توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا ژئوپلیتیک را مطالعه میکنید؟

جنگ منابع، اختلافات هویت، غلط بودن، رقابت های جغرافیایی، تغییر قدرت جهانی و افزایش تعداد بازیگران غیر دولتی، از جمله تجزیه و تحلیل روابط بین المللی معاصر دشوار است. برای مقابله با این مشکل، رویکرد ژئوپلیتیک می تواند یک ابزار مفید باشد، زیرا در کشف پیچیدگی درگیری های فعلی و بالقوه آینده، به مقیاس های استراتژیک، تاریخی، جغرافیایی، فرهنگی و اقتصادی توجه می کند.

درباره GIGS

  • Geneva Institute of Geopolitical Studies (GIGS) برنامه های گواهی در ژئوپلیتیک و اقتصاد جغرافیایی را سازماندهی می کند. این برنامه های تحصیلی در ژنو برگزار می شود.
  • این موسسه تحقیقاتی را انجام می دهد، تخصص و مطالعات در زمینه ژئوپولیتیک را منتشر می کند.
  • GIGS سازماندهی کنفرانس ها و سمپوزیوم ها در مورد مسائل مختلف ژئوپلیتیک و اقتصاد جغرافیایی.
  • GIGS یک سازمان غیر انتفاعی است و در ثبت نام تجاری ژنو ثبت می شود.
  • GIGS کاملا مستقل از سازمان های سیاسی، ایدئولوژیک و اقتصادی است.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

Geneva Institute of Geopolitical Studies

هدف اصلی از این مطالعه برنامه به معرفی مفاهیم اولیه ژئوپلیتیک. ... [+]

هدف اصلی از این مطالعه برنامه به معرفی مفاهیم اولیه ژئوپلیتیک. این دوره یک رویکرد چند رشته که شامل ابعاد استراتژیک، جغرافیایی، تاریخی، فرهنگی و اقتصادی به منظور تسهیل در درک عمیق تر روابط بین الملل معاصر تصویب. همایش خواهد شد کارشناسان برجسته بین المللی برگزار می شود. گروه هدف از شرکت کنندگان: افراد مشغول به کار برای سازمان های بین المللی و سازمان های دولتی، دیپلمات ها، دانشجویان دانشگاه، افراد مشغول به کار در بخش های مختلف اقتصادی، و دیگر افراد علاقه مند خرما: برنامه روز دوشنبه ژوئیه 13 شروع می شود و به پایان می رسد در روز جمعه ژوئیه 17 2015. برنامه: همایش در بین 9-12 AM و 02:00 -5: 00 محل سکونت PM: Domaine د Penthes، 18، Chemin د l 'Impératrice، ژنو، سوئیس زبان: انگلیسی گواهی شرکت خواهد شد کنسرتهایی پس از اتمام تعلق می گیرد. البته.ماژول می توان مرتب اگر کسی می تواند کل برنامه حضور نداشت مهلت درخواست:. 2015 ژوئن 2 هزینه مشارکت: 1'200 CHF برای حرفه ای ها و 700 CHF برای دانش آموزان است. (هزینه ثبت نام می کند سفر، محل اقامت، غذا و هزینه های بیمه درمانی را پوشش نمی دهد. کنسرتهایی کند کمک های مالی برای شرکت در دوره تابستان ارائه نشده است) را مشخص می سازد برنامه و نتایج یادگیری ... [-]

سویس ژنو
فوریه 2020
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی