعم می دهیم. بیا به برنامه دورهمی سرآشپز دقیق و تنظیم شده ما بپیوندید. می توانید به مدت 1 هفته یا حداکثر 4 هفته مطالعه کنید. تمرین کار را کامل می کند و این دقیقاً همان کاری است که شما با ما انجام خواهید داد. هفته ای 40 غذای حرفه ای تایلندی را یاد خواهید گرفت.

در طول آموزش آشپزی شما می توانید انتظار داشته باشید که در مورد این موارد یاد بگیرید:

  • مواد تایلندی-میوه ها، سبزیجات، گیاهان، ادویه ها، پاستا، سس ها، ...
  • آماده سازی غذای حرفه ای، تکنیک های پخت و پز
  • وسایل آشپزی تایلندی-woks، بخار، فریزر، ...
  • پاستای کاری (راه راه قدیمی با ملات ساخته شده است
  • سرخ کردن، سالاد، سوپ، غذای آماده، بخار سازی، سرخ کردن عمیق، دسرها
  • غوطه وری ، سس
نگاهی به صفحه فیس بوک ما: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

رویکرد آموزش کولینر ما

بهترین راه برای یادگیری نحوه پخت و پز ، این کار را خودتان انجام دهید. در برنامه فشرده و دستیار ما ، دانش آموزان - پخت و پز ، آشپزی و پخت و پز. با دستور العمل های موجود در دست ، مربی سرآشپز شما ابتدا هر ظرف را توضیح می دهد و نشان می دهد. شما یادداشت می کنید و سؤال می کنید. سپس نوبت شماست که آنچه را که نشان داده شده است را کپی کنید. با تهیه مستقل هر ظرف ، یاد می گیرید که چگونه آن را تهیه کنید. "خلقت" شما سپس مورد نقد قرار می گیرد و مربی شما به شما می گوید چگونه می توانید آن را بهبود بخشید.
به طور معمول ، 8 ظروف حرفه ای تایلندی روزانه (40 / هفته) عمیق پوشانده می شود. پس از اتمام رضایت بخش ظروف اختصاص داده شده ، کلاس هر روز به پایان می رسد.

مکان ها

بانکوک

Address
1940 Sukhumvit Road, Soi 60, Bang Chak
Phra Kanong, Bangkok, Thailand

بانکوک, تایلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها