European Centre for Career Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

European Centre for Career Education عملی را در قالب برنامه های تابستانی منحصر به فرد در زمینه حقوق، تجارت بین الملل و معماری فراهم می کند. ECCE دارای دو هدف کلیدی است: آموزش دانش آموزان جوان و با استعداد در مورد چگونگی کار حرفه ای در دنیا و در عین حال ایجاد فرصت های تجاری برای شرکت هایی که با آنها همکاری می کنیم.

برنامه های تابستانی ECCE مناسب دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه است که می خواهند دانش خود را گسترش دهند و تجربه بیشتری را قبل از شروع کار خود بدست آورند.

این برنامه به دو جنبه اصلی می چرخد:

- سه هفته دوره های فشرده حرفه ای و مربیگری توسط رهبران مربوطه و موفق صنعت ، به همراه آن
- دوره کارآموزی چهار هفته در یک شرکت در حوزه شما در بسیاری از شهرهای بزرگ اروپا.

برنامه های تابستانی

ECCEDU برای ارائه راه حل بلند مدت برای تمایلات بیش از حد نظری آموزش دانشگاه و مشاوره شغلی تأسیس شد. ما شکاف بین دانش علمی دانشجویی و تجربه واقعی زندگی خود را ایجاد می کنیم ، براساس دانشگاه های پایه تئوری.

ما معتقدیم که ترکیب دانش نظری و مهارتهای عملی پیش نیاز اساسی برای موفقیت دانش آموزان در زمینه های آینده خود است. برنامه های طولانی دو ماهه تابستان ما روی حقوق ، تجارت بین المللی و معماری متمرکز است. این برنامه ها شامل سه هفته دوره های عملی فشرده و چهار هفته دوره کارآموزی در یکی از 250 شرکت بین المللی در سراسر منطقه شینگن است.

در سال های اخیر ، برنامه تابستانی ECCE در قانون به بزرگترین پروژه آموزشی حقوقی بین اروپا و چین تبدیل شده است. در سال 2019 بیش از 650 درخواست از 50 کشور در سراسر جهان دریافت کردیم و از حدود 200 دانشجوی پذیرفته شده در این برنامه استقبال کردیم و یک تابستان زیبا و پر معنی را در پراگ گذراندیم.

سخنرانی و سخنران

هنگام طراحی و سازماندهی برنامه ها ، ما همیشه دو ارزش اصلی را دنبال می کنیم - تجربه و الهام. هر تابستان به مدت سه هفته ، 30 موضوع عملی را به دانشجویانمان آموزش می دهیم که بندرت آن را به برنامه های درسی دانشگاهی می رسانند. این 30 موضوع با دقت انتخاب می شوند تا اطمینان حاصل شود که آنها همچنان در ارتباط هستند و تحت پوشش 30 متخصص فعال مختلف هستند که در زمینه های خود متخصص شناخته می شوند. از جمله سخنرانان ما می توان به Radek icpicar (رئیس جمهور ، موسسه Aspen) ، Leoš Dvořák (رئیس دیجیتال سازی ، Valeo) ، Václav Nekvapil (مدیر شریک ، روابط دولت CEC) ، Klára Sommerová (بنیانگذار و رهبر ، (S) právně) ، میروسلاو اشاره کرد. Černý (هماهنگ کننده اداره مالکیت معنوی ، ODKODA AUTO ، as) ، پترا Hrušková (مدیر ، عملیات جهانی TA در کلاه قرمزی) ، Pavlína Louženská (استراتژیست تجارت و نوآوری ، 2FRESH پراگ) و بسیاری دیگر.

کارآموزی توسط ECCE

برنامه های ECCEDU فقط مربوط به گذراندن وقت در کلاس نمی باشد. کاملا مخالف. پس از گذشت سه هفته از دوره های عملی فشرده ، دانشجویان ما با گذراندن دوره کارآموزی چهار هفته در یکی از شرکت های برتر رده در بخش خود ، تغییری را به کار می گیرند و دانش تازه کسب شده خود را بهبود می بخشند.
ما با شرکتهایی مانند زیمنس ، بانک UniCredit ، لگو ، کوکا کولا شریک هستیم. موسسات حقوقی مانند DLA Piper ، Clifford Chance ، Linklaters؛ و استودیوهایی مانند Jestico ، معماری Whiles و Chapman Taylor Architects و بسیاری دیگر برای ارائه تجربیات ، مهارتها و دانشهای ارزشمندی را ارائه می دهند.

همه شرکای ما از شکاف عظیمی که بین آموزش سنتی و موقعیتهای واقعی وجود دارد آگاه هستند. بنابراین ، آنها با خوشحالی پذیرفتند که در آماده سازی دانشجویان ما برای تبدیل شدن به رهبران موفق آینده و کارشناسان شناخته شده در زمینه های مربوطه خود شرکت کنند.

پذیرش عالی و فارغ التحصیلی

به طور سنتی ، برنامه های تابستانی ما با یک عصر جشن خوش آمدید برای دانشجویان ECCEDU افتتاح می شود. این رویداد فرصتی برای ملاقات با افراد الهام بخش ، مانند بنیانگذاران ، وکلا و مدیران شرکتها و همچنین ملاقات با سایر دانشجویان ECCEDU فراهم می کند.
در طول دوره سخنرانی برنامه ، کارکنان ما برنامه های مختلفی برای تیم سازی را برای دانشجویان ترتیب می دهند تا آنها را در فعالیت های مختلف فراغت درگیر کرده و آنها را با فرهنگ اروپا معرفی کنند. ما بازی های فرار و بازی های لیزری را ترتیب می دهیم یا به گشت و گذار در پراگ می پردازیم تا محصولات سنتی را پیدا کرده و سوغاتی را خریداری کنیم. سفرهایی در سراسر جمهوری چک و خارج از کشور نیز برگزار می شود: در گذشته دانشجویان به Český Krumlov ، Kutná Hora ، وین و برلین رفته اند.

یک گواهی ECCEDU در پایان هر برنامه در طی یک مراسم اهدای جوایز غیررسمی ، معمولاً به صورت یک رویداد باربیکیو عصرانه ارائه می شود. علاوه بر این ، شرکت های کارآموزی نامه های توصیه ای یا گواهی کارآموزی را اعطا می کنند.

مکان ها

پراگ

Address
پراگ, پراگ, جمهوری چک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید