TMC Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

TMC Academy در سال 1981 در سنگاپور تاسیس شد. این دوره ها را در رشته های مختلف شامل حسابداری، کسب و کار و مدیریت، فن آوری Infocomm، مدیریت مهمانداری / مدیریت گردشگری و روانشناسی / مشاوره ارائه می دهد. همچنین دوره های زبان و ترمینال برای دانشجویان بین المللی را برای ورود به سیستم آموزشی سنگاپور ارائه می دهد.

TMC Academy یکی از شش مؤسسه آموزش خصوصی بود که برای اخذ گواهینامه معتبر EduTrust چهار ساله اعطا شده توسط کمیته آموزش خصوصی (CPE).

چرا با TMC Academy مطالعه میکنید؟

صنعت مرتبط باشید

هیئت مشاوره صنعت ما بررسی برنامه تحصیلی مطالعه را با نیازهای صنعت مطابقت می دهد

بسیاری از یادگیری

پیوندهای قوی ما با انجمن ها و شرکت های صنعتی به شما امکان دسترسی به رویدادهای صنعت خارجی را می دهد

مسیرهای پیشرفته جذاب

پیگیری سریع با یک دوره با برنامه دیپلم عالی ما، معادل با 2 سال اول 3 سال افتخار بریتانیا!

کمک مالی به راحتی در دسترس است

از کمک های تحصیلی، بورس تحصیلی به وام، آموزش و پرورش خود را با سهولت مالی.

چشم انداز

آکادمی پیشرو که فارغ التحصیلان موفق و با کارایی بالا را توسعه می دهد.

مأموریت

ما متعهد به ارائه دوره های با کیفیت بالا با مهارت و دانش مرتبط با صنعت در محیط پرورش است.

دیدگاه نام تجاری

چشم انداز نام تجاری ما، "ساختن رویاهای واقعی"، نشان می دهد که ما آرزوهای دانش آموزانمان را به عنوان خودمان به اشتراک می گذاریم و ما برای کمک به رویاهای دانشجویانمان واقعی تلاش می کنیم.

ماموریت برند

ما در تلاش برای ایجاد یک سفر واقعا الهام بخش یادگیری، کشف و تحقق دانش آموزان ما برای کمک به تبدیل رویاهای خود را به واقعیت است. این تعقیب در NICE مختصر است - هر قدمی که با دانش آموزان ما اتخاذ می شود لحظه ای برای ما است:

پرورش
الهام بخشیدن
مراقبت و
توانایی آنها را در کمک به ایجاد رویاهای خود واقعی.


آموزش کیفی

تعهد ما

سفر TMC با کیفیتی معین شد هنگامی که TMC جایزه ISO9001: 1994 را در سال 1997 برای طراحی و توسعه دوره دیپلم در برنامه بازاریابی و بازاریابی به دست آورد. به زودی پس از معرفی استاندارد جدید ISO، TMC با به دست آوردن جایزه ISO9001: 2000 در سال 2002 بار دیگر به تعهد کیفیت خود رسید. در آن زمان، دامنه صدور گواهینامه گسترده تر شد تا شامل طراحی و تحویل اختصاصی / غیر اختصاصی برنامه ها، مدیریت و اجرای برنامه های آموزش از راه دور و ارائه خدمات پشتیبانی.

در سال 2009، TMC با موفقیت به استاندارد جدید ISO9001: 2008 با همان مجوز صدور گواهینامه تبدیل شد، اما به دلیل مدارس اضافی در TMC، پوشش گستردهتری یافته است. TMC تصمیم گرفت تا صدور گواهینامه ISO را در سال 2015 متوقف کند، زیرا گواهینامه EduTrust بیشتر مربوط به یک موسسه آموزشی است.قانون تعلیم خصوصی

قانون مشارکت خصوصی در دسامبر 2009 به منظور تقویت چارچوب ثبت نام و مقررات اجرایی موسسات آموزش خصوصی (PEIs) مقرر شد.

درباره CPE

کمیته آموزش خصوصی (CPE) توسط هیئت مدیره SkillsFuture Singapore (SSG) در اکتبر 2016 به منظور اجرای وظایف و اختیارات مربوط به آموزش خصوصی تحت قانون آموزش خصوصی برگزیده شد. CPE توسط یک تیم از کارکنان اختصاص داده شده از SSG پشتیبانی می شود تا این بخش را تنظیم کند، خدمات دانشجویی، آموزش مصرف کننده و تسهیل توسعه توانمندی ها را در راستای ارتقاء استانداردها در صنعت آموزش خصوصی خصوصی تامین کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا www.cpe.gov.sg را ببینید

در سال 2004، TMC جایزه کیفیت سنگاپور سنگاپور (SQC) و به زودی پس از SQC برای سازمان آموزش خصوصی (SQC-PEO) توسط SPRING سنگاپور اهدا شد. این جایزه در سنگاپور و کشورهای آسیایی همسایه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این امر راه را برای TMC به شدت در بازار آسیا-اقیانوس آرام راه اندازی کرد و دانشجویان بین المللی بیشتری را برای تحصیل در TMC راه اندازی کرد. صدور گواهینامه در سال 2007 برای 3 سال دیگر تمدید شد

در سال 2005، ما تعهد خود را نسبت به کیفیت بالاتر نشان دادیم، زمانی که TMC توسط CASE سنگاپور مورد تایید CaseTrust برای آموزش و پرورش شد. این گواهینامه به افرادی که در سنگاپور اعطا می شوند، متعهد به حفظ سطح بالایی از تجارب خوب و مشتری هستند. در سال 2009، TMC با موفقیت صدور گواهینامه CaseTrust برای آموزش را تجدید کرد.

صدور گواهینامه EduTrust 4 ساله

در ماه مه 2010، تعهد ما نسبت به کیفیت، هنگامی که TMC Academy دریافت 4 ماهه معتبر EduTrust صدور گواهینامه اعطا شده توسط کمیته آموزش خصوصی (CPE)، یک هیئت قانونی تحت وزارت آموزش و پرورش، مجددا به رسمیت شناخته شد. این سیستم صدور گواهینامه PEI ها را در 6 حوزه زیر ارزیابی می کند:

 1. تعهد مديريت
 2. حاکمیت شرکتی
 3. عوامل استخدام خارجی
 4. حمایت از دانشجویان و خدمات پشتیبانی
 5. فرآیندهای علمی و ارزیابی دانش آموزان؛ و
 6. تضمین کیفیت، نظارت و نتایج

EduTrust

در ماه مه 2010، TMC Academy در میان شش شش PEIS بود که مجوز رسمی گواهینامه EduTrust 4 ساله اعطا شده توسط کمیته آموزش خصوصی (CPE) را به خود اختصاص داد. CPE تحت قانون آموزش خصوصی تاسیس شده و با قدرت قانونی قدرتمند برای تنظیم و بالا بردن استانداردهای بخش آموزش خصوصی در سنگاپور است. گواهی EduTrust تا به امروز فعال است.


کیفیت خدمات/>

هدف کیفیت خدمات

 1. پاسخ به بازخورد ظرف یک روز کاری.
 2. شکایات / اختلافات را ظرف 21 روز کاری حل کنید.
 3. نتایج امتحان سال آخر در طی 3 ماه از آزمون نهایی منتشر می شود.
 4. بازپرداخت در طی 7 روز کاری پردازش می شود.

استراتژی تجربه مشتری

در راستای هدف ما ارائه خدمات مشتری / خدمات دانشجویی با تجربه و دلپذیر، ما متعهد به ارائه موارد زیر هستیم:

 • فرآیند تحویل مشتری و بدون دردسر
 • اطلاعات و خدمات مرتبط با دقیق و به موقع
 • پرسنل کارآموز و متخصص، پرشور و پرشور
 • "بنابراین اطمینان از اینکه ما هر گام با شما برای پرورش، الهام بخشیدن، مراقبت و توانمند کردن شما برای کمک به تبدیل رویاهای خود به واقعیت"

نسبت دانشجو به معلم

هیئت علمی TMC تصویب و تصویب می کند:

 1. دانشکده زبان زالزالک: نسبت متوسط ​​دانش آموز و معلم 22: 1
 2. سایر مدارس: نسبت متوسط ​​دانش آموز و معلم 40: 1
 3. اندازه کلاس تا 21 برای جلسات آزمایشگاه کامپیوتر
 4. اندازه کلاس تا 70 برای جلسات نظری

مکان ها

سنگاپور

Address
TMC Academy
250, Middle Road

188983 سنگاپور, سنگاپور