توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

ما خوشحالیم که فرصتی فوق العاده برای مطالعه طراحی مد در مکان زیبای مونترئوس، سوئیس ارائه می دهیم.

به عنوان نماینده رسمی Instituto di Moda Burgo (IMB) در سوئیس، ما تکنیک های آموزشی و آموزشی مشابهی را ارائه می دهیم که شهرت IMB را برای 55 سال گذشته حل کرده است.

معلمان گواهینامه ما تخصص، تجربه و اشتیاق شما را برای به دست آوردن مهارت های ضروری و ارتقاء خلاقیت و سبک خود به اشتراک خواهند گذاشت. IMB افتخار دارد که ارتباطات گسترده ای در صنعت مد در سراسر جهان داشته باشد که به شما امکان می دهد دسترسی های ویژه ای به بسیاری از طراحان برجسته و خانه های مد داشته باشید. IMB، بدون شک، درگاه شما به جهان مد است.

کلاس های ما به زبان انگلیسی انجام می شود، اما ما به داشتن چند زبانه افتخار می کنیم زیرا معلمان ما می توانند زبان های مختلفی از جمله فرانسوی، ایتالیایی و روسی صحبت کنند.

مکان ما

Swiss Mode در شهر زیبا Montreux در سواحل دریاچه ژنو (Lac Leman) واقع شده است که در بسیاری از مدارس بین المللی قرار دارد. Montreux به خاطر جشنواره مشهور جهان مشهور مشهور است و در طول سالها پناهگاهی برای بسیاری از افراد مشهور مانند چارلی چاپلین، ولادیمیر ناباکوف، دیوید بووی و فردی مرواریو بوده است.

Montreux محیطی عالی برای الهام بخشیدن به شما را فراهم می کند و خلاقیت خود را زنده می کند در حالی که لذت بردن از آموزش و پرورش مشهور در سوئیس سوئیس. شما یک فرصت فوق العاده برای دیدار با دانشجویان علاقمند و همچنین معلمان متخصص برای تجربه بی نظیر یادگیری و آموزش در مد طراحی در سوئیس خواهید یافت.

مونترو یک قطار مستقیم با میلان دارد (سفر 3 ساعته) که مبادلات نزدیک با مقر IMB را در پایتخت مد ایتالیایی تسهیل می کند. مونترو ساعت نیم ساعت از معروف ترین اسکی در آلپ ها، 1 ساعت از ژنو و 2.5 ساعت از زوریخ با قطار است.

114963_pexels-photo-1478477.jpeg

ناتاشا بلوچز - مدیر مدرسه

فارغ التحصیل مدرسه طراحی گورکی (افتخارات) و مدرسه بین المللی مدرسه مسکو، Natacha مدیر Swiss Mode از سال 2016 بوده است. پس از موفقیت حرفه ای به عنوان یک مدیر هنری، ناتاچا جهش جهش به وارد شدن به حوزه آموزش و پرورش و هرگز نگاه نکرد.

ناتاچا بیش از یک مدرس مدرسه، همیشه برای ارائه کمک و حمایت از دانش آموزان در طول سفر خود آموزش می دهد. استعدادهای هنری و طراحی آن، بسیاری از افراد را القا می کنند و ادامه می دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Swiss Mode

در دوره طراح مد، شما نشان داده شده است که چگونه تخیل فرد خود را با نیازهای حرفه ای محل کار منطبق کنید. شما یاد خواهید گرفت چگونه یک مفهوم را بیان کنید و آن را با یادگیری ... [+]

دوره - طراح مد

Swiss Mode با هدف تبدیل دانش آموزان خود به سازندگان مد فردی با دانش و مهارت های ارزشمندی در سراسر روند طراحی مد ایجاد شد.

در دوره طراح مد، شما نشان داده شده است که چگونه تخیل فرد خود را با نیازهای حرفه ای محل کار منطبق کنید. شما یاد خواهید گرفت چگونه یک مفهوم را بیان کنید و آن را با یادگیری در مورد هر عنصر از روند طراحی مد، از جمله مواد، تکنیک های رنگ آمیزی، ساخت و مهمتر از همه، چگونه به شکل ایده به طوری که می تواند تبدیل به یک مورد قابل اجرا از لباس می آموزد.... [-]

سویس Montreux
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Swiss Mode

دوره طراح مد لوکس ترکیبی از دوره های طراح مد و لباس است. در این دوره، دانش و مهارت های خود را در کل فرایند طراحی مدرن کسب خواهید کرد و تخصص در زمینه طراحی لباس و در نتیجه ... [+]

دوره - مد طراح د لوکس

دوره طراح مد لوکس ترکیبی از دوره های طراح مد و لباس است. در این دوره، دانش و مهارت های خود را در کل فرایند طراحی مدرن کسب خواهید کرد و تخصص در زمینه طراحی لباس و در نتیجه اجرای طراحی را به یک لباس خواهد داد.

این دوره de Luxe همچنین به شما می دهد ساعت های کلاس های اضافی برای تحقق بخشیدن به

پروژه ها و همکاری با معلمان، بنابراین شما البته با تجربه مد طراحی مدرک را ترک کنید.... [-]

سویس Montreux
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Grand' Rue 90
1820 Montreux, Vaud, سویس