IMI International Management Institute Switzerland

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه بین المللی مدیریت IMI در سوئیس منحصر به فرد، خصوصی، مدرسه مهمان نوازی در سال 1991 تاسیس شده است. دوره های هتل بین المللی ما در هتل، رویداد و مدیریت گردشگری در مقطع کارشناسی، همه توسط دانشگاه متروپولیتن منچستر در انگلستان تایید شده است. MBA معتبر ما در مدیریت مهمان نوازی بین المللی نیز توسط منچستر ملاقات تایید شده است. و برای کسانی که با هدف برای موقعیت های مدیریت ارشد در صنعت طراحی شده است. در سطح کارشناسی ارشد ما نیز ما IMI Luzern از MBA است که اجازه می دهد تا شما به تخصص در هتل مدیریت عملیات سوئیس و یا علامت های تجاری لوکس و خدمات مدیریت ارائه دهد. ما عمدا کوچک باقی مانده است، با حداکثر 220 دانش آموز در هر ترم. به این ترتیب دانش آموزان ما را می توان از یک روش بسیار شخصی و منحصر به فرد برای یادگیری خود مطمئن باشند. تمام برنامه ها به زبان انگلیسی هستند، اما شما باید این گزینه به یادگیری زبان فرانسه یا آلمانی به عنوان زبان دوم. مدرک از IMI یک تمبر تعالی در هر CV است و تضمین خواهد کرد که شما بالای شمع برای کسانی که برای اولین بار از مصاحبه مهم است. مطالعه می گیرد در محوطه دانشگاه زیبا ما احاطه شده توسط کوه ها و دریاچه ها از سوئیس است. دانش آموزان دقیقه به دور از شهرستان تاریخی از Luzern از با بسیاری از مغازه ها، کافه ها، بارها و رستورانها و آن می باشد. ترکیبی از آموزش با کیفیت دانشگاهی، آموزش های عملی سوئیس، اطلاعات تماس صنعت بسیار عالی و مناظر نفس گیر، یک دستور العمل برای موفقیت. فارغ التحصیلان ما می تواند در موقعیت مدیریت ارشد در سراسر جهان یافت می شود. موفقیت خود را نشان می دهد که برای رسیدن به بالای آن را می پردازد برای شروع در بالا!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

مقطع سوئیس در مدیریت بین المللی مهمانداری

Campus تمام وقت 3 - 3  زمان ثبت نام باز است سویس Lucerne

سوئد فدرال، دیپلم شناخته شده با مطالعه همراه با پرداخت، آموزش عملی. [+]

این برنامه برای مطابقت با الزامات سختگیرانه دولت فدرال سوئیس طراحی شده است، در حالی که با ارزش هایی که IMI یکی از بهترین مدارس مهمان نوازی را در جهان امروز ساخته است، صادق است. ترکیب تمرین های عملی با برتری تحصیلی، ما متعهد به کمک به دانش آموزان برای رسیدن به پتانسیل واقعی خود هستیم.

این دوره به مدت سه سال و هر سال شامل یک ترم تدریس 22 هفته ای است که به ترتیب شامل 22 ترم تحصیلی نیز می باشد. IMI دانش آموزان را در زمینه غذا و نوشیدنی، اداره امور خانه و اداری و همچنین تهیه آنها برای نقش های مدیریتی در صنعت مهمان نوازی آموزش می دهد. دانش آموزان فرصت دارند مهارت های زبان را با کلاس های حرفه ای انگلیسی، آلمانی و فرانسوی در سراسر برنامه در حال اجرا داشته باشند. پس از اتمام، دانش آموزان می توانند از BA (Hons) از دانشگاه منچستر متروپولیتن انگلستان پیگیری کنند.... [-]


دانشنامه کارشناسی ارشد

Postgraduate Diploma in International Hotel and Events Management

Campus تمام وقت 22  زمان ثبت نام باز است سویس Lucerne

[+]

سطح زبان انگلیسی کافی برای انجام یک کارشناسی ارشد دیپلم (به عنوان مثال 5.5 IELTS یا معادل آن).

متقاضیانی که از سطح زبان انگلیسی مورد نیاز ممکن است چهار هفته قبل از جلسه دوره های انگلیسی و یا برنامه 10 هفته دانشگاه انگلیسی مقدماتی (UEPP) تاریخ ندارد.

این دوره فشرده 22 هفته است برای دانش آموزان با شرایط و / یا تجربه در افراد دیگر که مایل به دنبال شغلی در صنعت مهمان نوازی های پس از یک دوره فشرده انعطاف پذیر اما از مطالعه طراحی شده است.... [-]


ویدئو ها

Introducing IMI Switzerland

IMI Student Experience

تماس

IMI University Centre

آدرس IMI International Management Institute Switzerland Seeacherweg 1
6047 Lucerne, Lucerne, سویس
وب سایت http://www.imi-luzern.com/
تلفن +41 41 349 60 00