European Centre for Career Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

European Centre for Career Education عملی را در قالب برنامه های تابستانی منحصر به فرد در زمینه حقوق، تجارت بین الملل و معماری فراهم می کند. ECCE دارای دو هدف کلیدی است: آموزش دانش آموزان جوان و با استعداد در مورد چگونگی کار حرفه ای در دنیا و در عین حال ایجاد فرصت های تجاری برای شرکت هایی که با آنها همکاری می کنیم.

پایه نظری برنامه ها توسط سخنرانی های متخصصین در حوزه انتخاب شده تحت پوشش قرار می گیرد، تجربیات عملی توسط کارآموزی در یکی از شرکت های معروف مانند Siemens، Unicredit، Huawei، T-Mobile، DLA Piper یا Lego به دست می آید ، که در پراگ و دیگر شهرهای سراسر جهان اتفاق می افتد. برنامه های تابستانی ECCE برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مناسب است که مایلند دانش خود را گسترش دهند و قبل از شروع کار خود تجربه بیشتری کسب کنند.

برنامه های تابستانی

ECCE برای تأمین یک راه حل درازمدت برای اقدامات نامناسب از سیستم های آموزشی منسوخ شده و مشاوره حرفه ای بدون هیچ گونه کاربردی ایجاد شد. ما دانش علمی را با تجربه زندگی واقعی همراه با قدردانی از دانشگاه های پایه نظری ارائه می دهیم. ما معتقدیم که ترکیبی از دانش نظری و مهارت های عملی یک پیش نیاز ضروری برای دانش آموزان در زمینه های آینده خود است. برنامه های بلند مدت تابستانی دو ماهه ما بر قانون، تجارت بین الملل و معماری تمرکز می کنیم. این برنامه ها شامل سه هفته دوره های عملی فشرده و چهار هفته کارآموزی در یکی از 250 شرکت بین المللی سراسر منطقه شنگن می باشد.

در سال های اخیر، برنامه تابستانی ECCE در قانون تبدیل به بزرگترین پروژه آموزشی قانونی بین اروپا و چین شده است. در سال 2018، ما بیش از 650 درخواست از 50 کشور در سراسر جهان دریافت کردیم و حدود 200 دانشجو را پذیرفتیم که برنامه را پذیرفتند و تابستان زیبا در پراگ را صرف کردند. با توجه به موفقیت های مداوم، ECCE قصد دارد برنامه های خود را به مناطق دیگر با دو محل جدید در نیویورک و ورشو در سال 2019 باز کند.

سخنرانی ها و کارآموزی

هر تابستان، ما در طی سه هفته، در مورد مسائل فعلی، 30 درس 30 روزه عمر مفید را به دانشجویان خود آموزش می دهیم که عمدتا در برنامه های آموزشی آکادمیک نیست. تمام موضوعات توسط 30 سخنران مختلف سخنرانی می شوند که متخصصان و متخصصان در زمینه های مربوطه می باشند. در میان سخنرانان ما، نام هایی مانند Padden Guy Murphy (مدیر کل سیاست) وجود دارد

کارآموزی توسط ECCE

برنامه های ECCE صرفا صرف وقت در کلاس نیستند. پس از سه هفته دوره های فشرده عملی، دانش آموزان ما با داشتن کارآموزی طولانی مدت چهار هفته ای در یکی از شرکت های برتر در بخش خود، فرصتی برای استفاده و بهبود دانش تازه به دست آمده خود در یک محیط کاری واقعی می دهند.

ما می توانیم بر روی شرکت هایی مانند زیمنس، UniCredit Bank، T-Mobile، Lego یا شرکت های حقوقی مانند DLA Piper، Clifford Chance، Allen حساب کنیم.

تمام همکاران ما از شکاف بزرگ بین آموزش سنتی و شرایط زندگی واقعی آگاه هستند. بنابراین، آنها با خوشحالی موافقت کردند تا با ECCE کار کنند تا این شکاف را پر کنند و در آماده سازی دانش آموزان شرکت کنند تا رهبران آینده موفق و کارشناسان شناخته شده در زمینه های مربوطه خود را تبدیل کنند.

برنامه آموزش حرفه ای OBOR (پروژه جدید)

برنامه آموزش حرفه ای با هدف کمک به وکلای جوان نخبه جوان چینی برای به دست آوردن تجربه با ارزش و کسب و کار جهانی از محیط حقوقی اروپایی متمرکز است و به آنها فرصت می دهد که بخشی از یک تیم حقوقی در شرکت های حقوقی پیشرو اروپایی باشند. اولویت این برنامه ایجاد روابط بین شرکت های حقوقی اروپایی و چینی است که پس از آن می تواند توسط شرکای ما برای گسترش ارتباطات و شبکه های ارجاع و همچنین ایجاد همکاری مطمئن و متقابل مفید باشد که برای مدت طولانی ادامه خواهد یافت . با همدیگر می توانند از محیط کار و فرهنگ های مختلف واحدی یاد بگیرند و همچنین به یکدیگر کمک کنند که تفاوت بین آنها را درک کنند.

این برنامه به دو قسمت تقسیم می شود و مجموعا پنج تا هشت هفته طول می کشد. این هفته در چین اولین جلسه تمرین حل اختلافات توسط اتاق بازرگانی بین المللی آغاز می شود و سپس در اروپا توسط سخنرانی های طراحی شده در مورد موضوعات حقوقی خاص سازمان یافته ECCE دنبال می شود. جزء کلیدی این برنامه کارآموزی در شرکت های پیشرو اروپایی حقوقی است.

مشارکت سازمانی جامعه چینی

ECCE نه تنها در بخش حقوقی پیشرفته، بلکه در ارتباط با شرکت های حقوقی بوتیک در حوزه های مختلف قضایی محکم است. بنابراین، ما توانایی ارائه همکارانمان را به کمک در مورد استاندارد جهانی و تخصص در بازار چین نیز داریم. ما در مورد تخصص های شرکای ما در عمق یاد می گیریم و کسب و کار خود را خوب می دانیم. با ارائه و تنظیم جلسات برای شرکای چینی ما با شرکت های حقوقی در اتحادیه اروپا، شرکای ما می توانند شبکه خود را گسترش دهند، آگاهی از نام تجاری خود را به صورت موثر کسب کنند و کسب و کار خود را به طور مستقیم در آن منطقه خاص در سطح بین المللی گسترش دهند.

اولویت اصلی پروژه مشارکت چینی، ایجاد یک جامعه قوی است. این به شرکای ما کمک می کند تا با رشد و پیشرفت کسب و کار خود، به ویژه با معرفی و اتصال آنها
به شرکت های موفق و کارآفرینان از مناطق و بخش های مختلف. با داشتن بخشی از این جامعه، این فرصتی برای ملاقات و بحث در مورد همکاری بالقوه و متقابلا سودمند است.

برای همکاران ما، ما نه تنها "بر روی کاغذ"، اما ما آماده هستیم که در هر زمان به آنها کمک کنیم.

رسما در شنژن بهار 2019 راه اندازی می شود.

مکان ها

پراگ

Address
پراگ, پراگ, جمهوری چک