توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Umeå، Umeå موسسه طراحی

موسسه طراحی Umeå پنج برنامه دانشگاهی را که صرفا بر روی طراحی صنعتی و تخصص های مرتبط تمرکز دارد، فراهم می کند. برنامه ها از سطوح کارشناسی به رشته های کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. ما برنامه های آموزشی بسیار حرفه ای، حرفه ای و بین المللی را با امکانات و منابع فنی استثنایی ارائه می کنیم.

این موسسه در دانشکده علوم و فناوری دانشگاه Umeå سازماندهی شده است.

برنامه کارشناسی


این موسسه یک برنامه سه ساله طراحی صنعتی را به ارمغان می آورد که منجر به یک مدرک لیسانس به ارزش 180 ECTS-اعتبار می شود.

این برنامه به زبان سوئدی اجرا می شود و هزینه های تحصیل ندارد.

برنامه های کارشناسی ارشد


در سطوح کارشناسی ارشد، سه برنامه بین المللی گرا و تخصصی دو ساله وجود دارد که منجر به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد 120 ECTS شده است.

سه رشته عبارتند از:

  • طراحی محصول پیشرفته
  • طراحی تعامل
  • طراحی حمل و نقل

برنامه های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی اجرا می شوند و برای دانشجویان بین المللی باز هستند.

دانش آموزان بین المللی


دانش آموزان از سراسر جهان در حال حاضر در برنامه های کارشناسی ارشد ما ایجاد یک ترکیب منحصر به فرد از انرژی خلاق و غنی سازی متقابل فرهنگی.

در حال حاضر دانشجویان از 29 کشور از جمله نروژ، کانادا، دانمارک، انگلستان، هند، ترکیه، ژاپن، برزیل، مکزیک، سوئد، فنلاند، کره، چین، آلمان و ایالات متحده آمریکا هستند.

بیش از نیمی از دانشجویان کارشناسی ارشد از کشورهای دیگر از سوئد آمده است. حدود 30 درصد از همه دانشجویان ما زنان هستند

همکاری با صنعت


در هر چهار برنامه، این موسسه به طور مرتب با تعدادی از شرکت ها و سازمان ها از جمله Saab، Volvo Trucks، Volvo Cars، Ericsson، Nokia، ABB، Electrolux و Husqvarna همکاری می کند، که تعدادی از آنها نیز با برنامه های تحقیقاتی موسسه درگیر هستند.

دوره های موضوعی تک


موسسه طراحی Umeå همچنین تعدادی از دوره های تک موضوع را در طراحی صنعتی و موضوعات مرتبط ارائه می دهد و این دوره ها برای دانش آموزان از سایر بخش های دانشگاه در دسترس هستند.

تحقیقات و مطالعات دکترا


چندین سال است که این موسسه کار تحقیق و توسعه کاربردی را انجام داده است که به دو بخش تقسیم می شود: Lab Label Interaction (IDL) و برنامه تحقیقاتی Volvo (SET). از پاییز سال 2001، ما نیز مطالعات دکترا در طراحی صنعتی ارائه می دهیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Umeå Institute of Design - Umeå University

طراحی صنعتی Intensiove یک بسته البته یک سال اجرا می شود که بیش از یک سال مطالعه کل، از پاییز تا بهار مدت است. اصطلاح پاییز به روش های اساسی در طراحی صنعتی با تمرکز بر فرا ... [+]

بسته بندی دوره - طراحی صنعتی فشرده (کارشناسی)

طراحی صنعتی فشرده یک بسته البته یک سال اجرا می شود که بیش از یک سال مطالعه کل، از پاییز تا بهار مدت است. اصطلاح پاییز به روش های اساسی در طراحی صنعتی با تمرکز بر فرایند طراحی محصول اختصاص داده شده، در حالی که ترم بهاره شامل اصول اولیه در طراحی تعامل، طراحی و مدیریت خدمات طراحی.

هدف از این دوره این است که دانشجو باید دانش پایه در مورد، و درک، روش ها و اقدامات که در داخل طراحی صنعتی استفاده می شود به دست آوردن. توجه ویژه به فرایند توسعه محصول داده می شود اما مناطق دیگر از طراحی صنعتی نیز در این دوره یکپارچه، مانند طراحی تعامل، طراحی و مدیریت خدمات طراحی. این دوره به طور عمده در روش های تجزیه و تحلیل مشکلات متمرکز شده است، روش برای افکار و خلاقیت و روش برای تجسم، ارائه و ارتباطات.... [-]

سوئد Umeå
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Umeå Institute of Design
Umeå University
Östra Strandgatan 30

Umeå, Västerbotten County, SE-903 33 SE
Social Media