توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این تابستان، یادگیری زبان فرانسه در فرانسه!

هر تابستان از سال 1930، دوره های تابستانی نانسی برای دانشجویان خارجی است دانش آموزان از سراسر جهان برای دوره های مطالعه فشرده زبان اعم از یک تا چهار هفته طول استقبال کرد.

این یک شانس بزرگ برای ترکیب با لذت مطالعه در یک شهرستان از 45،000 دانشجو دانشگاه است. یادگیری زبان فرانسه در همان زمان که شما کشف فرانسه و فرهنگ آن!

ویدیوئی خانقاه d 'ETE نانسی 2015 از تولید هنر فیل 7 در ویمیو.

دوره

دوره های ما توسط اساتید دانشگاه های تخصصی در آموزش زبان فرانسه به زبان مادری غیر تدریس می شود. محتوای دوره به سطح خود را اقتباس، که آیا شما یک مبتدی کامل و یا یک معلم از فرانسه در کشور خود.

کنفرانس ها، کارگاه زبانی و یا کارگاه تئاتر: ما دانش آموزان پیشرفته تر ممکن است از تعدادی از گزینه های در بعد از ظهر را انتخاب کنید. ما همچنین ابزارهای پیشرفته ترین و در اختیار شما مانند یک اتصال WiFi در محوطه دانشگاه و در محل اقامت خود را قرار داده است.

فعالیت ها

علاوه بر دوره های ما، بسیاری از گردش های فرهنگی بخشی از اقامت خود را با ما، مانند سفر آخر هفته به پاریس، آخر هفته ما در یک منطقه از فرانسه و گشت و گذار به کشف منطقه ما، لا لورن. در سال 2016: ریمز، تاکستان آبمیوه های گاز دار و آردن در قدم به قدم از آرتور رمبو.

شب و آخر هفته گرفتن togethers نیز بخشی از تجربه خود را با ما هستند. شما در کباب کردن ممنوع، نمایش فیلم و یا سفرهای کوتاه به مناطق نزدیک است.

شهر NANCY

شما را به میراث غنی معماری قرن XVIIIth که برای آن نانسی در لیست یونسکو میراث جهانی نمیفهمد کشف کنید.

نانسی همچنین یک پایتخت سبک هنر نو که شما می توانید در سراسر شهر و یا در یکی از موزه های بسیاری از ما قدردانی میکنیم.

بالاتر از همه چیز، نانسی شهرستان های مدرن، همچنین به عنوان یک مرکز عمده ای از فرهنگ برای فرانسه، تحسین برای جشنواره، اپرا و مرکز آن Chorégraphique شناخته شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

Cours d'Eté Nancy (Summer Courses for Foreign Students)

به کلاس های تابستانی برای دانشجویان خارجی است دوره برای تمام سطوح از زبان آموزان فرانسه، از مبتدی تا پیشرفته، برای دانش آموزان، معلمان و افراد حرفه ای. ... [+]

دوره

به کلاس های تابستانی برای دانشجویان خارجی است دوره برای تمام سطوح از زبان آموزان فرانسه، از مبتدی تا پیشرفته، برای دانش آموزان، معلمان و افراد حرفه ای.

به محض ورود خود را، شما یک آزمون تعیین سطح طراحی شده است که برای پیدا کردن سطح مناسب برای شما. هنگامی که به یک گروه اختصاص داده، شما را در یک کلاس محدود به 15 دانش آموزان است. در امتحان نهائی برگزار خواهد شد در پایان هفته 3 و هفته 4 را (باقی می ماند و تنها B). دانشجویان از دانشگاه همکار ما می توانید اعتبار از این آزمون نهایی دریافت کنید. در آن صورت، متن رسمی از پرونده خواهد شد به درخواست ویرایش (در فرانسه و / یا انگلیسی). دیپلم برای هر شرکت کننده تحویل داده است.... [-]

فرانسه Nancy
سپتامبر 2019
فرانسوی
تمام وقت
2 - 4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Clip Cours d’Eté Nancy 2015

Cours d’Eté Nancy - Testimonials