توضیحات رسمی را مطالعه کنید

114187_rsz_114139_n.jpg

درباره دانشگاه

Kazan Innovative University به نام VG Timiryasov (IEML) در سال 1994 تأسیس شد و در حال حاضر بزرگترین موسسه عالی آموزشی خصوصی در جمهوری تاتارستان و کل منطقه ولگا است. بنیانگذار آن، دکتر ویتالی تیمیرایسف، یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه های کازان و مسکو، بهترین پایه های آموزش دانشگاهی کلاسیک را در بنیاد یک مدرسه جدید گذاشت.

این دانشگاه از میان 100 بهترین موسسات عالی رتبه روسیه و 5 بهترین دانشگاه های خصوصی روسیه است و دارای مدال طلای رسمی "کیفیت اروپایی" برای پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001: 2008) است.

از سال 2010 معلمان سالانه برنده مسابقات می شوند: "بهترین سخنرانی نوآوری" و "بهترین معلم دانشگاه".

Kazan Innovative University به نام VG Timiryasov (IEML) اولین موسسه آموزشی در جمهوری تاتارستان بود که یک شبکه یکپارچه ارتباطات بین ادارات و شاخه های این موسسه را ایجاد کرد. این شبکه بر روی تجهیزات و تجهیزات ویدئو کنفرانس Cisco Systems Tandberg ساخته شده است. ترکیب آن با شبکه های فیبر نوری و توسعه نرم افزاری نوآورانه دانشگاهی "Idis Education" اجازه می دهد تا مدیریت فرایندهای آموزشی در دانشگاه را بهینه سازی کرده و آن را به سطح کاملا جدید انتقال دهد.

Kazan Innovative University به نام ویلیام تیریایااسف (IEML) موسسه عالی آموزشی در کالج علمی و آموزشی در تجارت، صنعت هتلداری و خدمات در جمهوری تاتارستان است.

مأموریت

  • پاسخگویی به نیازهای افراد، جامعه و دولت برای به دست آوردن دانش بر اساس آموزش مداوم که مطابق با الزامات مدرن برای توسعه نوآوری و مدرنیزاسیون آموزش و پرورش و علم است.
  • آموزش حرفه ای های صالح و رقابتی از شکل گیری جدید قادر به توسعه علم، تجارت، تصمیم گیری موثر و انجام تحقیقات خاص است که با موقعیت و منافع ملی سازگار است.
  • ایجاد شرایط لازم برای پیاده سازی و استفاده موثر از فناوری های نوین آموزشی و نتایج علمی.
  • آموزش افراد حرفه ای صالح، اجتماعی فعال و اجتماعی

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • روسی
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Kazan Innovative University

Kazan Innovative University به نام ویلیام تیریایاسف دوره ی فشرده ای را در مطالعه ی روسی به عنوان یک زبان خارجی ارائه می دهد که توسط بهترین متخصصین این دانشگاه تهیه شده اس ... [+]

Kazan Innovative University به نام ویلیام تیریایاسف دوره ی فشرده ای را در مطالعه ی روسی به عنوان یک زبان خارجی ارائه می دهد که توسط بهترین متخصصین این دانشگاه تهیه شده است. در طول سال، دانش آموزان می توانند هر دو زبان روسی و رشته های ثانویه را که برای پذیرش در هر دانشگاه فدرال روسیه لازم است، تسلط یابند.

کلاسهای دوشنبه تا شنبه؛معلمان بسیار واجد شرایط، سالانه تحت آموزش های پیشرفته قرار می گیرند؛رشته های اضافی: تاریخ، مطالعات اجتماعی، ریاضیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، علوم رایانه؛روش های تعاملی مدرن مدرن؛پذیرش درخواست ها برای یک سال و یکساله مطالعه (سپتامبر، ژانویه، مارس)؛گواهینامه رسمی تکمیل دوره؛امکان اخذ گواهی دولتی برای داشتن سطح خاصی از زبان؛کمک در جمع آوری و تهیه اسناد برای پذیرش بیشتر دانشگاه های فدراسیون روسیه.... [-]
روسیه Kazan
سپتامبر 2019
روسی
تمام وقت
12 - 18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Kazan Innovative University About Us