توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کسب و کار آکادمی آرهوس توسعه و برنامه های آموزش عالی عمل جهت گیری ارائه می دهد. با بیش از 4500 دانش آموزان تمام وقت، 3400 پاره وقت دانش آموزان و حدود 400 کارمند ما یکی از بزرگترین دانشکده های کسب و کار در دانمارک می باشد.

کسب و کار آکادمی آرهوس دانشگاه علوم کاربردی است.

در چندین کشور اروپایی، این مدت زبان انگلیسی برای موسسات آموزش عالی است. برنامه های مدرک ما ارائه می دهیم تمرکز بر درجه کاربردی، به خصوص در فن آوری، IT و کسب و کار.

مانند دانشگاهها، ما هر دو برنامه های مقطع کارشناسی ارائه و می تواند درجه علمی عطا کند، اما ما کارشناسی ارشد یا دکترا جایزه نیست.

علاوه بر این ما نیز برنامه های آموزش مداوم و پاره وقت در دوره های سطح و کوتاه مدت کارشناسی برای کسانی که نیاز به تقویت شرایط خود در کار (فقط به دانمارکی) ارائه دهد.

برنامه های ما ترکیب تئوری با عمل.

ما اولویت بندی کمک درسی در تیم های کوچک، کار گروهی، کار پروژه، همکاری با تجارت و صنعت، موارد واقعی و کارآموزی اجباری است. در حال حاضر حدود 900 دانش آموزان بین المللی، و هر سال بیش از 300 از دانش آموزان ما به خارج از کشور برای بخشی از برنامه های خود.

در حال توسعه و تکمیل برنامه ها باید ارزش برای دانش آموزان و شرکت به طور یکسان ایجاد کنید. با استفاده از این در ذهن ما ایجاد یک تلاش اختصاص داده شده به درخواست مدارک ما در رابطه با پروژه های نوآوری و توسعه خاص در یک تلاش مشترک با شرکت های مشارکت.

چندین سال تجربه با آموزش عالی

کسب و کار آکادمی آرهوس در 1 ژانویه 2009 تاسیس شد. آن را به عنوان ادغام بین برنامه های آموزش عالی از کالج کسب و کار آرهوس، آرهوس فناوری و جو (مدرسه کشاورزی) ساخته شده است. برخی از برنامه های ما امروز در همکاری با مدرسه آرهوس دریایی و فنی مهندسی ارائه شده است.

یک مسیر انعطاف پذیر به آموزش عالی

انتخاب یک برنامه یک تصمیم بزرگ زندگی، و پیدا کردن که برنامه برای شما مناسب است همیشه آسان نیست.

در کسب و کار آکادمی آرهوس، دانشگاه علوم کاربردی، ما ارائه می دهیم هر دو برنامه های مدرک حرفه آکادمی (درجه AP) و برنامه های مدرک کارشناسی. یک برنامه درجه AP مربوط به دو سال اول مقطع کارشناسی ناپیوسته. این برنامه فراهم می کند شرایط در خود اما همچنین ممکن است یک راه پویا برای دریافت آموزش طولانی تر باشد. بنابراین شما باید این گزینه برای ورود به زندگی کار به طور مستقیم بعد از امتحانات نهایی خود را، و یا شما می توانید مطالعات خود را با مدرک لیسانس در یکی از برنامه های بالا به بالا ما و یا در یکی دیگر از موسسه در دانمارک یا در خارج از کشور ادامه خواهد داد.

تحصیل در آکادمی

هنگامی که شما در یک برنامه آموزش عالی در کشتی سوار، شما نیز می پذیرند که شما مسئول یادگیری خود می باشد. تجربه ما این است که شما بیشتر یاد بگیرند زمانی که شما به طور جدی در فعالیتهای آموزشی. ما شما را با فرصت برای تبدیل شدن به طور فعال از طریق کلاس های کوچک در حدود 30 دانشجو و از طریق مطالعات پروژه و مورد، که عناصر مهم در تمام برنامه ها درگیر فراهم.

همه برنامه های ما نزدیک به صنعت مرتبط است. بنابراین ما تئوری و عمل ترکیب و به طور عمده آموزش بخش هایی از نظریه ای که شما بعدا می توانید در زندگی کاری خود استفاده کنید برای حل مشکلات عملی. بازدیدکننده داشته است شرکت و سخنرانی مهمان بنابراین بخش مهمی از تمام برنامه ها و پروژه های ما، و پروژه های امتحان نهایی معمولا در مسائل عملی در شرکت های خاص است. حدود 18-25 ساعت آموزش در هفته وجود دارد. تعداد ساعت درسی از هفته به هفته و از برنامه به برنامه متفاوت است.

حرفه شما شروع می شود با آموزش و پرورش خود را

مهم نیست که شما به دنبال برای کارآموزی و یا اولین کار خود را پس از فارغ التحصیلی، مرکز حرفه ای کسب و کار آکادمی آرهوس می تواند شما را با الهام، ابزار و کمک شما نیاز دارند. به عنوان یک دانشجوی آکادمی، شما می توانید در دوره ها و کارگاه های مختلف مانند کمک برای برنامه های کاربردی، رزومه و مصاحبه شغلی شرکت کنند. ما همچنین کمک و مشاوره های فردی فراهم می کند.

یک محیط بین المللی

بسیاری از برنامه های کسب و کار آکادمی آرهوس هستند در هر دو دانمارکی و انگلیسی ارائه شده است. به عنوان یک دانشجوی در آکادمی، بنابراین شما خواهد شد بخشی از یک محیط بین المللی باشد. ما در حدود 1000 دانشجوی بین المللی از بسیاری از مکان ها در سراسر جهان. اگر شما یکی از برنامه های زبان انگلیسی تدریس انتخاب کنید، شما با دانش آموزان از کشورهای مختلف و کمک درسی مطالعه و امتحانات زبان انگلیسی هستند. بین المللی کردن نه تنها می گیرد در کلاس های درس، بلکه در بسیاری از فعالیت های اجتماعی ما ارائه می دهیم.

جهانی فرصت ها

گرفتن یک کار خوب پس از فارغ التحصیلی به هدف بسیاری از دانش آموزان آکادمی است. برخی از دانش آموزان با این حال انتخاب به مطالعه بیشتر و ترکیب کار با یک دوره پاره وقت و برخی را انتخاب کنید برای ادامه تحصیل تمام وقت خود را در دانمارک و یا خارج از کشور در یکی از بسیاری از موسسات آموزشی که ما این موافقتنامه را به رسمیت شناختن البته با. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شغل و فرصت های آموزش و پرورش بیشتر تحت شرح هر یک از برنامه به خواندن.

آماده آینده از طریق کارآموزی خود را

به عنوان یک دانش آموز در کسب و کار آکادمی آرهوس شما را در یک برنامه کارآموزی اجباری که در آن شما قادر به استفاده از دانش خود را در عمل خواهد بود است. این 2-10 ماه کارآموزی (معمولا 3-5 ماه) به شما یک شانس را تجربه کنید:

زندگی واقعی مرتبط یادگیری در یک شرکت

  • شبکه و تجربه است که ممکن است به یک کار آینده منجر شود
  • کار در یک شرکت بین المللی

هر سال کسب و کار آکادمی آرهوس همکاری با بیش از 800 شرکت در دانمارک و خارج از کشور، برای مثال: کارلسبرگ، IKEA، بانک Nordea، نووو نوردیسک و پورشه ایالات متحده است.

کارآموزی در خارج از کشور

شما می توانید انتخاب کنید به کارآموزی خود را در هر نقطه از جهان، و در اروپا شما می توانید کمک مالی اراسموس برای پوشش هزینه های درگیر در گرفتن کارآموزی خود را در یک کشور خارجی است. در کسب و کار آکادمی آرهوس ما با سازمان ها و شرکت همکاری برای کمک به کارآموزی در مالزی برای مثال، شانگهای، کانادا و تانزانیا.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • دانمارکی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Business Academy Aarhus

دوره های AP در شیمی و علوم بیوتکنولوژی 2½-سال تمام وقت برنامه آموزشی عالی است که در تعدادی از معاملات و صنایع واجد شرایط فارغ التحصیلان ما برای توابع کلیدی است. مناطق نمو ... [+]

برنامه تحصیلی AP در علوم شیمی و بیوتکنولوژی تمام وقت برنامه 2½ سال آموزش عالی که واجد شرایط فارغ التحصیلان ما برای توابع کلیدی در تعدادی از معاملات و صنایع است. مناطق نمونه کار شامل آزمایشگاه های کنترل و تحقیق و توسعه آزمایشگاه در بخش تولید، و در دانشگاه ها و سایر موسسات تحقیقاتی.

فارغ التحصیلان ما، شیمیایی و تحلیلگران بیوتکنولوژی، برای برنامه ریزی، مدیریت و اجرای کار تحلیلی و نتایج در هر دو زمینه مواد شیمیایی و بیوتکنولوژی واجد شرایط هستند.... [-]

دانمارک ارحوس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
30 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Business Academy Aarhus

آیا شما یک شور و شوق برای کار با کامپیوتر، سرور و / یا شبکه فن آوری و الکترونیک، و می خواهید به ماندن با تحولات و تکنولوژی تازه ترین به روز شده؟ اگر چنین است، این برنامه ... [+]

درجه AP - 2 سال - 120 ECTS

آیا شما یک شور و شوق برای کار با کامپیوتر، سرور و / یا شبکه فن آوری و الکترونیک، و می خواهید به ماندن با تحولات و تکنولوژی تازه ترین به روز شده؟ اگر چنین است، این برنامه صنعت الکترونیک شبکه و ایده آل برای شما است. این برنامه AP در رشته IT شبکه و فن آوری الکترونیک در دو سال اول برنامه کارشناسی است.

IT شبکه و فن آوری الکترونیک 2 سال تمام وقت مقدماتی رشته AP برای توابع کلیدی در تعدادی از معاملات و صنایع است. شما می توانید برای یک موقعیت حرفه ای به عنوان مدیر و یا از شرکت کنندگان در، پروژه های مربوط به توسعه محصول، برنامه ریزی و بهره برداری از سیستم در زمینه های شبکه و الکترونیک فناوری در خصوصی و همچنین بخش دولتی واجد شرایط است.... [-]

دانمارک ارحوس
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Business Academy Aarhus, School of Applied Sciences

Study at Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus, Denmark