Dimensions International College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ابعاد آموزش جامع با برنامه های غنی سازی و فعالیت های اجتماعی را به دانشجویان محلی و بین المللی ارائه می دهد. برای آماده سازی دانش آموزان بین المللی برای چالش های آموزشی پیش رو، برنامه های آماده سازی ما به عنوان یک چارچوب برای کمک به این دانش آموزان برای ورود به مدارس دولتی و موسسات از سال 2001 عمل کرده اند. امکانات جامع کالج شامل سالن های معاصر، کتابخانه ها، غذا، سالن های چند منظوره، اتاق های آموزشی مهمان نوازی، آزمایشگاه ها، زمین های ورزشی، دادگاه های بسکتبال و دادگاه های بدمینتون و همچنین مجموعه ای از پرسنل واجد شرایط آموزش، دانش آموزان ما را قادر به مطالعه و یادگیری در یک محیطی پرطرفدار و پشتیبانی شده

علاوه بر این، ما ارائه می دهیم طیف گسترده ای از برنامه های جامع مانند زبان، دوره های آمادگی، مهمان نوازی و دوره های تحصیلات عالی که به نیازهای افراد احتیاج دارند و بعد از فارغ التحصیلی به آنها کمک می کند تا حرفه های خود را به آتش بکشند.

یکی از اهداف ما افزایش برنامه های آموزش عالی ما است. ما مدارک تحصیلی و کارشناسی ارشد دانش آموزان و بزرگسالان کار را فراهم می کنند که نیاز دارند به طور مداوم خود را در هر دو دانش و مهارت ارتقاء دهند. شبیه به یک مدرسه کسب و کار، دانش آموزان می توانند از انواع برنامه های مختلف از کسب و کار و مدیریت به حسابداری و مالی انتخاب کنید.

ارائه آموزش های با کیفیت همیشه تمرکز اصلی ما بوده است. ما به شدت استانداردهای بالا برای عملیات کسب و کار ما اعمال شده است. به عنوان یک نتیجه، ما بسیاری از جوایز معتبر مانند گواهینامه EduTrust 4 ساله از کمیته آموزش خصوصی (CPE), سنگاپور کلاس کیفیت (SQC) و کلاس خدمات سنگاپور (کلاس S). ما به رسمیت شناختن چارچوب عالی تعالی سازمانی ما، معتبر بودن را به ما اهدا کردیم گواهینامه SQC ستاره توسط بهار سنگاپور در سال 2016 جایزه SQC ستاره یک نقطه عطف جدید برای ما بود و ما افتخار می کردیم که به عنوان یکی از مؤسسات برجسته برای دستیابی به عملکرد برتر در برابری کسب و کار برسیم.

در عین حال، تعهد ما به ارائه پشتیبانی بی قید و شرط به جامعه دانشجویان چند ملیتی همچنان اطمینان حاصل می کند که دانش آموزان از چین, کشور کره, هندوستان, ویتنام و دیگر کشورها خدمات و پشتیبانی لازم برای یادگیری موفق را دریافت می کنند ابعاد.

چشم انداز

به عنوان مؤسسه برتر ارائه مسیر جایگزین برای آموزش جامع در صنعت آموزش خصوصی است

ماموریت

برای الهام دادن دانشجویان به علاقه مندی به یادگیری

ارزشهای اصلی

  • وظیفه - ارائه خدمات با کیفیت در تمامی جنبه های فرآیند تحویل - پاسخگویی - برای شفاف و مسئولیت در تمام دوره ها و خدمات ارائه شده به دانش آموزان - قابلیت اطمینان - ارائه خدمات سازگار و مطمئن با شرایط و ضوابط EduTrust - کارآفرینی - برای نشان دادن روحیه کارآفرینی در تمام اوقات برای رعایت الزامات رشد کالج

فرهنگ

خدمات با کیفیت برای دانش آموزان.

مکان ها

سنگاپور

Address
58, Lowland Road (Kovan MRT)
547453 سنگاپور, سنگاپور