Swiss Mode

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

دانشکده طراحی لباس بین المللی Swiss Mode در سال 2016 تأسیس شد. گرچه یک مدرسه نسبتاً جوان است ، اما از زمان تأسیس موفق به پیشرفت عمیقی شده است. پیشرفت از نظر کیفیت آموزش و همچنین انواع دوره ها.

Swiss Mode یک محیط عالی برای الهام بخشیدن از دانش آموزان فراهم آورده و به خلاقیت آنها اجازه می دهد تا ضمن لذت بردن از تحصیلات مشهور جهانی سوئیس ، زنده شود.

دانش آموزان ما فرصتی خارق العاده برای دیدار با همسالان هم فکر و همچنین معلمان ماهر برای یادگیری و تجربه بی نظیر آموزش طراحی مد دارند.

معلمان مجرب ما تخصص ، تجربه و اشتیاق خود را برای کمک به دانش آموزان خود در کسب مهارت های ضروری و تقویت خلاقیت و سبک آنها به اشتراک می گذارند.

دانشکده طراحی بین المللی مد Swiss Mode توسط Pearson معتبر شناخته شده است و مجاز به ارائه مدارک عالی BTEC National Nationals در زمینه هنر و طراحی است.

مکان ما

Swiss Mode در شهر زیبا Montreux در سواحل دریاچه ژنو (Lac Leman) واقع شده است که در بسیاری از مدارس بین المللی قرار دارد. Montreux به خاطر جشنواره مشهور جهان مشهور مشهور است و در طول سالها پناهگاهی برای بسیاری از افراد مشهور مانند چارلی چاپلین، ولادیمیر ناباکوف، دیوید بووی و فردی مرواریو بوده است.

Montreux محیطی عالی برای الهام بخشیدن به شما را فراهم می کند و خلاقیت خود را زنده می کند در حالی که لذت بردن از آموزش و پرورش مشهور در سوئیس سوئیس. شما یک فرصت فوق العاده برای دیدار با دانشجویان علاقمند و همچنین معلمان متخصص برای تجربه بی نظیر یادگیری و آموزش در مد طراحی در سوئیس خواهید یافت.

مونترو ارتباط مستقیمی با قطار با میلان (سفر 3 ساعته) دارد که تبادل نزدیک با دفتر IMB در پایتخت مد ایتالیا را تسهیل می کند. Montreux از استراحتگاه های اسکی مشهور جهان در رشته کوه های آلپ ، یک ساعت با ژنو و 2.5 ساعت با زوریخ با قطار در فاصله نیم ساعت واقع شده است.

مدرسه ما فرصتی خارق العاده برای دانش آموزان خود می آموزد تا طراحی مد را در مکان زیبای دریاچه Montreux ، سوئیس که محل بسیاری از مدارس بین المللی است ، مطالعه کنند. مونترو به دلیل جشنواره موسیقی مشهور جهان مشهور است و در طی سالیان متمادی پناهگاه بسیاری از افراد نمادین بوده است.

چشم انداز

دانشکده بین المللی طراحی مد Swiss Mode می خواهد نسل بعدی طراحان مد جهانی را ایجاد کند ، که از ارزش های اصلی القاعده در مدرسه پیروی کنند و از آنها حمایت کنند.

114963_pexels-photo-1478477.jpeg

ناتاشا بلوچز - مدیر مدرسه

فارغ التحصیل مدرسه طراحی گورکی (افتخارات) و مدرسه بین المللی مدرسه مسکو، Natacha مدیر Swiss Mode از سال 2016 بوده است. پس از موفقیت حرفه ای به عنوان یک مدیر هنری، ناتاچا جهش جهش به وارد شدن به حوزه آموزش و پرورش و هرگز نگاه نکرد.

ناتاچا بیش از یک مدرس مدرسه، همیشه برای ارائه کمک و حمایت از دانش آموزان در طول سفر خود آموزش می دهد. استعدادهای هنری و طراحی آن، بسیاری از افراد را القا می کنند و ادامه می دهند.

مکان ها

مونترو

Address
Grand' Rue 90
1820 مونترو, واو, سویس

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: