Northern Air Training

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارائه دهنده جهانی آموزش هلیکوپتر

این همه به عنوان یک مدرسه پرواز بسیار کوچک آغاز شد با یک Schweizer 300 تنها یک PPL در سال 2008 ارائه شد. تعداد دانش آموزان رشد کرد و سپس ما CPL مدولار و رتبه های مختلف را ارائه دادیم. دوره ی CPL CPL ما از آن زمان به بعد دانشجویان را از تمام نقاط جهان جذب کرده است.

ما به طور مداوم در حال توسعه مواد آموزشی خودمان هستیم تا بتوانیم به عنوان آموزش کارآمد ارائه دهیم. هنگامی که متوجه شدیم که آموزش هلی کوپتر در مدت زمان بسیار طولانی در حیاط خلوت بوده است، ما تصمیم گرفتیم آموزش های بهتر و همچنین رضایت مشتری را ارائه دهیم. در ذهن ما، کیفیت همیشه قبل از مقدار می آید. ما در Northern Air Training تلاش می کنیم همیشه در خط مقدم آموزش هوانوردی آینده برای هلیکوپتر باشد.

به Northern Air Training و تیم ما خوش آمدید!

ریکارد جانسون
مدیر مسئول
112132_action-air-aircraft-aviation-41174.jpeg

هلی کوپتر و شبیه ساز ما

رابینسون R44

ما از یکی از رایج ترین هلیکوپتر ها در جهان استفاده می کنیم. این چهار هلیکوپتر ایمن و پایدار با ظرفیتی بسیار بزرگتر از فقط آموزش است. رابینسون R44 برای عملیات پلیس و نظامی در بسیاری از کشورها و البته برای مأموریت های غیرنظامی در سراسر جهان استفاده می شود.

کابین خلبان بدن کامل AS355

در تمام آموزش پرواز به سمت مجوز و البته MCC ما از شبیه ساز FNPTII AS355 ما استفاده می کنیم. شما یاد می گیرید که چگونه یک هواپیما را در محیط چند پایلوت و اصول در Instrument Flying کار کنید. ما از شبیه ساز پیشرفته موتور AS355 استفاده می کنیم یک کابین خلبان کامل و آخرین نرم افزار در دست ما است. در مرکز آموزشی ما در گوتبورگ.112131_pexels-photo-1686990.jpeg

مکان ها

صرفه جویی

Address
Säve Flygplatsväg,32
423 73 صرفه جویی, Västra Götaland County, سوئد