Prague Film Insitute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره مدرسه ما

ما PFI، موسسه فیلم پراگ - یک مدرسه فیلم برتر با تاریخ منحصر به فرد و فضای خانواده مانند ما. در حالی که در PFI تحصیل کرده است، دانش آموزان تعدادی فیلم دانشجویی استثنایی ایجاد کرده و در بسیاری از پروژه های حرفه ای فیلم همکاری می کنند.114424_pexels-photo-933964.jpeg

استودیوهای فیلم

موسسه ما در پراگ در یک استودیوی فیلم کار می کند و شرکت تولید فیلم سه برادر دارد. مکان های مدرسه یک ویلای حیاط مدرن با معماری 16 ساله بازسازی شده با استودیوی بیرونی 7000 متر مربع است که به طور کامل تمدید و برای فیلمبرداری سفارشی شده است.

در طول تحصیلات شما به 26 استودیوی سایت، یک استودیوی بزرگ فتوشاپ برای جلوه های ویژه و یک خانه ی تبلیغاتی که متعلق به بزرگترین نوع آن در اروپا است (متخصص در مبلمان تاریخی، لباس، سلاح و زره پوش) دسترسی خواهید داشت. ما همچنین خدمات ناهار خوری و پذیرایی، کمد لباس با خدمات خشکشویی، آرایش و اتاق های پانسمان، و همچنین اتاق های آرام برای کار تولید دست نخورده با تیم خود داریم.

تجربه حرفه ای

گروه ما در تولید طیف گسترده ای از فیلم های جهانی و هالیوودی شرکت کرده است. کیفیت ما از جمله ستاره هایی چون هیت لجر، آرنولد شوارتزنگر و سین کانری قدردانی شده است.

نمونه هایی از فیلم هایی که ما در آن شرکت داشتیم عبارتند از: سیاه چال ها و اژدها ها، جوآن قوس، دونه، نوده، داستان نایت، آوالون، بلد II، کودکان دون، لیگ فوق العاده جانسن، ون Helsing، Hellboy، Doom 3، Narnia - شاهزاده کاسپین، دی پاپستین، هنری چهارم، ناشناس، بورگیاس، مرگ سیاه، ستون های زمین، جهانی بدون پایان، سه تفنگدار و بسیاری دیگر.

تضمین یادگیری عملی - این واقعی است!

شریک عمومی مدرسه، شرکت تولید فیلم سه برادر، به عنوان ضامن کیفیت و کارآمدی عملی برنامه های آموزشی ما عمل می کند. سه برادر واقعی این کمپانی را در سال 1991 تاسیس کرد و این استودیوها در پی تحقق بیش از 85 فیلم، فیلم مستند و مستند برای شرکت های داخلی و بین المللی مانند BBC، Channel Discovery Channel، Television Czech، Barrandov، ZDF ، ARD، ARTE و Gruppe 5. تا به امروز، این شرکت همچنان یک بخش مهم و جدایی ناپذیر از صنعت فیلم و تلویزیون در جمهوری چک و در خارج از کشور است.

چرا مطالعه در PFI؟

در اینجا هفت دلیل برای اینکه دانشجویان در موسسه فیلم پراگ مطالعه می کنند، وجود دارد.

صحنه های عمل

با تشکر از همکاری نزدیک ما با انجمن مبارزه با شیرین کاری، PFI تنها مدرسه فیلم سازی است که توانایی ضبط صحنه های عمل یک جزء اساسی مطالعه است. ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه صحنه های صحنه واقعی را در عمل، نه فقط در نظریه، شلیک کنیم.

تجهیزات رایگان

برنامه های فیلم سازی ما به تجهیزات و امکانات استاندارد صنعتی، از جمله اتاق های مجهز به مجهز کامل، یک استودیوی سبز، دوربین های نهایی، دستگیره ها، هواپیماهای بدون سرنشین، پایه، تجهیزات تلفن همراه و غیره دسترسی پیدا می کنند.

معلمان FAMU پراگ

کیفیت و خلاقیت آموزش ما توسط آموزگار مشهور مشهور پراگ تضمین شده و حرفه ای ها را به خود اختصاص داده است.

شبکه های صنعتی

بهترین فیلم های دانشجویی را با تیم هایی که در تولید فیلم های هالیوودی تجربه کرده اند، بسازید. بر خلاف سایر مدارس فیلم، دانشجویان ما را تشویق می کنند تا روابط را با شرکای پیشرو صنعت ما برقرار کنند.

مطالعات دقیق

یک رویکرد مطالعه فردی را از طریق یک دوره یک بار به یکبار با معلم خود در یک محیط خانوادگی مشابه در محل موسسه فیلم پراگ ما تجربه کنید.

مقرون به صرفه

هزینه های ما پایین تر از آموزش FAMU پراگ است. قیمت های مقرون به صرفه و تجربه صنعت واقعی با تولید معروف جهان در چک ما را یکی از بهترین مدارس برای فیلم در اروپا می کند. ما ارزش واقعی صنعت را برای پول عرضه می کنیم.

مطالعه در زبان انگلیسی

به دنبال یک مدرسه انگلیسی در پراگ؟ تمام برنامه ها به طور انحصاری به زبان انگلیسی ارائه می شوند - دانشجویان بین المللی خوش آمدید.111638_pexels-photo-126292.jpeg

مکان ها

پراگ 5

Address
Prague Film Institute,
Hlubočepská 35/4

152 00 پراگ 5, Hlavní město Praha, جمهوری چک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید