Umeå University - Faculty of Science and Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Umeå در سال 1965 تأسیس شد و پنجمین دانشگاه قدیمی سوئد است. امروزه ما حضور قوی بین المللی و چند فرهنگی با دانش آموزان، معلمان و محققان از سراسر جهان داریم. به عنوان یکی از برجسته ترین دانشگاه های جامعۀ کشور، ما با شور و شوق، خلاقیت و ایده های تازه زندگی می کنیم.

ما دائما در تلاشیم که یکی از اسکاندیناوی ها و بهترین محیط های اروپا برای تحصیل ، تحقیق و تعامل با جامعه باشد که با چالش های جامعه جهانی رو به رو است.

پردیس های ما

دانشگاه Umeå Umeå پردیس اصلی است و پس از مدل پردیس آمریكا الگو می شود. در نتیجه، تقریبا تمام دوره ها و برنامه هایی که در انگلیس تدریس می شوند در Campus Umeå یا در بیمارستان دانشگاه مجاور قرار می گیرند.

دانشگاه Umeå

در واقع دو دانشگاه در Umeå، بزرگترین شهر در شمال سوئد وجود دارد. پردیس Umeå مرکز اصلی و مرکز کانونی دانشگاه Umeå است و اکثریت قریب به اتفاق این دوره ها و برنامه ها در ساختمان ها و امکانات بسیاری از آن برگزار می شود. کتابخانه دانشگاه با 1.2 میلیون جلد و Universum، مرکز محوطه دانشگاه با بارها، کافه ها، رستوران ها، کتاب فروشی ها، اتاق های مطالعه دانشجویی و غیره نیز در Campus Umeå

پردیس هنر Umeå

پردیس هنری Umeå (پردیس konstnärligt) - هم اکنون در حال توسعه است - در ضلع شرقی شهر توسط سواحل دیدنی رودخانه Umeated واقع شده است و با فاصله کمی از پردیس Ume short فاصله دارد. این میزبان انستیتوی طراحی Umeå ، آکادمی هنرهای زیبا Umeå و دانشکده معماری Umeå است. HUMlab-X همچنین به همراه Bildmuseet ، موزه هنرهای معاصر و فرهنگ تجسمی دانشگاه Umeå در این پردیس مکانی قرار گرفته است.

آموزش آنلاین

علاوه بر آموزش دانشگاه ، هزاران نفر که در انتخاب گسترده ما از دوره ها و برنامه های آموزش از راه دور ثبت نام کرده اند ، انعطاف پذیری در درجه اول تحصیل در محیط خانه خود را دارند.

مکان ها

Umeå

Address
Campus Umeå
Petrus Laestadius väg

SE-901 87 Umeå, Västerbotten County, سوئد