توضیحات رسمی را مطالعه کنید

37995_DSC_0338.jpg

بررسی اجمالی

FMDS تلاش می کند تا ذهن ها و سرنوشت های طراحی را تغییر دهد. برنامه ریزی و توسعه حرفه ای جامع برای دانشجویان در طول سفر یادگیری خود به منظور دستیابی به اهداف فردی می باشد. در نهایت، مدرسه هدف از پرورش نسل های بعد از businesspreneurs طراحی برای تبدیل شدن به استادان از سرنوشت خود است.

درباره FMDS

First Media Design School (FMDS) یک موسسه طراحی تخصصی بوتیک است که طراحی، مدیریت طراحی و طراحی برنامه های کارآفرینی را ارائه می دهد. این گروه آموزشی اولین گروه رسانه ای، یکی از بهترین گروه های اعطا شده در سنگاپور در صنعت طراحی است.

FMDS مشارکت جهانی را با دانشگاه های واقع در ایالات متحده، انگلستان و استرالیا ایجاد کرده است و دانش آموزان را با طیف گسترده ای از Pathways یادگیری عالی ارائه می دهد.

FMDS در حال فراتر از سنگاپور استعدادها را در سه کشور آسه آن در حال توسعه است:

  • کالج رافلز در اندونزی
  • ARVA مدرسه مد در اندونزی
  • آکادمی شغلی آسیا (CAA) در فیلیپین
  • کالج بین المللی کنت در ویتنام

37997_FMD_For_Website-5220-2.jpg

درباره اولین رسانه (FM) گروه

با بیش از 25 سال در صنعت، گروه FM شهرت خود را در سنگاپور و در سراسر منطقه به عنوان انتخاب واحد برتر طراحی شده است. تجربه طراحی آن از شرکت های بزرگ است

37996_FMDS_0358.jpg

جایزه بزرگ کسب و کار سنگاپور برای SMEs

تحت رهبری خلاق و کسب و کار مارک فوئی، گروه FM در سال 2005 جایزه 50 شرکت راه اندازی شد. مارک همچنین دریافت کننده جایزه کارآفرینان برتر سال 2006 در سال 2004 توسط باشگاه روتاری و انجمن کوچک

گروه FM در ایجاد چندین پروژه هویت ملی بصری نقش مهمی ایفا می کند. پروژه های گذشته شامل مواردی هستند که برای مهاجرت طراحی شده اند

37998_FMDS_0362.jpg

چشم انداز FMDS، ماموریت

چشم انداز

FMDS تلاش می کند تا دیدگاه 10: 100 را بدست آورد که از آن می خواهد 100 "طراحان کارآفرین" را پرورش دهد.

مأموریت

FMDS تلاش می کند نسل جدیدی از کل مغز، طراحان صنعت را که توانایی های تجاری خلاق و شناختی دارند، از طریق سیستم آموزش جامع خود که شامل تفکر طراحی و مدیریت طراحی است، پرورش دهد.

سیستم ارزش

اعتماد، احترام، صداقت

37994_value-system.pngاعتماد

ریشه موفقیت است FMDS تبادل آزاد را با کارکنان، ذینفعان، هیئت مدیره، سهامداران و شرکا ترویج می کند. اعتماد با یک تیم از افراد متاهل که در یک سازمان پیشرو مشغول به کار هستند، یک عنصر بنیادی مهم در میان کارمندان FMDS می شود.

توجه

وفاداری و تعهد را در میان کارکنان ایجاد می کند. FMDS دارای یک ساختار سلسله مراتبی است. این ساختار بر احترام متقابل میان تمام سطوح کارکنان از طریق ارتباطات مستقیم و باز استوار است.

تمامیت

صداقت از طریق شفافیت و سرسختی عملیات، همه بخشی از فضایل مدیریت مدرسه است. شهرت FMDS عمیقا ریشه در این صفات دارد، که اساسا برای ایجاد یک موسسه آموزشی معتبر ضروری است.

حرفه ای گری

FMDS همیشه تلاش می کند تا کارکنانی را جذب کند که این ویژگی ها را به نمایش می گذارد: حرفه ای گری، گرسنگی و رشته.

37999_FMDS_0360.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

First Media Design School

شما دانش گسترده ای در مورد مجموعه ای از رشته های ارتباطات طراحی از جمله تبلیغات، هویت بصری، بسته بندی و طراحی انتشار و همچنین تولید به دست آورید. در مجموع، این برنامه با ... [+]

دیپلم در ارتباط بصری (طراحی گرافیک)

شما دانش گسترده ای در مورد مجموعه ای از رشته های ارتباطات طراحی از جمله تبلیغات، هویت بصری، بسته بندی و طراحی انتشار و همچنین تولید به دست آورید.

در مجموع، این برنامه با هدف توسعه توانایی های مفهومی و ایده تولیدی مورد نیاز برای تولید راه حل های نوآورانه و موثر ارتباطات یا محصولات از طریق چاپ و / یا رسانه های آنلاین.

جزئیات دوره

مدت دوره: 18 ماه

مصرف: ژانویه، آوریل، جولای، اکتبر... [-]

سنگاپور Singapore
July 2019
تمام وقت
پاره وقت
18 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
First Media Design School

دانش آموزان یک دانش گسترده در رشته های مختلف ارتباطات طراحی، از جمله تبلیغات، برند، هویت بصری، بسته بندی، تایپوگرافی و غیره به دست آورید. در پایان این برنامه، دانشجویان ک ... [+]

دیپلم طراحی گرافیک

دانش آموزان یک دانش گسترده در رشته های مختلف ارتباطات طراحی، از جمله تبلیغات، برند، هویت بصری، بسته بندی، تایپوگرافی و غیره به دست آورید. در پایان این برنامه، دانشجویان کارشناسی ارشد با استفاده از نرم افزار Adobe Photoshop، ادوبی ایلوستریتور، ادوبی این دیزاین و دریمویور.

به طور کلی، این برنامه با هدف توسعه توانایی نسل های مفهومی و ایده های مورد نیاز برای تولید راه حل های ارتباطی ابتکاری و موثر یا محصولات از طریق چاپ و / یا رسانه های آنلاین.... [-]

سنگاپور Singapore
January 2020
تمام وقت
پاره وقت
18 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
First Media Design School

دانش آموزان مقطع آموزش دیده در هر دو چاپ و رابط دیجیتال خواهد بود، به دست آوردن یک طیف وسیعی از دانش و مهارت در رشته های مختلف ارتباطات طراحی از جمله تبلیغات، برند، هویت ... [+]

دیپلم دو در طراحی گرافیک و چند رسانه ای

دانش آموزان مقطع آموزش دیده در هر دو چاپ و رابط دیجیتال خواهد بود، به دست آوردن یک طیف وسیعی از دانش و مهارت در رشته های مختلف ارتباطات طراحی از جمله تبلیغات، برند، هویت بصری، بسته بندی. جدای از آن، دانش آموزان تخصص لازم برای ایجاد انیمیشن 2D و 3D برای سیستم عامل های مختلف چند رسانه ای از جمله اینترنت، تلویزیون و فیلم به دست آورید.

جزییات دوره

مدت دوره: 24 ماه... [-]

سنگاپور Singapore
January 2020
تمام وقت
پاره وقت
24 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

FMDS Convocation 2016