Educa - Russian Language Center

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 2004 بنا نهاده شده، EDUCA مرکز زبان روسی برای بیش از ده سال به ویژه در زمینه روسی به عنوان زبان خارجی (RFL) لذت می برد شهرت یکی از برجسته زبان.

در طول سال ما تجربه تدریس انباشته و برنامه های خود را توسعه و نزدیک برای دیدار با هر و هر نیاز و مورد نیاز از دانش آموزان ما در گروه، کمک درسی فرد یا شرکت های بزرگ و همچنین در مناطق ارتباطی به طور کلی، حرفه ای و یا خاص.

به غیر از برنامه های دقت و با دقت طراحی شده است و دوره های ما مدیون موفقیت ما به کنترل کامل و دقیق با کیفیت تضمین می کند که کارکنان ما به پیش بینی، ملاقات و بیش از انتظارات دانش آموزان ما.

هدف اصلی از تمام دوره های ما این است که برای آموزش دانش آموزان ما به آزادانه و با اطمینان در زبان روسی، عمومی و یا خاص، شفاهی یا کتبی در ارتباط باشند. بنابراین ما با استفاده از رویکرد ارتباطی به عنوان پایه که در حال توسعه دوره های ما.

ما گوش تدریس نیست، صحبت کردن، خواندن، نوشتن، دستور زبان و واژگان به طور مستقل. آنها فقط در یک برنامه کاملا یکپارچه تعیین شده توسط دانش آموزان موقعیت ارتباطی آمده در حال حاضر یادگیری به in.On از سوی دیگر برنامه های ما به طور کامل در زبان مقصد خاص متمرکز عمل می کنند، بنابراین شما هرگز مجبور به یادگیری چیزی است که شما لازم نیست.
همه با هم با تعامل دانش آموزان در میان خود و راهنمایی دقیق به جای سلطه معلم تضمین می کند که حتی مبتدیان شروع در واقع زبان روسی از درس اول.

هنوز هم، با این حال مسلط روسی صحبت می کند، آن را غیر ممکن واقعا استاد زبان بدون درک درستی از کشوری که در آن زبان صحبت و مردم آن.

برای کمک به دانش آموزان ما کشف "رمز و راز از روح روسی" ما ارائه طیف گسترده ای از فعالیت های مختلف اجتماعی از اتوبوس های کلاسیک و تورهای پیاده سنت پترزبورگ و حومه آن به فعالیت های غیررسمی مانند پیک نیک، پخت و پز، چماقی و غیره

اگر شما انتخاب می کنید به یادگیری زبان روسی با ما، تیم ما از معلمان بسیار حرفه ای و دقیق و مدیران دوستانه و مفید تلاش خود را انجام به زبان روسی خود را و روسیه تجربه واقعا فراموش نشدنی!

مکان ها

سن پترزبورگ

Address
Mayakovsky st. 16,
سن پترزبورگ, سانکت-پیتربورگ, روسیه