Prague Film School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Prague Film School یکی از مدارس پیشرو در اروپا است که آموزش عملی در رشته های اصلی فیلم سازی را ارائه می دهد. برنامه های شتاب دهنده مدرسه، دانشکده بین المللی و امکانات کلاس جهانی، دانش آموزان را از سراسر جهان جذب می کند تا یک اشتیاق طولانی برای فیلم به یک حرفه ی طول عمر تبدیل شود

چرا Prague Film School ؟

Praxis-oriented: پیدا کردن برنامه ای که به همان اندازه در معرض دید عموم فیلم سازی قرار داشته باشد ، بسیار سخت می شود. سالانه بیش از 400 فیلم در Prague Film School و دانش آموزان در برنامه سال در 30 تولید شرکت می کنند. اصل عملیاتی Prague Film School آموزش است و ما معتقدیم که با سازها یا با زبانها ، تنها راه برای توسعه تسلط ، تمرین است. امکانات عالی: Prague Film School با جدیدترین تجهیزات برش مورد استفاده در تولید فیلم های حرفه ای در سراسر جهان مجهز است. دانش آموزان علاوه بر نورپردازی ، صدا و گرفتن بالا ، به ناوگان دوربین مدارس از جمله دوربین های RED Epic ، Arri Alexa ، Canon و Sony با کیفیت بالا دسترسی دارند.

فشرده: نوع دانشجویی که Prague Film School انتخاب می کند به ما می آید چون او اساسا تنها یک سال از لحاظ زمان یا منابع مالی برای عبور از جایی که در آن لحظه زندگی می کند به جهان فیلم سازی حرفه ای است. پس از آن فقط یک سال است که این دانش آموزان را به سطح بالایی از مهارت ها می رسانند تا بتوانند حرفه ای عمل کنند. به همین ترتیب این برنامه بسیار فشرده شده است.

روابط دانشكده و دانشجو: استاد برجسته از سراسر جهان آورده شده است. در حالی که همه معلمان فیلمسازان حرفه ای هستند، هدف اصلی آنها در پراگ، آموزش دانش آموزان در Prague Film School . پس از آن پویایی چیزی است که شما در مدارس شبانه روزی منحصر به فرد و کالج های کوچک در ایالات متحده پیدا می کنید، جایی که معلمان به دانشجویان خود بسیار اختصاص داده شده و در دسترس هستند. دانشکده همچنین ایدئولوژی مدرسه را برای ادغام خانه هنری اروپایی با سینمای مستقل آمریکایی مینویسد.

تنوع دانشجو: در یک دانش آموز از 60 دانش آموز، 25-30 کشور نمایندگی می شود. تقریبا هر دانش آموز دیگر از بخش های مختلف جهان است، اما یک چالش زیر فرهنگی وجود دارد که آنها را با هم مرتبط می کند. دانش آموزان با هم زندگی می کنند و نفس می کشند.

لیبرالیسم: اکثر دانش آموزان در مدرسه ما تحصیلات تکمیلی خود را به پایان رسانده اند و وقت خود را در مدرسه فیلم به عنوان فرصتی محسوب می شوند تا از منافع عمیق خود با مشاغل بهره مند شوند. به همین ترتیب، دولت همه دانش آموزان را به عنوان مسئولان بزرگسال تلقی می کند و اعتقاد دارد که دانش آموزان مسئولیت کامل خود را برای مطالعات خود دارند. مدرسه با انتخاب های هنری دانشجویان دخالت نمی کند.

پراگ: پراگ یکی از شهرهای بسیار نادر است که موفق به ترکیب جهانگرائی با صمیمیت و زیبایی می شود. جادو آن برای هر کسی که خوش شانسی است به اندازه کافی برای گذراندن وقت در اینجا ظاهر می شود. پراگ یک مرکز بزرگ اروپایی فیلم با یکی از بزرگترین و قدیمی ترین استودیوهای فیلم قاره است. این شهر به عنوان زیباترین پایتخت های دنیا محسوب می شود و تولید از سراسر جهان برای سرمایه گذاری در زیبایی و منابع فیلم در این شهر صورت می گیرد. برای یک دانشجوی فیلم، پراگ، یک شهر رویایی است که محیطی برای تقریبا هر نوع فیلم، یک جادوگر بزرگ شهرنشین برای الهام و مقرون به صرفه است که هنوز هم در جهان توسعه یافته منحصر به فرد است.

مکان ها

پراگ

Address
Prague Film School
Pstrossova 19

110 00 پراگ, پراگ, جمهوری چک