Chechen State Pedagogical University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Chechen State Pedagogical University یک دانشگاه است که ترکیبی از بهترین سنت های آموزش کلاسیک و روش های ابتکاری آموزشی است. امروز دانشگاه ما با الزامات مدرن مطابقت دارد، دانشگاهی مؤثر کشور نامیده می شود و مکان جالبی در فضای آموزشی اشغال می کند. و از همه مهمتر، آن را به جوانان با استعداد کمک می کند تا به رویاهای خود نزدیک شوند!

دانشگاه پتروشیمی سهم بزرگی در حفظ و توسعه ارزش های ملی و فرهنگی مردم چچن دارد، مرکز اصلی علمی و روش شناختی جمهوری در فلسفه، روانشناسی و آموزش زبان روسی و چچن، زبان های خارجی، هنرهای زیبا و تاریخ چچن. لازم به ذکر است که مرکز زبان روسی همچنین بر اساس CSPU عمل می کند.

پایه دانشگاه از دانش آموزانی است که از نظر عشق و مراقبت در دیوارهایشان احاطه شده اند و این فرصت را برای جذب علوم با یک روحیه ویژه و فراموش نشدنی Alma Mater دارند. در دانشگاه، یک کمیته اتحادیه دانشجویی وجود دارد که بخشی فعال در بهینه سازی روند آموزشی است. توسعه پیشرفته دانشگاه، شکل گیری آن به عنوان یک دانشگاه آموزشی غیرممکن است، از جمله بدون سیاست های جوانان دانشجویی درازمدت و به طور موثر سازمان یافته.

بخش خلاقانه و ابتکاری جوانان دانشجویی سالانه در سالهای مختلف در انجمنهای مختلف آموزش جوانان تمام روسیه و همه قفقازی شرکت می نماید و پروژه های نویسندگان خود را که اغلب به حل مشکالت فراوان مشغول هستند، ارائه می دهد. کار و تلاش های فکری دانش آموزان به دست نیاورده می شود، دانش آموزان هر ساله برای اعطای پروژه های خود، کمک های مالی را دریافت می کنند که دانش آموزان را برای تسخیر قله های بزرگ الهام می گیرد.

دانشجویان CSPU که موفق به موفقیت چشمگیری در فعالیت های تحصیلی و علمی شده اند، بورس تحصیلی اسمی در سطوح مختلف دریافت می کنند: بورس های فدراسیون روسیه، دولت فدراسیون روسیه، بورس تحصیلی نخستین رؤسای دانشگاه دانشگاه موکری عماروویچ عماروف، بورس تحصیلی از شورای علمی CSPU.

امروز دانشگاه در حال توسعه رویکردهای جدید برای کار با دانش آموزان است، روش های مدرن تدریس با استفاده از آخرین فن آوری های آموزشی را اعمال می کند، یک سیستم موثر آموزش چند سطحی ایجاد می کند. صندوق ممیزی، آزمایشگاه ها، کارگاه ها، کلاس ها و کلاس های ویژه با تمام مواد لازم، از جمله کمک های آموزشی فنی مختلف، مجهز شده است.

غرور و افتخار خاص این دانشگاه فارغ التحصیلان است که در میان وزرا، کارگران برجسته، چهره های عمومی، ورزشکاران مشهور و مهمتر از همه معلمان فراوانی در مدارس جمهوری چچن کار می کنند و دانش و روح خود را در آینده سرمایه گذاری می کنند. از مردم چچن

شکل گیری کسب و کار، نخبگان آموزشی و فکری منطقه - این دیدگاه زمان و وظیفه اصلی آن برای گروهی CSPU، تبلیغ و تأیید فرقه دانش و اولویت آموزش است.

مکان ها

گرزنی

Address
364068, г.Грозный
пр. Х. Исаева, 62

گرزنی, چچن, روسیه

برنامه ها