توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کپنهاگ آکادمی طراحی مد یک آکادمی خصوصی مشهور بین المللی در سال 1983 تاسیس شده است. از آغاز، آکادمی لباس طراحان در سطح بالایی از craftmanship و با بیان visuel قوی تحصیل کرده است. فارغ التحصیلان ما نشان داده شده است، در تمام سطوح در کسب و کار مد، ملی و بین المللی.

آکادمی است متقاضیان از سراسر جهان، در سال 2016-17، 16 ملیت های مختلف در حال دریافت آموزش و پرورش خود و در نتیجه ما در هر دو دانمارکی و انگلیسی تدریس می کنم. ما آن را در نظر از اهمیت در جهان همیشه جهانی شده، که ارتباط و تبادل فرهنگی در سراسر طبقات و سطوح مختلف اتفاق می افتد.

این ماموریت ادامه آکادمی، برای توسعه بیشتر craftmanship و برنامه است، به طوری که آنها همیشه مطابق با خواسته های کسب و کار مد به سمت طراحان جوان و آینده است. آیا شما با توجه اعمال و می خواهم به vist آکادمی، پس توصیه می کنیم که شما یک قرار ملاقات.

آکادمی در انبار قدیمی "هانس فقط" قرار دارد در Østerbro. روشن، با روح و باز کار اتاق در 370sqm ایده آل برای تبادل فرهنگی اتفاق می افتد در سراسر طبقات و سطوح مختلف است. توجه به بسیاری از ملیت های حضور، همه معلمان حداقل دو زبانه هستند و البته simultaniously در دانمارکی و انگلیسی تدریس می شود. (انگلیسی بودن زبان فنی قبل از هر چیز در صنعت پوشاک) ماشین دوخت، چرخ خیاطی و ماشین آلات صنعتی برای چرم در اختیار دانش آموزان هستند و ما به طور طبیعی در Stockmann مانکن فای کار در دست است و آن را نیز در طول جلسات آموزش استفاده می شود.

آکادمی برای قرضه دولتی (SU) توسط دولت دانمارکی تایید شده است. دانشجویان بین المللی برای اولین بار به درخواست خود را در خانه کشور اعمال می شود، قبل از انجام آن در دانمارک.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • دانمارکی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Copenhagen Academy of Fashion Design

آکادمی آموزد لباس طراحی. در طول برنامه، تاکید شده است در توسعه دانش آموزان توانایی های خلاقانه گذاشته، با دادن یک حس هنری و بصری از معمول در فرایند خلاق همراه با یک پایه ... [+]

برنامه

هدف

آکادمی آموزد لباس طراحی.

در طول برنامه، تاکید شده است در توسعه دانش آموزان توانایی های خلاقانه گذاشته، با دادن یک حس هنری و بصری از معمول در فرایند خلاق همراه با یک پایه محکم و کامل در زمینه های مختلف هنر و صنعت.

در کنار این برنامه، دانش آموزان نیز دیدی نسبت به بسیاری از جنبه ها و خواسته های کسب و کار از طریق بازدیدکننده داشته است در تجارت و نمایشگاه ها، شرکت و کمک به طول هفته مد، به طوری که آنها سازمان ملل متحد آماده زمانی که آنها وارد کار بازار نیست. این برنامه دارای یک مدت زمان 2 سال است.... [-]

دانمارک کپنهاگ
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی