توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد مدرسه

ایجاد شده در سال 1996 و به رسمیت شناخته شده توسط وزارت فرانسوی امور فرهنگی، ماموریت CEEA است برای آموزش فیلمنامه نویسان و آماده سازی آنها برای محیط های حرفه ای خود.

نویسندگان ایجاد و توسعه اسکریپت برای فیلم های کوتاه، مجموعه تلویزیونی، سری انیمیشن و فیلم های (همه از این فرمت با خواسته به همان اندازه بالا درمان شوند).

CEEA ارائه می دهد یک دوره آموزشی دو ساله انتخابی تایید شده توسط یک دیپلم فیلمنامه حرفه ای است.

این نیز ارائه می کارآموزی و کوتاه، دوره های حرفه ای در سطح بالا در نوشتن برای تلویزیون و فیلم.

CEEA است که توسط کمیسیون ملی فرانسه فیلم (CNC) و تمام شبکه های سمعی و بصری فرانسه از جمله SACD و پخش مانند تلویزیون فرانسه، TF1، کانال + و آرته پشتیبانی می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

CEEA European Sreenwriting School Of Paris

اگر شما عاشق فیلم و تلویزیون سری و می خواهید برای نوشتن اسکریپت (یا در حال حاضر). اگر شما می خواهید برای تمرین مهارت های خود را در یک فضای دوستانه و در عین حال خواستار، د ... [+]

CEEA کلاس تابستانی بین المللی

برنامه

اگر شما عاشق فیلم و تلویزیون سری و می خواهید برای نوشتن اسکریپت (یا در حال حاضر). اگر شما می خواهید برای تمرین مهارت های خود را در یک فضای دوستانه و در عین حال خواستار، در قلب یکی از شهرستانها الهام بخش ترین و زیبا ترین در جهان ... این دوره برای شما!

کنسرواتوار Européen به D'écriture audiovisuelle (CEEA، نوشتن، مدرسه اروپا): کلاس تابستانی ما فشرده کارگاه 3 هفته در یکی از مدارس فیلمنامه معتبر ترین و انتخابی در فرانسه است.... [-]

فرانسه Paris
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی