Accord Language Schools

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه زبان Accord در بلوار گران در پاریس

مدرسه زبان ACCORD در سال 1988 تاسیس شده است که در معروف گراند بلوارها در پاریس واقع شده است، فقط چند دقیقه از موزه لوور، اپرا، مرکز ژرژ پمپیدو (Beaubourg) و معروف Grands Magasins واقع شده است.

آیا شما در یک دوره فشرده فرانسه یا یک برنامه اجرایی در مدرسه زبان ACCORD شرکت می کنید، مطمئنا بهترین شرایط ممکن را برای یادگیری زبان فرانسه و درک بهتر فرهنگ و روش زندگی فرانسه خواهید داشت:

  • واقع در یک ساختمان زیبا و معمولی پاریس در قلب پاریس است
  • 20 کابین روشن و بزرگ، کاملا مجهز به سمعی و بصری
  • تجهیزات
  • یک روش آموزش مدرن و پویا و یکپارچه سازی فرهنگ معاصر
  • دوره های آموزشی موجود در تمام طول سال
  • 6 سطح زبان از مبتدی تا پیشرفته
  • 4 کلاس درس اختصاص داده شده به حرفه ای و یک به یک آموزش
  • ترکیبی متنوع از دانش آموزان: از دانشجویان دانشگاه به حرفه ای و مدیران.
  • بیش از 50 ملیت مختلف
  • فضای پر انرژی فرانسه

یک مدرسه که توسط لیبل کیفیت رسمی فرانسه و به سازمان های حرفه ای مانند SOUFFLE و CAMPUSFRANCE وابسته است.

درباره ACCORD منچستر

ما در ارائه دوره های عمومی زبان انگلیسی و دوره های تجاری زبان انگلیسی تمرکز می کنیم تا به شما بهترین ابزار برای برقراری ارتباط موثر را بدهد. مدرسه معتبر مدارس ما در انگلستان یک مدرسه زبان کوچک است که در آن شما می توانید مهارت های انگلیسی خود را به سرعت در محیط دوستانه یاد بگیرید و بهبود دهید. دوره های زبان انگلیسی ما و برنامه های تحصیلی در دانش آموزان بالغ که همه انگیزه ها هستند، تمایل دارند که مهارت های زبان خود را بهبود ببخشند، در مورد فرهنگ بریتانیا یاد بگیرند و از یکدیگر بیاموزند. ACCORD منچستر از بسیاری از ملیت های مختلف، بیشتر اروپایی ها استقبال می کند. ما اطمینان می دهیم که ملیت غالب هرگز تضمین نمی کنیم که دانش آموزان ما به فرهنگ های مختلف دسترسی داشته باشند و در مورد مطالعه و کار در محیط چند فرهنگی یاد بگیرند.

معلمان ما واجد شرایط و با تجربه در آموزش عمومی انگلیسی و کسب و کار انگلیسی هستند. بیشتر انگلیسی ها در خارج از کشور تحصیل کرده اند و / یا در دنیای کسب و کار کار کرده اند. ACCORD منچستر در قلب منحنی کسب و کار کسب و کار منحصر به فرد است و محیط مناسب برای مطالعه عمومی انگلیسی و کسب و کار انگلیسی است. ACCORD دوره های تخصصی انگلیسی منچستر در بروک خانه در منچستر برگزار می شود. بروک خانه یک ساختمان زیبا و سنتی انگلیسی است که در مرکز شهر پر جنب و جوش و جهانگردی با تمام امکانات آن قرار دارد.

شورای انگلیسی معتبر ACCORD منچستر یک مدرسه انگلیسی کوچک، دوستانه و حرفه ای است. اندازه کلاس های ما کوچک است، که دانش آموزان ما را به هر فرصتی برای شرکت و توسعه مهارت های خود می دهد. دوره های کارآموزی زبان انگلیسی ما با توجه به نیازهای خاص دانشجویان ما طراحی شده اند. اگر شما نیاز به بهبود مهارت های مذاکره خود را دارید، معلمان انگلیسی تجارت ما این موضوع را به طرح درس اضافه خواهند کرد. اگر شما نیاز به کار خاصی دارید، معلمان انگلیسی ما در این دوره به این موضوع می پردازند. به ما اطلاع دهید قبل از شروع دوره کسب و کار انگلیسی ما چه چیزی نیاز دارید و ما اطمینان خواهیم داد که دوره های سفارشی شما دقیقا مطابق با نیازهای شما است. این که آیا این یک دوره عمومی زبان انگلیسی یا یک دوره تجاری زبان انگلیسی است، معلمان انگلیسی ما بر نیازهای خاص دانش آموزان ما تمرکز می کنند، این که آیا باید آزمون امتحان IELTS را برای شرکت در یک دانشگاه بریتانیا، و یا حرفه های بین المللی خود، و یا توسعه مهارت های زبان خود کارکنان خود را خدمت می کنند و غیره. کارکنان ما همیشه برای کمک به دانش آموزان خود در هر گونه پرسش هایی که ممکن است داشته باشند، در دسترس هستند، آیا می توانید بهترین میخانه را در منچستر پیدا کنید یا جزئیات بیشتری را در مورد بهترین مسیر تاریخ یورک پیدا کنید. در طی دوره های تعطیل، دانش آموزان می توانند از "گوشه دانش آموز" دیدن کنند تا ایمیل های خود را بر روی رایانه بررسی کنند یا به آنچه که در منچستر می آیند نگاه کنند. دسترسی رایگان Wi-Fi به تمام دانش آموزان ما در سراسر مدرسه در دسترس است. ما بهترین های خود را برای ایجاد دانش آموزان در ACCORD منچستر و در طول اقامت خود در شهر با ما در نظر می گیریم. منچستر یک مکان عالی برای بازدید است و فعالیت های فراوانی از جمله گالری های هنری، موزه ها و تئاتر ها به باشگاه های جاز، جشنواره ها و ورزش ها ارائه می شود.

مرکز خرید منچستر، تنها چند دقیقه از ACCORD منچستر، استثنایی است و همه چیز را از فروشگاه های لوکس و فروشگاه های طراح به آن دسته از بوتیک های معمولی انگلیسی ارائه می دهد. هر سبک غذا در منچستر از تایلندی به ایتالیایی در دسترس است اما اجازه دهید فرشتگان انگلیسی سنتی را فراموش نکنیم که به شما امکان ادامه تمرین مهارت های زبان خود را در حالی که نمونه برداری از یک آبجو محلی منچستر و ماهی و چیپ شناخته شده است. و اگر شما یک طرفدار فوتبال هستید، نمی توانید از دو تیم فوتبال ما معروف باشید: منچستر یونایتد و منچستر سیتی!

مکان ها

پاریس

Accord

Address
ACCORD ECOLE DE LANGUES
14, boulevard Poissonnière

75009 پاریس, ایل دو فرانسه, فرانسه
تلفن
+33 1 55 33 52 33

منچستر

Address
ACCORD Manchester
Brook House
Spring Gardens

M2 2BQ منچستر, انگلستان, بریتانیا