Arabista - Best way to learn English

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای Arabista خوش آمدید

بیایید زبان انگلیسی تحصیل در کلاس های مجازی، با بهترین معلم و هزینه، چه چیز دیگری شما را به یادگیری نیاز دارید، اجازه دهید که.

کلاس درس مجازی

کلاس درس مجازی Arabista سفارشی ساخته شده برای ارائه زندگی می کنند کلاس ها، جلسات، Webinar ها، و کنفرانس به مخاطبان هر نقطه است!

آنلاین تست دوره

پس از اتمام نفرین شما می توانید دانش تست به طور کامل آنلاین دریافت کنید، آن را آسان برای استفاده و راه برای اندازه گیری، تجزیه و تحلیل، و مشاهده نتایج.

دوره های آنلاین بستر های نرم افزاری

Arabista بهترین راه برای فروش دوره های زبان انگلیسی است که شما در صندلی راننده قرار داده است.

صحبت به زبان انگلیسی از یک روز

کلاس های مجازی بهترین راه این است که یادگیری زبان انگلیسی در Arabista

مأموریت ما شرکت

فعال کردن دانش آموزان واجد شرایط را از دسترسی به آموزش عالی آنها بدون موانع و محدودیت سزاوار و به ارائه بالاترین استانداردهای آموزش و پرورش دانشگاه فلکس.

شرکت ما VISSION

برای تبدیل شدن به یک رهبر در ارائه انعطاف پذیری آموزش عالی هر دانش آموز واجد شرایط در شرکت شرق میانه

استراتژی شرکت ما

توسعه استفاده از آموزش و پرورش و ایجاد مشارکت جهانی برای تحویل آموزش و پرورش برای همه بدون موانع تدارکات را تحت پوشش به منظور کمک به ساختمان کارکنان واجد شرایط برای دیدار و رسیدن به توسعه در شرق میانه

نهایی برای دانش آموز خود

Arabista یک شرکت پیشرو در زمینه آموزش و پرورش و کارآفرینی است که پروژه های متعددی در علاوه بر این به تخصص خود را در پردازش آزمایشگاه های کامپیوتر در دولت و آموزش و پرورش کامپیوتر و زبان برنامه انگلیسی برای دانش آموزان است و افتخار در Arabista ما یکی از اولین کسانی هستند که ارائه انگلیسی خدمات یادگیری زبان از طریق کلاس های درس مجازی در عربستان سعودی، پرواز از این مفهوم است که آموزش یک حق برای همه است و باید به همه دانش آموزان واجد شرایط قادر به آموزش دسترسی مناسب، که مشتاق به همه، به طوری که ما به دنبال ایجاد مشارکت با موسسات و دانشگاه ها، آموزش و پرورش سفارش معتبر برای ارائه آموزش باز و از آموزش از راه دور برای دانش آموزانی که مایل به تکمیل دستاوردهای آکادمیک و علمی، و اعتقاد داشتند که آموزش و پرورش باید برای هر انسان می خواهد به آموزش و پرورش آنها سزاوار در دسترس باشد.

مکان ها

ریاض

Address
Prince Sultan Street
ریاض, استان ریاض, عربستان سعودی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: