GBN Training Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره GULF CENTER FOR BUSINESS NETWORK TRAINING (GBNTC)

گروه شبکه تجارت خلیج فارس (GBN) در سال 1993 تاسیس شده است به یکی از بزرگترین شبکه های تجاری در منطقه خلیج فارس تبدیل شده است، ارائه مشاوره حرفه ای با ارزش افزوده و خدمات فنی تخصصی در زمینه های همیشه در حال توسعه از تصفیه آب، اتوماسیون و محیط زیست .

مرکز آموزش تجارت شبکه خلیج فارس (GBNTC)، یک شرکت تابعه GBN که در سال 2006 تأسیس شد، ارائه دوره های آموزشی و برنامه های صدور گواهینامه های ارزشمندی در زمینه مدیریت کسب و کار، فناوری اطلاعات، مطالعات پایداری، محیط زیست و تسهیلات، مهندسی و علوم زیستی را ارائه می دهد. GBNTC همچنین برنامه های حرفه ای آموزش عالی را برای حرفه ایانی که می خواهند مهارت های جدید مربوط به تجارت خاص یا حرفه ای را یاد بگیرند، ارائه می دهد.

تمام برنامه های آموزشی و دوره های ارائه شده توسط GBNTC به ویژه با توجه به نیازهای ویژه نمایندگان و سازمان های مربوطه سفارشی می شوند. ما این دوره های آموزشی را با همکاری دوره های آموزشی عربستان ترتیب می دهیم. برنامه های ما با هدف کمک به آن دسته از سازمان هایی که می خواهند کارکنان خود را در زمینه های مختلف تحصیلات خود مهارت و دانش خود افزایش دهند. GBNTC همچنین برنامه های آموزشی و گواهینامه هایی را که برای بیشتر بودجه آموزشی و میزان مهارت کارمندانشان مناسب است، باز می کند.

دوره های ما با گذشت زمان، محبوبیت رهبران کسب و کار و رهبران فکری، متخصصان، مشاوران و حتی دانشگاهیان را به دست می آورند. در حال حاضر شما می توانید از دوره های مختلفی در زمینه های زیر مطالعه کنید:

 • مدیریت کسب و کار
 • فناوری اطلاعات
 • محیط
 • مطالعات پایداری
 • آموزش حرفه ای
 • علوم زیستی
 • آتش، ایمنی و آموزش هزما

در پیشنهاد ما برای ارتقاء سطح مهارت حرفه ای های منطقه ای، ما نیز باید برنامه ها و گواهینامه های جدید را از زمان به زمان اضافه کنیم. اکنون می توانیم با افتخار بیان کنیم که یک تیم از متخصصان با صلاحیت و مجرب، هر یک از متخصصان در زمینه خود، این دوره ها را برای شرکت کنندگان که از کشورهای مختلف منطقه خلیج فارس آمده است، ارائه می دهد. مهمتر از همه، فارغ التحصیلان ما در برخی از بزرگترین سازمان های GCC و سایر نقاط جهان مشغول به کار هستند.

آخرین، اما کمترین؛ ما به سرعت در حال توسعه به منابع آموزشی برتر، به خصوص برای منطقه MENA. ما یک رابطه طولانی مدت با مشتریانمان داریم تا با فناوری های نوظهور کنار بیاییم و برنامه هایمان را تا تاریخ حفظ کنیم. ما متعهد به ارائه یک تجربه یادگیری منحصر به فرد است که شما را قادر می سازد تا نیازهای سازمان خود را برآورده و به بالاترین سطح موفقیت برساند.

دید و مأموریت

شبکه دولتی کسب و کار خلیج فارس (GBN)، تاسیس در سال 1993، به یکی از بزرگترین شبکه های تجاری در منطقه تبدیل شده است. مرکز آموزش تجارت شبکه خلیج فارس (GBNTC) یک شرکت تابعه GBN، در سال 2006 تأسیس شده است و متخصص در دوره های آموزش صدور گواهینامه داخلی مبتنی بر نیازهای خاص سازمان است. GBNTC این دوره های آموزشی را برای افراد در سازمان هایی که می خواهند کارکنان خود را در زمینه های تخصصی مختلف مطالعه کنند، ارائه خواهند داد. GBNTC جایی است که شرکت ها علاقه مند به آموزش کارکنان خود و گواهی آنها در زمینه های خاص مطالعه از موسسات شناخته شده و بالاتر در زمینه های محققان، مشاوران و سخنرانان است. ما متعهد به ارائه یک تجربه یادگیری منحصر به فرد است که به ویژه برای نیازهای سازمان شما طراحی شده است.

مأموریت ما این است که مردم را به دانش خود جلب کنیم تا بتوانند در رشته های تحصیلیشان یاد بگیرند و پیشرفت کنند.

چشم انداز ما تبدیل شدن به مرکز آموزشی پیشرو در منطقه است که با ارائه آموزش با کیفیت بالا به ایجاد یک جامعه بهتر، جامعه و نیروی کار کمک خواهد کرد.

ارزش های ما:

 • احترام: ما یک محیط یادگیری را ارائه می دهیم که در میان ایده ها و افراد، تنوع و تنوع را در بر می گیرد.
 • عزت نفس: ما به شرکت کنندگان برنامه ما برتری و کیفیت ارائه می دهیم.
 • خلاقیت: ما ایده های جدید را پرورش می دهیم و خلاقیت را در کلاس های آموزشی ما به ارمغان می آوریم که باعث یادگیری مؤثرتر می شود.
 • یکپارچگی: ما با تمام نمایندگان ما صادقانه، منصفانه و اخلاقی رفتار می کنیم.
 • خدمات: شما بالاترین سطح از خدمات مشتری برتر را دریافت خواهید کرد.
 • Learning lifelong: ما به ارائه چنین محیطی به نمایندگانمان اعتقاد داریم که یادگیری مادام العمر را پرورش می دهد.

چرا GBNTC؟

ما یک رابطه طولانی مدت با مشتریانمان داریم تا برنامه هایمان را به روز نگه داریم و به نیازهای مشتری، نیازهای صنعت و الزامات بازار مرتبط باشیم. این که آیا شما هزاران کارمند یا فقط دو نفر دارید، می دانیم که آموزش شما نیاز دارید، و می دانید که چگونه بهترین کار را برای کارکنان خود انجام دهید. با همکاری با دانشگاه های Ivy بالا و کارشناسان صنعت برتر؛ ما متعهد به ارائه یک تجربه یادگیری منحصر به فرد است که به خصوص برای نیازهای سازمان شما طراحی شده است. سرویس اصلی که GBNTC فراهم می کند، تسهیل و سازماندهی دوره های آموزش شخصی سفارشی از موسسات شناخته شده است که به افراد امکان می دهد که گواهینامه ها را در هر حوزه تحصیلی بدست آورند که به سازمان ها اجازه می دهد که لبه برنده را به آنها بسپارند عرصه رقابت تجاری.

مکان ها

الخبار

Address
P.O. Box 77509,
Alfannar building #7, Qurtaba neighborhood on King Fahd Rd

31952 الخبار, استان شرقی, عربستان سعودی